Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Ma tylko ładną butelkę a w smaku fuj :P

E tam, dla mnie the best :mrgreen: Nie wiem jak można o tym mówić "fuj", co najwyżej może mniej smakować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Świetne jest, polecam.

Ja raz pilem, ale jak teraz bede jechal do Polski to... ;) Czlowiekowi za granica brakuje pewnych smakow.

Do chlebka sie juz przyzwyczailem, jakos nie mialem 'hopla' na chlebek jak bylem w sierpniu ;)

Ale piwko... Piwko musi byc, toz to dla niektorych chleb powszedni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę piwko z Wrocławia - Piast :) Całkiem niezłe ( z resztą mało jest piw, które mi nie podchodzą :P ) smakiem mi przypomina Żywca, ale gorycz ma trochę inny odcień. Ogólnie jest dobrze, ale nic poza to. Miał ktoś doczynienia z tym piwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare chwil temu wypiłem warke, teraz koncze specjala(kupiłem 2 by poprobowac..). Coz, chyba moj specjal ukochany odchodzi w niepamiec, dobry, ale nie na kazda okazje ;) Zas warka smakuje jak moje pierwsze wypite piwa.. w dziewcinstwie, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare chwil temu wypiłem warke, teraz koncze specjala(kupiłem 2 by poprobowac..). Coz, chyba moj specjal ukochany odchodzi w niepamiec, dobry, ale nie na kazda okazje ;) Zas warka smakuje jak moje pierwsze wypite piwa.. w dziewcinstwie, heh.

Możesz być bardziej dokładny warka to pojęcie względne i jest wiele rodzajów. :P

 

A strzeliłem chmielne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warka i warka strong? Na stronga mowi sie warka strong, zas na warke - warka ;) O czerwona wareczke (warke) mi chodziło ;) Wasnie pijam pierwsza dzisiejszego wieczora ;)

 

ps. Ja kojarze tylko te dwa rodzaje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi "Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?" a nie "Jakie Piwo Pijesz Najczęściej?" ;]

To zes mu pojechal po calosci :lol:

 

Lubie jeszcze: Corona, Foster :)

Tak od czasu do czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo w temperaturze pokojowej jest ochydne :-] nawet to najlepsze, najdrozsze :)

 

ZIMNE: Tatra Pils, Żubr, Lech, Carlsberg, Heineken (jak woda ale smakuje :) ).

 

Grzane piwo jest jeszcze gorsze od tego w temperaturze pokojowej moim zdaniem ... fuj :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepoxx: Chyba nie lubisz posmaku piwa. Chłod powoduje, ze piwo nie oddaje pełni smaku..

 

ps. wrociłem do specjala. Nie ma co sie oszukiwac ;) I stwierdzam, ze lech to piwo dla bab, albo mniej dosłownie dzieci, ktorzy nie wiedza jak powinno smakowac piwo. Jesli komus owe cudo smakuje, to widocznie za młodu nie pił podpiwka i teraz nadrabia zaleglosci. łeh. Piwo bez charakteru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...