Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście smakuje tatra mocna i lech mocny. Dużo kiedyś piłem żubrów nawet wyhodowałem na nich mały dorobek życia ale jakoś jak by sie zepsuły ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do piw. Ostatnio Carlsbergi piję. Aż wstyd się przyznać, ale dlatego że mi sie butelka podoba i jest tanie a dobre...

Ale na nastepna impreze może wrócę do Leszków ;)

 

Pił ktoś z Was kiedyś Karpackie Super Mocne? Ludzie :/ To ma 9%. Tylko raz piłem. Wali spirytusem, ochyda... Ale fakt - kopie że hej :D W końcu 9% piechotą nie chodzi... Ale ja osobiście nigdy więcej chyba już nie będę spożywał tegoż... ;)

Edytowane przez Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Pił ktoś z Was kiedyś Karpackie Super Mocne? Ludzie :/ To ma 9%. Tylko raz piłem. Wali spirytusem, ochyda... Ale fakt - kopie że hej :D W końcu 9% piechotą nie chodzi... Ale ja osobiście nigdy więcej chyba już nie będę spożywał tegoż... ;)

Kiedyś piłem Amsterdam'a 11,5%, tego nie dało sie wypić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Amsterdam to jakiejś dobrej klasy piwo? Bo jeśli tak to OK, czemu nie... Bo wiesz, Karpackie to dwa złote z groszami... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w te procenty średnio wierze, jesli mamy doczynienia z tanimi browarami... ;) Przykładem jest tutaj piwo Volt... nie wiem czy dalej to sprzedają, ale miało/ma 9% - jak dla mnie to kpina :lol: Chyba, że ilosc procent dzieli się przez 2 lub 3 :lol:

 

A co do słowackich browarów... takie sobie, piłem oba i dla mnie cienizna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban
Świder jesteś za mocny na piwa :lol2:. Ty to chyba jak idziesz "na piwo" to kupujesz 1/4+popite bo piwo dla Ciebie za słabe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świder jesteś za mocny na piwa :lol2:. Ty to chyba jak idziesz "na piwo" to kupujesz 1/4+popite bo piwo dla Ciebie za słabe :P

Hehe :D Co tu dużo mówić, troche prawdy w tym jest... :mrgreen:

Jednak przy większych ilościach piwo jest mocniejsze ode mnie, nic na to nie poradze :D

 

PS. Kelt jeszcze jakoś ujdzie... ;) ale dla mnie ma jeden niepodważalny plus -> ten fajny "kapsel" :mrgreen: zapewnia dobrą zabawe na jakiś czas :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale ten Amsterdam to jakiejś dobrej klasy piwo? Bo jeśli tak to OK, czemu nie... Bo wiesz, Karpackie to dwa złote z groszami... ;D

Jakieś 5-7zł, zależy, są też słabsze odmiany ale piłem tylko tego 11,5% i nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to mozliwe, ze nikt nie polecil BROK Sambor ;O

 

http://www.royalunibrew.com/Default.aspx?ID=457

 

piwo pierwsza klasa, ma unikalny delikatny smak i niska cene ;)

minus - slabo dostepne, z tego co wiem Alma, Tesco, Albert. Nigdzie indziej nie widzialem, a szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak przy większych ilościach piwo jest mocniejsze ode mnie, nic na to nie poradze :D

Czy zawsze musze powtarzać, że wtedy przez 3 dni nic nie jadłem :P :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

nie wiem jak to mozliwe, ze nikt nie polecil BROK Sambor ;O

 

http://www.royalunibrew.com/Default.aspx?ID=457

 

piwo pierwsza klasa, ma unikalny delikatny smak i niska cene ;)

minus - slabo dostepne, z tego co wiem Alma, Tesco, Albert. Nigdzie indziej nie widzialem, a szkoda...

