Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najlepszym piwem obecnie jest Carlsberg. Smak idealny na letnie wieczory :D no i łatwe otwieranie. Lechem to się chyba już każdy przepił, Tyskie od czasu do czasu nie jest złe, Żuber i Harnaś - kiedyś a i owszem teraz nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziw się, jak Ci nie posmakuje ;) Gro osób, które częstowałem za pierwszym razem się mocno krzywiły, a przy następnym podejściu kompletnie zmieniały zdanie (na plus oczywiście).

 

Nie lubię kupować w PL Guinness'a, bo zupełnie inaczej smakuje. I jak już pewnie wspominałem kiedyś, warto zdawać sobię sprawę że jest to piwo, które nie wiedzieć czemu źle znosi transport i wpływa to na jego smak.

Dlatego będąc w "kerfurze" nie skusiłem się na Guinness'a popnieważ na moje oko dobre kilka miesięcy stał na sklepowej półce. Kupiłem za to sobie Desperados'a i imo ani to nie smakuje jak piwo ani jak tequila ale dla odmiany jako napój procentowy można wypić ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyskie tyskim (też zawsze pije ;) ) ale ostatnio dane mi było pić Leżajsk.

Nosz kurde czemu tego piwa nie ma u mnie... :?

Nawet do domu przywiozłem kilka.

Musze się rozejrzeć po okolicy... może gdzieś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem ale trochę zmieniły mi się preferencje :).

 

Numer jeden bezapelacyjnie SPECJAL CZARNY :*

 

Na drugim miejscu pilsner urquell

 

Na trzecim stary poczciwy LESZEK

 

Z innych polecanych to np baltas niefiltrowany.

 

 

Mam też listę piw których nie da się wpić ;D

 

Numer jeden to ŻYWIEC - nie rozumiem jak to może komuś smakować - kwaśny obleśny browar, niczym jakieś biedronkowe wynalazki :/

Ostatnio dostałem sześciopaka za zrobienie kompa to męczyłem go z tydzień z czego połowę rozdałem

 

Numer dwa to wszelkiej maści freq nie wiem czy to jeszcze robią ale było obleśne.

 

Reds trochę lepszy ale nawet jak bym umierał z pragnienia i był tylko reds na półce to bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piłem Peroni (z resztą nie pierwszy raz ;) Tylko tak mi się przypomniało z mojej wycieczki do Włoch) I zczystym sumieniem mogę polecić ;) Ale z piw z krajów śródziemnomorskich polecam hiszpańskiego San Miguela ;) Jeszcze lepszy.. ;) Podobno można kupić w Auchanie, cena coś koło 6zł za butelkę (tyle, że butelki litrowe ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie rozumiem popularności Lecha - smakuje prawie jak piwo.

Za to właśnie bardzo pasuje mi Carlsberg i Heineken - one maja ten cierpki posmak i wspaniały zapach.

Moi kumple nie lubią gorzkiego piwa, wiec piją Tatrę Mocną i Leszka :o

Znam też typów, dla których Desperado (llemoniada IMO) jest bóstwem - bez komentarza

Edytowane przez Malutki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiadam wam wszech i wobec. nie kupujcie pilsnera w puszce. w butelce jest pyszny, ale w puszce jest po prostu niedobry. i jeszcze strasznie drogi.

IMO jak piwo to tylko z butelki :)

Widzę, że strasznie chwalicie to Pilsnera, więc muszę spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

A co powiecie o lanym piwku :) Mi pasuje :)

 

a mi nie bałdzo bo zazwyczaj to lura straszna z wodą sodową... ale bywają miejsca rzadko gdzie można napic sie bez wody...ostatnio w zakopanem takie piłem niestety to daleko hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13% w browarze? to już nie browar

Jednak to jest br0 - 3080464[/snapback]

A co powiecie o lanym piwku :) Mi pasuje :)

Najlepsze ofc - szczególnie "świeży" ginesik. Różnica jest kolosalna (na korzyść lanego) przy tym piwie niestety. Kiedyś sie wybiore do Dublina i skosztuje North Star to postaram sie fotki z najebki na forum wysłać :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...