Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się ostatnio zagrywam w "Flat Out".

Gierka jest super tylko mnie czasami doprowadza do k.......... :angry: kiedy poraz "enty" robie fikoła o worek na śmieci leżący na ulicy :wink:

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFSU2 Flat out i Street Racing Syndicate.Ta ostatnia jest najladniejsza graficznie ze wszystkich wyscigowek jesli chodzi o krajobraz.Co prawda za bardzo naciagana bo zbyt mocno przypomina NFS8 ,ale jest tez niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes Benz World Racing... niby "Mercedes" ale sciagajac auta a neta (Ferrari, Porsche, Lamborghini, BMW itd) otrzymujemy naprawde super gre. Mapy sa ogromne, autem steruje sie zaje.biscie ! jazdy bokiem w zakretach w Ferrari 575 to jest to co prosiaczki lubia najbardziej :D szkoda tylko, ze na zwiedzaniu mapy nie ma ruchu ulicznego i jestesmy sami, ale jak ktos ma z kim pograc po sieci to zabawa przednia (skoki autem ze skoczni narciarskiej w Alpach :lol: ). Nie mam kierownicy, tylko pada, wiec moze sa lepsze gry bardziej realistyczne, a tu mozna przyczepic sie do tego ze na dosc lagodnym zakrecie jadac 100 wypada sie z drogi, ale mozna sie przyzwyczaic i naprawde poszalec :D gra wciaga jak zadna inna. Goraco polecam tym, ktorzy jeszcze nie grali ani raz.

 

edit: Malyszomania :lol:

 

http://img169.exs.cx/img169/3608/mbwr55qx.jpg

http://img193.exs.cx/img193/167/mbwr78xc.jpg

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz gre realistycza , to tylko Live For Speed , po co ci piekne widoki ? w grach tego typu nie o to chodzi :>

 

chcesz wiedeziec wiecej o lfs'ie ? www.lfs-portal.com zaprawszam do lektury jak i na forum :D oraz zachecam do kupna licencji S1 ;];];];]

Edytowane przez SPY_NET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za propozycje, seria NFS U 1 i 2 jest beznadziejna, rajdówek typu collin raczej nie chce, więc zobacze life for speed.

1243674[/snapback]

skombinuj sobie flat outa, czysty miodzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toca Race Driver 1 i 2... i Flat Out :)

1244638[/snapback]

Zdecydowanie Toca race driver2 co prawda porschu nie dorównuje, ale ma fajny, całkiem podobny "lajtowo-realistyczny" model jazdy, niezłe uszkodzenia, dobre AI przeciwników, sporo tras i samochodów (może starczyć za kilka gier na raz ;) i świetną grafikę.

 

Z wymienionych wcześniej propozycji szczególnie zniechęcam do NFS U2, porównywać ją do PORSCHA to bluźnierstwo. To tak jakby toy story porównywać z max paynem, lub painkillera z counter strikem, albo wings of onor z il2 sturmovik'iem :mur: Fizyki nie ma, modelu uszkodzeń nie ma, trasy monotonne, wygląda jak ćwierć (_!_) zza krzaka a raczej choinki, zagłębianie się w tuning mechaniczny dzięki gumowemu AI jest bez sensu, a do tego ten wiejski tuning w najgorszym tego słowa znaczeniu :angry:

 

Z nadchodzących gier to tylko GTR zapowiada się w miarę interesująco, co prawda grafika nieco gorsza od toci, ale za to oferuje lepszy model jazdy. Niestety NFS PORSCHE chyba jeszcze długo zostanie jedynym symulatorem jazdy "zwykłym" samochodem po zwykłych drogach :(

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carmageddon 2 :D

Ostatnio rozpracowuję NFS: Porsche, ale nie ma jak rozjechać ludność połowy miasta i jeszcze za to kasę dostać :D

1244774[/snapback]

nic nie przebije Carmageddona1 +3dfxpatch +glide wrapper, jak na swoje lata nadal ma gienialny model jazdy, lepszy od niejednej wspolczesnej scigalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFSU2 Flat out i Street Racing Syndicate.Ta ostatnia jest najladniejsza graficznie ze wszystkich wyscigowek jesli chodzi o krajobraz.Co prawda za bardzo naciagana bo zbyt mocno przypomina NFS8 ,ale jest tez niczego sobie

1243321[/snapback]

mozesz odezwac sie do mnie na gg: 3057967?

