Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

jak gosciu szukam przyjemnej arkadowki z ladnymi widoczkami to Microsoft RalliSport Challenge bedzie pasowal. Graficzke ma bardzo ladną, na symulator toto nie zakrawa ale jezdzi sie bardzo przyjemnie

screens: http://www.3dgamers.com/screenshots/games/...sportchall/?o=0

demko: http://www.3dgamers.com/dlselect/games/ral...llitrl.exe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

jak gosciu szukam przyjemnej arkadowki z ladnymi widoczkami to Microsoft RalliSport Challenge bedzie pasowal. Graficzke ma bardzo ladną, na symulator toto nie zakrawa ale jezdzi sie bardzo przyjemnie

screens: 1251677[/snapback]

Mam i polecam ;]

Chyba znów ją nagram bo mnie na www.czasy.com wyprzedzili (kcem moje pierfże i drógje mjejsca) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

Toca race driver 2 i daj realizm na full ale bez kiery albo jakiegos pada ciezko sie jedzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo nfs2se i nfs3 byly najlepsze 

W pelni sie z Toba zgadzam

1251856[/snapback]

Tylko, ze to niespelnia ani jednego ani drugiego z wymagan.

Bo widoczki to tam moze i sa ale bidne, a fizyka wiadomo...

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tylko, ze to niespelnia ani jednego ani drugiego z wymagan.

Bo widoczki to tam moze i sa ale bidne, a fizyka wiadomo...

1252010[/snapback]

Fizyka w NFS2SE w trybie wild jest jak marzenie.(Pamietaj - w 2 SE a nie samo 2:)) Jakby byla taka w dzisiejszych samochodowkach to bym dopiero mial perfekcyjna radosc z jazdy,ale niestety - ciezko jest.

A tak przy oikazji panowie - GT Concept to jest czworka czy nie bo juz sam nie wiem :?

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mercedesik i race driver 2 zwlaszcza na pro-sim, ale bez kiery lub dobrego analogowego pada nie podchodz, ja nawet na swoim analogu mam klopoty z pelnym opanowaniem tych furek.

 

ze starszych to nfs:porshe i starusienki sports car GT od EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie...kilka tygodni temu byla taka afera ze Billowi Gatesowi na jakiejs prezentacji znowu blue screen wyskoczyl. Zastanawia mnie jedno...z tego co wyczytalem bylo to podczas prezentacji gry Forza Motorsport - glownego konkuretna serii Gran Turismo. W zwiazku z tym ze ta gra miala wyjsc tylko na xboxa rodzi sie pytanie: czy prezentowana gra byla na komputer PC tylko prace nad nią na tą platworme sa utrzymywane w tajemnicy, czy prezentacja odbywala sie na xboxie i czy mozliwe są na nim wystepowanie BSODa. Oto na predce znaleziony link: http://www.di.com.pl/n/?lp=8646

przeczytajcie i podzielcie sie opiniami!!

 

update: http://sieci.pclab.pl/news-20050107.html

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Grales juz w GT4 ?

1252253[/snapback]

w wersje japonską, na targach...

1252418[/snapback]

Na jakich targach ?

Cos mi sie wydaje, ze niezle sciemniasz.

 

Tylko, ze to niespelnia ani jednego ani drugiego z wymagan.

Bo widoczki to tam moze i sa ale bidne, a fizyka wiadomo...

 

 

Fizyka w NFS2SE w trybie wild jest jak marzenie.(Pamietaj - w 2 SE a nie samo 2:)) Jakby byla taka w dzisiejszych samochodowkach to bym dopiero mial perfekcyjna radosc z jazdy,ale niestety - ciezko jest.

Wiem, co to jest NFS2SE z wild, a nie samo 2 :)

Samochody zasuwaja jak po sznurku z predkoscia swiatla.

A tak przy oikazji panowie - GT Concept to jest czworka czy nie bo juz sam nie wiem

GT4 to gra gran tourismo 4, ktora dopiero co wyszla w Japonii, GT4 Prologue to wersja testowa (taka beta), GT concept to rowniez wersja GT4 ale tam tylko samochody Toyoty byly (kilka sztuk), jedna czy dwie trasy i do tego to badziewie bylo platne, a Japonczycy kupili ja w wiekszym nakladzie niz GT3 :) Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

 

Live 4 Speed - wymiata

Toca Race Driver 2 / GTR

rajdowe - RBR

 

btw. seria GT nie jest dostepna na zadna inna platforme poza PSX/PS2, wiec po co odbiegacie od tematu :) a pozatym nie jest to tak do konca symulacja (dla mnie)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Cherry_Coke

gralem w to gt4 prologue z 2 miechy temu strasznie kichowate jest to ze jak sie walnie w sciane to ci samochod zwalnia do 60kmh :\ moze da sie to wylaczyc niewiem bo krotko gralem ale gra ogolnie wypas jak 3 w ktora kiedys ostro pocinalem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gt4 i kierownica 900* to jest podobno nowy wymiar samochodowek jezeli chodzi o prowadzenie samochodu.