Brok nie zalicza się do regionalnego? Niby ma "export" ale poza miejscowościami nadmorskimi jest raczej słabo dostępne... Rok temu byłem na wakacjach w Darłowie to tylko Broki :D a po pytaniu o Królewskie chcieli nas bić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pił ktoś z Was kiedyś Karpackie Super Mocne? Ludzie :/ To ma 9%. Tylko raz piłem. Wali spirytusem, ochyda... Ale fakt - kopie że hej :D W końcu 9% piechotą nie chodzi... Ale ja osobiście nigdy więcej chyba już nie będę spożywał tegoż... ;)

Ja pije czesto ta 9 karpackiego, ale wali rowno royalem i w czache tez :lol:

 

 

...Bo wiesz, Karpackie to dwa złote z groszami... ;D

 

U nas pije sie tylko karpackie mocne, codziennie :lol: Kolega ze sklepu specialnie dla moich kumpli zamawia codziennie 2 skrzynki.

 

1.65zl sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie zmienia faktu, ze ktos musial czyscic buty :P

Oj doczyściło się :P Następnym razem Niemiec siedzi obok Świdra ;)

 

Ostatnimi czasy leje się Żywiec, jedne piwo z "nie mocnych", które mi smakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do piw. Ostatnio Carlsbergi piję. Aż wstyd się przyznać, ale dlatego że mi sie butelka podoba i jest tanie a dobre...

Ale na nastepna impreze może wrócę do Leszków ;)

 

Pił ktoś z Was kiedyś Karpackie Super Mocne? Ludzie :/ To ma 9%. Tylko raz piłem. Wali spirytusem, ochyda... Ale fakt - kopie że hej :D W końcu 9% piechotą nie chodzi... Ale ja osobiście nigdy więcej chyba już nie będę spożywał tegoż... ;)

ja pilem, za 2zl takie piwo nie jest zle, wali niemilosiernie stad jego nazwa w naszym otoczeniu "mozgosiepy"

Nie ma to jak słowacki browar :D

 

Wczoraj.. znaczy dzisiaj ;) piłem Złotego Bażanta i Kelta. To są piwa :)

u nas mozna kupic to piwo niestety 3zl....cena odstrasza jesli chodzi o mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, nawet na obecnych butelkach specjala jest wyrazny napis, swiadczacy o tym iz spozywa sie wysmienity regionalny trunek ;) Ale czy wymieniony Kelt nie jest rowniez regionalnym? W moim miescie go nie widziałem, kumpel z pobliskiego olsztyna nie kojarzy tej marki. Moze i gdzies jest.. ale rownie dobrze mozna by dodac specjala do ankiety, skoro piwo rzekomo dostepne tylko na połnocy kraju, jest osiagalne np w warszawie... :P Czepiam sie, bo musze i tyle :P

 

Oczywiscie wciaz jestem za specjalem, bo to takie tradycyjne piwo.. w ładniej orpawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do piw. Ostatnio Carlsbergi piję. Aż wstyd się przyznać, ale dlatego że mi sie butelka podoba i jest tanie a dobre...

Ale na nastepna impreze może wrócę do Leszków ;)

 

Pił ktoś z Was kiedyś Karpackie Super Mocne? Ludzie :/ To ma 9%. Tylko raz piłem. Wali spirytusem, ochyda... Ale fakt - kopie że hej :D W końcu 9% piechotą nie chodzi... Ale ja osobiście nigdy więcej chyba już nie będę spożywał tegoż... ;)

Graffenwalder Strong - 10.7% 8) Cena: ponizej 3zl. Da sie pic, wbrew pozorom, choc delektowac sie nie ma specjalnie chym.

 

Ja w te procenty średnio wierze, jesli mamy doczynienia z tanimi browarami... ;) Przykładem jest tutaj piwo Volt... nie wiem czy dalej to sprzedają, ale miało/ma 9% - jak dla mnie to kpina :lol: Chyba, że ilosc procent dzieli się przez 2 lub 3 :lol:

9% to Volt ma chyba ekstraktu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jeśli chodzi o smak to pięknie zmrożony Heineken jest smaczny i to bardzo.

Właśnie go popijam. Najlepszy w upalne dnie takie jak ten dziś... Brzmi to bynajmniej jak reklama :rolleyes:

A jak piwko to tylko 0.7l :)

 

Ktoś pisał o karpackich 9% oj miałem z tym styczność po 6 sztukach byłem trachnięty że hej... hehehe

Edytowane przez mato22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...