Skocz do zawartości
Pageup

Mazda 626

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

JAko ze chce kupic auto to zwracam sie do Was drodzy uzytkownicy tegoz forum o porade :)

Otoz chcialem kupic bmw ale chyba jednak odloze je w czasie do lata.

Potrzebuje auto na pare miesiecy.

Otoz lazi mi po glowie mazda 626.

Obejrzalem nawet jedna i wszystko fajnie tylko jedna rzecz mnie mocno niepokoi:

Woda na podlodze pod dywanikiem:

skad sie mogla wziac? Czym grozi? etc...

Tak myslalem ze mogla byc naniesiona przez mokre buty od sniegu przez poprzednich ogladajacych...

 

A tak ogolnie co mozecie powiedziec o takim aucie do 4tys zl jakim jesto owa "Madzia" 626 :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej cioci sie tak skraplalo pod dywanikiem bo jakiś wężyk od klimy sie zapchal syfem i nie bylo przeplywu. wystarczylo odetkac ta rurke i dzialalo, tyle ze to robil moj tata mechanik i ja nie wiem nic wiecej w tej sprawie. i tez nie wiem czy ta mazda ma klime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja z wodą pod wycieraczkami przypomina mi kurs nauki jazdy..

Jedziemy i nagle instruktorowi coś kapie na stopy..

Auto na gwaracji to poszło do serwisu, okazało się że jakiś przewód do nagrzewnicy sie zsunął i lekko kapało, a stało się to przez niezbyt rozgarniętego gazaownika w oplu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec co ona takiego ma??? ;)

Odnosnie Mazdy 626 to ma opinie typowego japonskiego niezawodnego dupowozu. Jednak jak to w przypadku japoncow czesci tanie nie sa. Za 4tys ciezko bedzie Ci trafic dobra sztuke. W starej budzie to tak ale w tej nowszej zaokraglonej to juz niezle wyzwanie.

A woda pod dywanikikem to standard w zime. Jesli poprzedni wlascicielie nie mieli gumowych wycieraczek a jedynie dywaniki to woda szybko dostala sie pod wykladzine, gdzie przy duzej wilgotnosci ciezko o wysuszenie. Nawet po ostrym lecie i wysokich temp, pod wykladzina moze wciaz znajdowe sie troszke wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta co upatrzylame to stara kasta

1991r. wyposazenie? yy 4 kola :P

no dobra ma wspomaganie ;)

2,0 8v 90km kombi :)

jest naprawde wielka :D

Co ma takiego w sobie za akurat na nia sie napatrzylem?

hmm to mazda :D jest duzaaaa :) mnie sie stylistycznie podoba :)

minusy? rdza na nadkolach (na jednym spora...)

troszke na jednym progu ja bierze.

No i przebieg-270tys...

na 11 w poniedzialek jestem umowiony na przejazdzke. Zobaczymy czy wroce autem :)

p.s. cena wyjsciowa 2900zl

EDIT: a no i ma centralny zamek.

Shantilas huh fajno :)

mial gumowe dywaniki :) wiec luz.

danke ;)

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 kaflach znajdziesz piekna, wychuchana, lsniaca, 120 konna, w najwyzszym modelu ............... Sierre. Naped ze slusznej strony i czesci w biedronkowej cenie.

 

 

To co podales to jest wybacz...... TRUP. Nie tykaj. Szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda pod dywanikami moze byc z kilku powodow.

1. O klimie juz mowiono.

2. Zgnite progi - tak jest u mnie

3. Rynienkami przelatuje w niewidocznym z pozoru miejscu - trzeba obadac gdzie.

A Mazda 626 to piekne autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 kaflach znajdziesz piekna, wychuchana, lsniaca, 120 konna, w najwyzszym modelu ............... Sierre. Naped ze slusznej strony i czesci w biedronkowej cenie.

To co podales to jest wybacz...... TRUP. Nie tykaj. Szukaj dalej.

tylko ze mazda 626 to taka gablota, jak najwygodniejsza kanapa z salonu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citroen BX też ma okropecznie wygodną kanapę z tyłu, do tego zawieszenie wygodne, acz nieco womitogenne, ale to jeszcze nie powód, żeby się na niego rzucać. Chyba, że komuś brakuje miejsca i sposobności do niekrępującej pochędóżki :>

 

Po jaki wuj kupować na kilka miesięcy silnik 2.0 w takim gargantuicznym opakowaniu, rdza i duże spalanie gratis - tajemnica. Podejrzewam, że wkraczam na grząski grunt gustu, poniecham więc dalszych dociekań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec kupilem :D

Mazda 626 2,0i 8v 90km :)

jakos jeździ :P

fotek narazie nie pokaze bo stoi u mechanika: wydech (katalizator i tlumik srodkowy), rozrzad. Plyny musza chwile poczekac. Swiece sobie sam na dniach zrobie ;)

Ogolnie auto zle nie wyglada. z rdza zle nie jest. Musze szybko zrobic kawalek podlogi pod kanapa z tylu (koszt 150zl). Po za tym podwozie zdrowe. Progi ok (jednego lekko zaczyna cykac), po za tym 2 nadkola i troche drzwi. Ale to poczeka...

Ogolnie jestem zadowolony :D

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szybko ma redline ;)

bo to jest silnik o nisko polozonym momencie obrotowym (151NM-2500rpm) i mocy (90km-5000rpm).

Taki benzynowy diesel :P

Stylistyka :) A z mazd tych starszych to mi się tylko podoba 323 ale sportowa wersja. :wink:

A tam nie znasz sie :P

ale wiadomo "de gustibus non est disputandum"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a mi się strasznie podoba ten model. Wg mnie ładniejszy od tej okrągłej.

Sam szukałem takiej tyle że w sedanie. Normalnie boskie autko -bardzo udany stylistycznie model. Duża wygodna limuzyna, aby pomieścić kierowcę i jego ego... oraz ewentualnie paru znajomych. :P

Widziałem też okazję w podobnej cenie i też kombi. Wcześniej jednak pojechałem oglądać E30 i kupiłem. Gdyby nie to, to pewnie miałbym teraz właśnie taką Mazdę.

 

Pozbądź się rdzy, wypoleruj lakier i będzie gitara. Jak byś jeszcze jakieś alusy zarzucił, to by była prezencja. Czekam na fotki za dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...