LFS i kierownica Driver Force Pro (900*) rowniez podobno wymiata.

Dajcie mi 600 pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Gt4 i kierownica 900* to jest podobno nowy wymiar samochodowek jezeli chodzi o prowadzenie samochodu.

LFS i kierownica Driver Force Pro (900*) rowniez podobno wymiata.

Dajcie mi 600 pln :D

1254176[/snapback]

hehe

moja kierownica ma 700* i jak dotąd nie znalazłem gry, w której mógłbym te 700* wykorzystać... nawet Rysiek maksymalnie pozwala na bodajże 270* kręcić kólkiem (czyli po 135* w każdą mańkę)

może musiałbym pokombinować ze sterownikami? ale ogólnie 99% gier to ma na sztywno ustawione maksymalny skręt gdzieś tak w okolicach 135* (czyli po 60 parę w każdą mańkę) - np. Colliny, Race Driver (sic!), Rally Trophy (najlepszy FF jakiego doświadczyłem dotąd w grze komputerowej - tylko ten w Richardzie się zbliża do niego ze swym realizmem), o NFS nie wspominając.

 

a tak off topicowo: może ktoś kojarzy jakąś grę, do której można importować trasy i autka z 3D Studio na przykład? tylko ciekawe, jak z ustawieniami samochodu by było... zastanawiam się, dlaczego na pieca nie powstała jeszcze gra, w której można by pojeździć dowolnym samochodem po trasach, które nie są torami wyścigowymi, tylko zwykłymi trasami, takimi jak np. Francja z Collina 2 - do tej pory nie jeździłem na piecu na niczym, co by tej Francji dorównywało zarówno pod względem radochy z jazdy, jak i widoczków do podziwiania. wiem, wiem, nie widziałem jeszcze Race Drivera 2 ;) - ale jak zainstalowałem "kopię bezpieczeństwa" to mi się wieszał na pierwszym okrążeniu - i właśnie to jest ból tych gier: jeździ się w kółko. a ja wolałbym zamiast 10 kólek przejechać jakąś ciekawą trasę raz.

muszę sprawdzić tego HP2 - bo moja kobieta ostatnio polubiła jeździć na kierownicy - jak to określiła: ale fajna zabawa. na razie jeździ w Rally Trophy, bo nic innego jej nie odpowiada (albo za szybkie, albo jeździ się w kółko ;)) - a tam i trasy są ładne i autka nie za szybkie i ten bajecznie zrealizowany FF.

 

co by mi się marzyło? gra z NORMALNYMI samochodami, które MOŻNA (ale nie trzeba) tuningować, do wyboru do koloru autka z najnowszego katalogu Samochody Świata na przykład, do tego trasy w różnych miejscach świata - i ścigamy się przeciwko przeciwnikom w autkach z naszej klasy/grupy cenowej. czyli renówki (clio, laguny), cytryny, nawet fiaty, fordy, ople i wszystko to, co jeździ po naszych drogach. oczywiście także porszaki, bemeki, mesie z AMG i ferrarki też by nie przeszkadzały ;) i do tego trasy z całego świata: czyli lasy, góry, jeziorka, rzeczki, miasta, mosty, morze z zachodzącym słońcem, przełęcze górskie, pustynie itp itd

wiem, wiem - opisałem właśnie Gran Turismo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

moja kierownica ma 700* i jak dotąd nie znalazłem gry, w której mógłbym te 700* wykorzystać... nawet Rysiek maksymalnie pozwala na bodajże 270* kręcić kólkiem (czyli po 135* w każdą mańkę)

może musiałbym pokombinować ze sterownikami? ale ogólnie 99% gier to ma na sztywno ustawione maksymalny skręt gdzieś tak w okolicach 135* (czyli po 60 parę w każdą mańkę) - np. Colliny, Race Driver (sic!), Rally Trophy (najlepszy FF jakiego doświadczyłem dotąd w grze komputerowej - tylko ten w Richardzie się zbliża do niego ze swym realizmem), o NFS nie wspominając.

1254391[/snapback]

Powiedz mi w takim razie w jaki sposob ludzie graja w LFS z 900 obrotami lub w GTR ?

Wszystko sie da zrobic :D

Mam nawet filmik jak koles gra na DFP z shifterem, ze sprzeglem i oczywisice kreci kierownica jak oszalaly i wychodzi mu to przezaj*** !

 

PS. Co masz zak kierownice z 700* ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...