Skocz do zawartości
acrem

Kabel Audio Do Przedniego Panelu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak. Mam jakas tam obudowe i z przodu jest wszytskim znany panelik z wejsciami usb i audio. usb jest podlaczone i dziala normalnie ale audio (wejscie na sluchawki i mikrofon) jest niekatywne - jest na nie miejsce ale nie jest wmontowane (nie ma tych wjesc audio poprostu jest miejsce zeby je wstawic). No i chcialbym je sobie podlaczyc ale nie dostalem zadnego kabla etc. W jakims tam sklepie powiedzieli, ze takiego kabelka nie dostane oddzielnie i musze kupic obudowe..

 

Pytanie brzmi: jak wogle nazywa sie ten kabelek (jesli ma jakas nazwe) i jak wyglada? czy w sklepie powiedzieli prawde, ze takiego kabelka nigdzie nie dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki kabelek powinieneś dostać WRAZ Z OBUDOWĄ za którą zapłaciłeś. Sami przyznali mi właśnie rację, mówiąc, że musisz kupić nową obudowę. Idź tam gdzie kupiłeś budę.

 

Kabel profesjonalnie nazywa się "Kabel Audio do Przedniego Panelu" ;).

A tak serio, to nie ma na to jakiejś szczególnej nazwy.

To zależy od tego jakie masz wejścia od środka, w tym panelu. Zobacz jakie i poszukaj na allegro. Jeśli nie ma, to pochodź i popytaj w sklepach gdzie składają kompy (yyyy... we wszystkich?:) albo w serwisach.

 

Takie kable czasem podłącza się z tyłu kompa do dźwiękówki i przez śledzia z dziurką doprowadza do panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka posiadasz plyte glowna, ale najpierw sprawdz czy na mobo masz cos takiego jak

FP_AUDIO ( front panel audio connector ), aby podlaczyc tam przedni panel. Dotyczy to sie zintegrowanej karty dzwiekowej.

Jesli uzywasz karty dzwiekowej pod PCI to mozesz sobie dac od razu spokoj, poniewaz 99% takich kart nie posiada FP_AUDIO :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta bita kv8 pro - ma wejscia fpa ale uzywam SB audigy SE - chyba ma wejscia, chociaz nawet gdyby nie mial to nie przeszkadzalo by mi powrocenie do zintegrowanego realteka :)

Edytowane przez acrem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...