 

nie moge wyslac do ciebie pm :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nitz raczej nie ma gry ktora by cie zadowolila .. a to dlatego ze jesli ktos tworzy symulacje to nie po to by podziwiac ładne widoczki wzdłóż trasy :) pozatym zwykle sam "model jazdy"w duzym stopniu wykożystuje moc procesora...niewiele pozostawiajac na "krajobrazy" :)Zreszta kto jadac na krawedzi ,na limicie rozglada sie po krajobrazach ?:)

polecam GTR -im dluzej jezdze tym bardzie ten sim mi sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra to Ford Racing 3 tam to sa trasy. Model jazdy co prawda bardziej arcade ale fajne poslizgi mozna przynajmniej robic

1245381[/snapback]

ahahah wszystkie fordracingi to przecie straszna kupa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem winien wyjaśnienie. Zgodnie z sugestiami niektórych grupowiczów - zmiana sterowników przyniosła rezulataty. Najnowsze OMEGI (wczesniej "coś" na Catalyst'ach) załatwiły sprawę. Samochodówki śmigają !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

ja też dość długo szukałem jakiejś fajnej gierki typu wyścigi na PC, w której możnaby po prostu sobie pojeździć, popatrzeć na piękne widoczki i nie stresować się godzinnym ustawianiem przekładni, zawieszenia, kąta natarcia i rodzaju oponek ;)

i co? i kupa. na PC nie ma fajnych gier tego typu - albo rajdówki (które też lubię, ale czasami nie chcę się ścigać tylko normalnie pojeździć) - od średniego pod względem realizmu za to miodnego Collina do hardkorowego Richarda Burnsa, albo jakieś bzdurne rozbijanie się o bandy i realizm rodem z Lotusa na C-64 albo wręcz PitStop typu NeedForSpeed czy Midnight Racing. o grach typu Nascar nie wspominam, bo jeżdżenie w kółko po torze mi średnio się podoba.

pograłem w demko tego Mercedesa - byłaby ciekawa gdyby nie skopane sterowanie. przy poziomie arcade jest masakra, Lotus 3 to hardkorowa symulacja przy tym, natomiast przy realizmie "simulation" to może i jest simulation ale poduszkowca ;)

co nie oznacza, że nie można pograć, ale... jakieś to takie dziwne jak na mój gust - może przez to, że to demko.

i co się okazuje? wygrywa NFS: Porshe. ciekawe trasy, fajne wózki i w miarę realizm...

 

czy faktycznie nikt nie pisze na PeCeta gier, w których można po prostu pojeździć, niekoniecznie się ścigać? w takim GranTurismo wprawdzie też chodzi o ściganie się i to jest esencją tej gry, ale można też sobie bezstresowo pojeździć i to jest piękne... a na PC? ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sie czlowiek najpierw okresli bo mowi o realistycznej grze by pozniej dodac NFS.

Nie mozna tych slow laczyc.

Wiec albo realizm albo widoczki ?

Gry spelniajacej Twoje wymagania po prostu nie ma na swiecie.

 

Jezeli chodzi Ci o widoczki to wiadomo.

NFS HP2 rzadzi pod tym wzgledem.

W kabrio i zachodem slonca to sobie pojezdzij w GTA:VC (wiem nie samochodowka ale cabrio i slonce to tylko ta gra)

Jezeli rajdy to CMR04 i 2005, Xpand Rally z kolorowa graficzka.

 

Jezeli chodzi Ci o realizm w wyscigowkach to GPL, GTR, F1 99-02, Nascar.

Jezeli o rajdy to Richard Burns Rally i ewentualnie Rally Trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie moge tylko podpisac pod postem KRSa.

 

Rzeczowo i w 100% trafnie ;]

 

PS. Jedna gra laczy widoczki z jako takim realizmem. Jest to GT3/GT4 prologue... ale to gra na PS2 wiec odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...