Skocz do zawartości
cho-marek

Problem Z Obrazem Płyty Dvd > 3gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z nagraniem obrazu płyty DVD w pliku mdf ok 3,5 GB na płytę dvd. Nero nie chce tak dużego pliku nagrać. Jak już udało mi się nagrać ten obraz na dvd, to niestety pliku nie można zgrać na dysk, ponieważ wykrywa błędne sektory. Jak z tym sobie poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

W Nero musisz wybrać system UDF a następnie przejść na zakładkę system plików i wybrać 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nero musisz wybrać system UDF a następnie przejść na zakładkę system plików i wybrać 2.1

 

 

 

Plik bez problemu dodało do kompilacji płyta nagrana, niestety problem identyczny nie da się tego skopiować na hdd. Napęd dvd miele płytę i nic :mur:

 

 

 

Mam wersję nero 6.6.1.4 Jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł. Może podzielić na mniejsze części? Chociaż wolał bym gotową odpowiedź, bo szkoda marnować następną płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

A co to za nagrywarka?

Próbowałeś zrobić update frimeware?

Ja tak nagrywam i bez problemu, tylko ostatnio kupiłem jakieś tdk+ i wszystkie spalone.

Spróbuj poszukać w tym kierunku.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagraj plyte z obrazu jaki masz a potem na drugim kompie stworz nowy obraz plyty. Moim zdaniem to najprostrze rozwiazanie.

 

BTW. Sprawdz na goglach czy mozliwe jest nagranie tak duzego pliku na plyte DVD, moze to jest powodem Twoich problemow.

Edytowane przez Armo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z nagraniem obrazu *.mdf na dvd rozwiązany:

1. Obraz *.mdf spakowałem rarem, metoda kompresji "store" (chyba najszybsza).

2. Nagrany na dvd w nero, UDF, system plików 2.01

3. Zgrywa się na hdd bez problemu, może się komuś przyda.

Edytowane przez cho-marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko bo wlasnie nie wiedzialem gdzie je zadac a tu trafilem na podobny temat, wiec:

Czy da sie zrobic obraz legalnie kupionej gry, zeby moc pozniej sobie wlaczac obraz a nie zajezdzac plyty ? Wiem ze to moze zachaczac o piractwo ale chodzi mi tylko o to czy sie da? Bo zrobilem sobie alkoholem 120 obraz plytki Hirosow5 ale niestety nie da sie odpalic gierki. Nie chce sie bawic w sciaganie jakis crackow itp. wiec jak sie nie da inaczej to odposzcze. Tylko troche mi plytki szkoda bo juz zaczyna przypominac winyla ;)

PS. Tak wiem ze teoretycznie pcprojekt powinien mi ja wymienic na nowa jak sie zajedzie jednakze wole "zapobiegac niz leczyc" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze jak zrobilem obraz to mi sie gra nie wlacza, poniewaz ma zabezpieczenia i zastanawiam sie czy da sie w jakis legalny sposob to obejsc czy trzeba sobie mimo wszystko sciagnac cracka ktory juz legalny nie jest, przynajmniej w moim odczuciu byla by to troszke profanacja mojej najlepszej gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Ja też mam kilka porysowanych płyt, a co do wymiany u producenta to mam problem, bo były one kupione w Londynie.

Więc trzeba sobie jakoś radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...