Skocz do zawartości
lukaszek1905

Zestaw Pod Am2

Rekomendowane odpowiedzi

raczej wybiorę 7300GT GALAXY Zalman 256MB/128bit 500/1400 , 1.2ns ten ma szybszy czas dostepu, niewiem czy widac różnice między 1,2ns a 1,4ns, a no i ma 256MB

 

256MB, moim zdaniem to teraz już podstawa.:)

Czym się różni ten co chce od zwykłego Galaxy 7300GT ?jeszcze?

 

(miałem kupować teraz , ale termin się przesunął, do początku kwietnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod te pytanie, jest sens sprzedawac tajle z siga i wziac cos na am2 ? myslicie ze da rade na taka przesiadke bez doplaty kasy ? oczywiscie tajle musze byc na aktualnym poziomie

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

podlacze sie pod te pytanie, jest sens sprzedawac tajle z siga i wziac cos na am2 ? myslicie ze da rade na taka przesiadke bez doplaty kasy ? oczywiscie tajle musze byc na aktualnym poziomie

Moim zdaniem jak już sie przesiadać to na C2D... :> AM2 bez dopłaty-może i by sie dało. Popatrz na ceny i pomyśl.

 

SORY !! heryf, ale ten temat jest o konfiguracji moje sprzetu, ja tu skłądam kompa,

prosze byś założył sobie temat, bo jakoś to tu nie pasuje!!w ogóle!

Nie bulwersuj sie, dobrze zrobił bo nie zaśmieca forum tylko podłącza sie pod temat już istniejący. Twój post można potraktować jako OT co jest karalne [;

 

EDIT: Devil wyrosłem już trochę [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heryf ja uważam ,że lepiej dopłacić i zbudować coś pod C2D ,bo nie bardzo widzę sens w tej zamianie z 939 na AM2 ;) Kartę dobrą masz ,ba nawet bardzo dobrą i myślę że za jakiś czas możesz zmienić powiedzmy na 8600 ,albo coś z ATI ,bo wątpię by ATI nie powalczyło na rynku ze swoimi x2000 ;)

 

 

Nie bulwersuj sie, dobrze zrobił bo nie zaśmieca forum tylko podłącza sie pod temat już istniejący. Twój post można potraktować jako OT co jest karalne [;

 

I to napisał Grzesiu rocznik 90... Przypomnij sobie swoje niegdysiejsze posty i potem wytykaj innym OT. Co do reszty to się z tym zgadzam. Ponieważ lukaszek1905 troszkę przesadziłeś. To nie jest twoje forum i nie ma czegoś takiego jak mój temat i tylko na moje pytanie proszę odpowiadać. Po to są zakładanie i przyklejane tematy o sprzęcie by ludzie zadawali w nich pytania i nie zaśmiecali forum pytaniami typu jak podkręcić 9550 itp..

 

To samo tyczy się innych nieprzyklejonych tematów. Każdy ma prawo się dołączyć z innym pytaniem zamiast zakładać kolejny temat. Tak jest chyba lepiej ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe sory panowie,

 

- po pierwsze nie napisałem że jest to mój temat, tylko moja konfiguracja!

 

no i moim zdaniem, to wogóle tu nie pasuje do tego tematu,

 

Żeby nie było kłótni, zwracam honor (choć się nie zgadzam ):):D

 

może odpowiecie na moje pytanie odnośnie karty gr.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie pieknie, tylko zeby zbudowac przyzwoita platforme c2d to juz bedzie spora doplata, oczywiscie wszystko zalezy za ile "pogonie" stare tajle... do sprzedania byl by procek, plyta, ramy, i zastanawiam sie czy aktualny zasilacz by to wszystko "uciagnal"

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...