Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Lech z butelki zimniutki.

ostatnio Perła Export > Lech

 

wielka szkoda, bo i Żywiec się popsuł i moje dotychczasowe ulubione piwko Okocim Mocne... wiecie dlaczego nie ma już Palonego? było bardzo dobre...

 

a teraz mega news dla koneserów: Książęce z Lwówka Śląskiego powraca! produkcja rozpocznie się w styczniu... ta sama receptura! dziś przeczytałem w Gazecie Wrocławskiej, w końcu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech PILS (złoty) [dostępny tylko w WLKP, rzadko tam bywam ale zawsze wracam z kratą... Mistrzostwo to piwo :-)]

 

A na miejscu ... Perła Eksport > Żywiec > Lech Mocny... ;-)

 

Dawniej Tyskie, jeszcze dawniej Warka..

Edytowane przez piec22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś

 

good beer mniej goryczki w stosunku do exporta ale fajna :)

Mniej jeszcze ;) ? Perła export jest bardzo lajtowa, jak dobry napój - dla mnie zero goryczki co jest jej plusem bo ma być dobrym orzeźwiającym lagerkiem ;). Jedno z lepszych piw w ogole i chyba najlepsze jeżeli chodzi o stostunek cena jakość. Na goryczke to wiadomo co ;p (Ż porter i pan ginesik).

 

Ja ostatnio znów 4fun miałem okazje skosztować lecha i coś dziwnego zauważyłem. Ten w butelkach 0,66 był niezły (jak na lecha) a w 0,5 bardzo słaby... dziwne.

Niedługo powinnien u mnie zawitać darklord i jakieś bro z belgii ;]. Ofc relacje zdam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rządzi wszystko co jest wyprodukowane przez Perełke :)

Ostatnio bardzo mi posmakowała Perła Czarna extra strong, mocne piwo (chyba z 8%) ale za to nie przesadzili z goryczką i wchodzi dosyć gładko :)

Dzisiaj pierwszy raz skosztowałem Królewskiego, piwo dobre, aczkolwiek niczym sie nie wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perełka czarna jest pyszna i jak kiedys sprawdzalem ma najwiecej % w porownaniu z innymi mocnymi piwami ( nie mowie tu o jakims karpackim;P )

Teraz wlasnie pije export gdzie w lodzi nigdzie nie moge znalesc naszczescie na lubelszczyznie jest tego pod dostatkiem. Jutro ide po jakas mala krate do plecaka zeby cos zawiesc do lodzi.

Wogole jakies pol roku temu zaczalem pic perle bo ja niestety dopiero w lodzi odkrylem . Kazdy mowil ze to żulerskie piwo. Dzisiaj kazdy kto kupuje piwko ma w skladzie perełke lub tylko perełke kupuje :)

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś

[im1g]http://www.rig.lublin.pl/lidersmaku/grafika/2005/perla.jpg[/img]

good beer mniej goryczki w stosunku do exporta ale fajna :)

Potwierdzam jako mieszkaniec Lubelszczyzny że Perła Chmielowa jest b.dobrym piwem. Czasem kupuje inne piwo, lecz zawsze wracam do Perły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie już od dawna często piję żubra, chociaż nie jest już tak dobry jak kiedyś. Oprócz żubra to piję takie browarki jak: lech, żywiec, dębowe mocne, czasami jeśli ochota najdzie to dla odmiany carlsberg lub heineken. I to by było na tyle, innych wynalazków nie piję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rządzi wszystko co jest wyprodukowane przez Perełke :)

Ostatnio bardzo mi posmakowała Perła Czarna extra strong, mocne piwo (chyba z 8%) ale za to nie przesadzili z goryczką i wchodzi dosyć gładko :)

Dzisiaj pierwszy raz skosztowałem Królewskiego, piwo dobre, aczkolwiek niczym sie nie wyróżnia.

A w stolicy da się spotkać to ? Ostanio do perły eksport pojawiła się perła chmielowa - dużo bym dał za tą ekstra strong. Nie dość ze 8% to jeszcze perełka :).

Perła chmielowa > Kelt > Żywiec

 

Innych praktycznie nie pijam, nie pijam tez zadnych "strongow" .. mam tak po degustacji Tatry strong.

Bo to ciach!o ;]. Spróbuj nawet oko mocne albo ginesika forein ekstra, zywiec porter czy faxe 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm nie mam zielonego pojecia , na lubelszczyźnie w każdym sklepie można dostać wszystkie rodzaje perełki. Poszukaj może znajdziesz chociaż export lub zrób mały wysok na kresy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm nie mam zielonego pojecia , na lubelszczyźnie w każdym sklepie można dostać wszystkie rodzaje perełki. Poszukaj może znajdziesz chociaż export lub zrób mały wysok na kresy :)

Oj jak ja bym chciał ;). Ale czasu ni ma... W stolicy jest już pils i eksport (ale pils tylko w jednym miejscu była i nie pamiętam jakim ;o).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w pewien wakacyjny dzień zapraszam na lubelszczyznę.

Dzisiaj człapiąc do pracy wpadłem do małego sklepiku. Przeglądam co maja z piw. I na samym dole ledwo widoczna stoi perła export ;].

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykosztowałem się na svyturys white baltas (niefiltrowane pszeniczne)... warte 4,5! genialny smak, pszeniczny frater i okocim sie chowaja!!!

Potwierdzam, chyba obecnie najlepsze pszeniczne piwko. :) Niedawno piłem Ciechana pszenicznego, i powiem że całkiem zacne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym Realu powinien być, np. na ursynowie jest. Widziałem też w Carrefour express na Sadybie.

Chodzi o ten na ursynowie koło Obi ? To zajebiście ;). Ten svyturys white baltas mnie korci, fanem piwa pszenicznego nie jestem ale lubię od czasu do czasu sobie chlapnąć do dobrego posiłku.

qbass

Dzięki za zaproszenie ;). Kto wie może skorzystam jak się wszystko dobrze potczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...