Skocz do zawartości
pepit

Zakup Kompa Za Okolo 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup nowego kompa mam okolo 2000 zl max . Co dobrego mozna kupic za taka kaske chodzi mi konkretnie o podzespoly proc ram zasilka dysk jakas grafa dobra i niedroga (komp ma byc do wszystkiego czyli net filmy jakies gierki itd.. najlepiej zeby byly to czesci ktore sie w miare dobrze podkrecaja .. poczytalem trohe na necie i forum i wmyslilem taki zestaw :

 

PLYTA Asus P5N-E SLI ~~ 410zł

CPU Intel Core 2 Duo E4300 BOX ~~ 605zł

RAM A-Data Vitesta 1GB 667MHz ~~ 225zł

GRAFIKA Palit 7600GS Sonic 256MB DDR3 ~~ 330zł

HDD Seagate 7200.10 250GB SATA2 ~~ 260zł

DVD-RW Asus DRW-1608P3S OEM ~~ 116zł

Zasilacz Chieftec GPS-400AA-101A 400W ~~ 154zł

 

co sadzicie o tym zestawie narazie niejeste pewnien co do ramu i grafiki . wiecej kasy niemoge dolozyc bo ten zestaw juz trohe przekracza 2k zastanawiem sie jeszcze czy niebylo by lepiej poskladac czegos na AM2 . Prosilbym o jakies sugestje. THX

Edytowane przez pepit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta graficzke od Palita. Narazie :-P zbytnio nie podkrecałem bo mi starcza (520 na rdzeniu i 640 na pamieciach). Co do ramów ci nie powiem jak sprawują sie te A-daty. Ja mam geile i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składając kompa na AM2 możesz wziąć Athlona X2 3800+ i dołożyć do GF 7900GS Zalman.

Zależy do czego Ci potrzebne będzie, bo ten 7600gs tez sie dobrze podkreca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelius

watpie tymbardziej teraz C2D jest duzo wydajniejszy , a pozatym G8xxx maja byc za ok.2 miechy wiec lepiej INTEL + 7600GS !!

EDIT: zasilacz zmień na HUNTKEY HK-350AP 450W

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego huntkeya chetnie ale niemam juz nic wiecej kasy zeby do tego dokladac.

 

A co do pamieci moze ktos cos poradzic jakie kupic zeby sie dobrze krecily .. tych co podalem niewidze w zadnym sklepie wiec moze jakies inne ale max do 250 zl. I czy lepiej brac 1GB czy 2x 512 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nowy składak to tylko C2D , ogólnie nowsza i bardziej wydajna platforma .

Dozbierasz kasy za pare miesięcy , zmienisz na mocniejsza grafe i dokupisz kolejne 1GB Ramu będzie cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...