Skocz do zawartości
Trolu609

Masowe Pobieranie Filmów Z Serwisów Takich Jak...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie filmików z serwisów takich jak youtube, video.google itp.

Wiem jak pobierać pojedyńcze wideo (pluginy do firefoxa) jednak interesuje mnie pobranie wszystkich filmików dostępnych na stronie www.kabarety.fani.pl.

 

Chciałem zrobić przyjemność mojemu znajomemu i wszystkie skecze mu ściągnąć.

 

I stąd moje pytanie...

Czy znacie programy bądź metody na pobranie wszystkich wideo masowo? Nie interesuje mnie pobieranie wszystkiego oddzielnie bo to by było zbyt czasochłonne.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek wez zobacz FlashGetem Kliknij pobierz wszystko i w liscie ktora bedzie zaznacz tylko te skecze.

Jesli nie tak to sa programy do sciagania stron internetowych w calosci lub nie sam taki kiedys mialem ale to juz google.pl ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FlashGet nie pobierze filmów i właśnie to jest największy problem.

 

Chciałem ściągnąć strony za pomocą:

HTTRACK

Teleport Pro

Offline Explorer Pro

 

Lecz nic z tego nie pobrało filmików :(

A jak widać jest tam spoooro skeczy i pojedyńcze ściąganie będzie bardzo mozolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Mozilla Firefox jest wtyczka o nazwie 'Fast Video Download' która ściągnie Ci pliki flv z youtube i video google (i innych), następnie plik flv konwertujesz do mpg za pomocą flvconverter (umożliwia masową konwersję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...