Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio tylko Żywiec ;) nie pilem go przez dluzszy czas, juz nawet zapomnialem jak smakuje i jakis czas temu sobie przypomnialem i teraz tylko zywiec. a co do piw wysokoprocentowych to dla mnie to jest lekka przesada, za bardzo podjezdza woda, takie (z tego co pamietam) karpackie 9% walilo woda na kilometr, dokladnie jakby zmieszac wodke z piwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ja dzisiaj sobie łyknąłem VOLTA original [;. Było tak gorąco ze puszeczke doslownie pochlonelem w sekunde, smakowało jak siki ale co tam, nie było takie złe [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja siedze w bibliotece - pizgam projekt a w plecaku spoczywa szostka Sagresa - szczynowaty troche, niestety Portugalia nic lepszego nie ma do zaoferowania

 

tyle dobrego ze dzisiaj to pijemy z kumplem i zagryzamy bobem z maslem i sola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji problemów żołądkowych tylko Tyskie :twisted: najbardziej zasadowe więc całkiem całkiem jak ktoś ma nadkwaśnośc co chwilkę :twisted: Na taka przypadłość nie polecam zarazem Lecha mimo iż pyszny .... poza tym najlepsze i tak robią Czesi ... mniam .... Pilsner Urquell .. ach ach ach ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubajew: Ale specjal to piwo regionalne, choc za ch.. nie rozumiem co robi tu kelt, ktorego na oczy nie widziałem.

Beznadzieja, specjal jest najlepszy(wg wielu), lecz nie bierze sie go pod uwage. I tak zmuszony jestes do zaznaczenia "inne?", czyli rownie dobrze mozna odebrac Twoj glos jako oddany na piwo z biedronki.. :|

 

specjal jest o tyle dobry ze nie jest .. jak warka.. ani jak te smieszne lechy, ktorymi ludzie sie podniecaja chyba dlatego, ze sa ładnie i zielone no i maja fajowe reklamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wiele marek sie pogorszylo w smaku, inne sie polepszyly... dlatego ja nie przywiazuje sie do marki, dla nie wyznacznikiem jest cena, za 1,5 piwa nie kupie, za 2zl sporobuje, za 3 to juz napewno nie przejde obojetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wypiłem jednego Fax'a 1L 10%, no nie powiem kwas jak h.., ledwo to wypiłem do końca, już nigdy tego nie kupie, no ale spróbować trza było :) , a tak to pije ostatnio tylko tyskie.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma kasy to Euroszoper. Siki jak nic, ale trudno. Jak mam troche więcej kasy to Żubr ale niezbyt smakuje. Tyskie ostatnio smak straciło bo jakoś nie wchodzi. Ostatnio gustuje w Warce i Żywcu. Oba są świetne, ale chyba czas spróbować czegoś innego. Co proponujecie, zeby było w Żabce dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Carlsberga ;] Chociaż to mało patriotyczne bo powinno się wspierać krajowe marki :)

 

Mmmmm Jaki Lech miał taką ślicznie grawerowaną buteleczke... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zaliczyłem Carlsberga i Heinekena. Oba smaczne, a do tego ten pierwszy ma fajną butelke. Czas pomyśleć o jakis ciemnym piwku.

 

EDIT

 

Guinness jest niedobry ale kopie tyłek. Żywiec Porter jest ohydny ale tyłek kopie jeszcze gorzej niż smakuje.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu kupiłem sobie japońskie piwko "Asahi", całkiem dobre, przypomina smakiem Pilsnera. Smakoszom piwa polecam. :) Pozdrawiam.

Potwierdzam !

Będąc w Londynie też piłem to piwo z moimi kumplami azjatami i jest to ponoć najlepsze i najbardziej popularne piwo w Japonii :)

Więc jak ktoś ma okazje zakupić ten rzadko spotykany browar to polecam.

 

A co do Specjala, to wracając dzisiaj z Helu przywiozłem sobie 4 butelki - dla mnie to także najlepsze piwo :D

 

Edit:

Guinness - dla mnie to bardzo dobry bitter, ale nalepszy bitter jaki piłem to John Smith's - polecił mi go pewien znajomy anglik, słabe bo tylko 4% ale tego smaku nie da sie zapomnieć :mrgreen:

Edytowane przez Świder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem niewatpliwa przyjemnosc pic piwko "Mocne" z Browaru Jablonowo. Naprawde dobre, powiedzialbym, ze jedno z lepszych jakie pilem. Ja je nabylem za 1.40zl :)

 

Tak sie prezentuje ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...