Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

@Dijkstra

8-18 kawa. 18-4 piwo. 4-8 zamknięte powieki/sesyjka w rpg/maraton połowy jednego sezonu anime.

 

IMHO ilość kawy musi zrównać się z ilością dobrego piwa. Mówię to po serii Viva la Wita!, Hokus Pokus i Ataku Chmielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż strach pomyśleć, co byś zaproponował, gdybym zastanawiał się w temacie "łatwe laski czy szybkie samochody" ;]]]

Nic. Olałbym "temat".

 

A wracając do tematu - cóż, jakoś na co dzień najczęściej spożywam Tyskie Klasyczne. Tak prosto z butelki. Ale tylko te z Tychów.

Są dni, że się przespaceruję do specjalistycznego sklepu po Pintę/Kormorana/Browar na Jurze.

Poza tym - mam 2 spoko multitapy na mieście.

 

ps. znam ludzi, który twierdzą, że gdyby nie kawa i piwo - to by się odwodnili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remus.jpg

 

Przypuszczalnie jedno z gorszych piw Ambera, ale przy cenie 1.90zł i 6.5% jest to jeden z lepszych trunków na wieczór na ławeczce przed blokiem. Konkrurencji w każdym razie w tym przedziale wielkiej nie ma. Podobnie, jak Amber Mocny Red, świetne piwo, jeżeli pamiętasz jeszcze budki z piwem i lubisz się czasem poczuć jak pod jedną z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A następne z serii będzie...

 

baner-amber-pogodzniach-AIPA5-biuropraso

 

W poniedziałek chyba się kopsnę do Bielkówka.

Tego jeszcze nie widziałem :/ U mnie czasami bieda i trza się zadowolić tym co jest. Dzisiaj jakieś staropolskie w tych butelkach z kapslami otwieranymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Bojanowa ostatnio całkiem fajne wyszło stażackie. Wielka szkoda, że warki mają straszliwie nierówne.

 

BTW: kupiłem dziś żywiec APA, bo miałem ochotę na APA, a to niełatwo tak po prostu kupić w kraju wodnistych lagerów. I naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem, mam nadzieję, że im się to będzie sprzedawać na tyle dobrze, że będzie się kalkulowało utrzymać produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...