Skocz do zawartości
Aquarium

Moje Z Flashem Zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest okazja, to czemu by się nie pochwalić :) Pod adresem Olivka-Art będzie stronka siostry. Ona przygotowuje pieczołowicie szatę graficzną, ja tylko oprawiam ją we flashu. Tutaj design będzie stricte profesjonalny - stay tuned :)

 

P.S. - może ktoś polecić jakąś zaawansowaną książkę do Flasha 8? Szczególnie programowanie w ActionScript - wciąż siedzę z nawykami z 5ki :mur: - pora najwyższa nadrobić ... Prawie wszystkie pozycje w helionie zawierają opis Flasha od podstaw - szkoda mi na to kasy wyrzucać ...

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka "Ibiza Teame" robi wrazenie robionej na szybko i na odpier***

Logo moglo by byc ale reszta mi sie nie podoba ... skad wziales ta tapete "wyspe" ? Imho wogole do tematyki strony nie pasuje.

 

Ocena : 4/10

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz evocati jak Ibiza to ma być wyspa... Nie jest aż tak źle z tym motywem. Ogólnie strona pod względem flash'a może być, ale pod względem zgrania z ogólną stroną. Chodzi mi o całościowy wystrój nie tylko sam flash [jaśniej mówiąc zgranie tła z flash'em jest marne]. Menu jest moim zdaniem niedopracowane pod kątem ergonomii strony... reszta ujdzie w tłoku...

 

Dawno nie było ocen [fajnie evocati, że takową postawiłeś].

 

Ode mnie: 5/10 byłoby 4, ale w gąszczu różnych dyskusyjnych targowisk twoja strona się wyróżnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelka krytyka mile widziana - tylko proszę wziąć pod uwagę - "klient nasz pan" :) Jeśli odbiorca wybiera taki a nie inny layout z kilku wersji i za niego płaci, to się nie wnika tylko robi.... W oryginale w tle byli dje za konsoletą <_<

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na flashu ale mogę chyba ocenić Twoją pracę...

 

Imho niepotrzebnie dałeś ten efekt przy kursorze... i po co flash na tekście? Mogłeś dać tekst w ramkę i niech cała ramka się animuje...

Zielony kolor, taki jaskrawy nie pasuje do tej czerni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibiza to porażka na całej linii. Typ strony w której nie ma co poprawiać, bo jedyne co można z nią zrobić to usunąć i zrobić od nowa.

 

i po co flash na tekście

Pewnie żeby AA było, sam bym tak zrobił.

 

2ga strona póki co nie istnieje więc nie ma co oceniać, ale przynajmniej po tym co obecnie tam jest umieszczone, można się spodziewać czegoś ambitniejszego niż 'ibiza' :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olivka-art.com under construction - na razie działają tylko fascynacje oraz muzyka (brakuje większości tekstów) . Portfolio w wersji testowej. Ale i tak chyba warto zobaczyć - na pewno klasę wyżej od Ibizateam.com :lol2: Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta strona mi się jak najbardziej podoba i design i animacja (no może menu po lewej odstaje jakością od reszty).

Zastrzeżenia: kiedy jakaś strona kończy się ładować i znikają te śliwki tbez żadnego przejścia pojawia się właściwa strona - powinna się pojawiać stopniowo (ale mimo to szybko).

Portfolio - nie znoszę portfolii w których nie można powiększać projektów (ale możliwe że dopiero pojawi się ta opcja)

Ogólnie strona bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do portfolio - już dwa tygodnie kłócę się z siostrą że brakuje zooma przy nim :) Ale uparta bestia planuje te same prace dać większe w innym miejscu... No cóż... A co do menu - co z nim nie tak? :? Przejścia zrobione :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do menu - co z nim nie tak? :?

Imo z całej strony to najsłabsza część (nie mówię że mi się nie podoba! tylko że jest słabsze od reszty). Fonty w menu stykają się z górną krawędzią buttonu a 'dłuższe' literki (j,g,q,y) stykają się z dolną krawędzią. Chociaż mały odstęp i zdecydowanie estetyczniej by było. Do tego zrobił bym na buttonach tak żeby wyglądały na oszklone (tak jak jażeniówka - litery były by za szkłem). Do tego [ciach!]ły jak np po najechaniu na 1szą pozycję menu światło które się pojawia jest z góry ucięte. Nie wiem czy jasno piszę o co mi chodzi. W każdym razie - jest dobrze ale mogło by być jeszcze lepiej Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...