Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

czym cie denerwuje? zatrudna?  :lol:

wiesz jak muszę przsejeżdżać 20 razy jedną trasę przy 30 % gry a pozatym kiedys ich odstawiłem tak że nie było ich widać na mapie i zaraz przed skrętem na metę jebnęły we mnie mędy i [gluteus maximus]... ten moment zadecydował o tym ze mam tą grę głęboko w [gluteus maximus]!!

 

co do colina 3 mi raczej chodzi o coś z realii nfs, lub coś takiego bardziej arcade niż sim, znacie coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym cie denerwuje? zatrudna?  :lol:

wiesz jak muszę przsejeżdżać 20 razy jedną trasę przy 30 % gry a pozatym kiedys ich odstawiłem tak że nie było ich widać na mapie i zaraz przed skrętem na metę jebnęły we mnie mędy i <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... ten moment zadecydował o tym ze mam tą grę głęboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!

Wiesz tez mam takie momenty ale gram nadal (mam 52%) mam tez takie akcje, ze jade czwarty i wygrywam w powietrzu przeskakują tamtych trzech (nos) - i dla takich chwil warto grać :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Toca dobra jest, a nerwy do niej trzeba miec , ale troszke inaczej sie to przedstawia niz w MC2. W toce mozna spanikowac [tak to nazwe na wlasny uzytek :P] na powiedzmy ostatnim okrazeniu z 8, gdy jestes na ostatnim zakrecie a przeciwnik siedzi ci na zderzaku, przycisniesz za wczesnie / za pozno hamulec i koniec, parenascie minut gry w pizdu idzie, bo fura oponentsa mija Cie z predkoscia mysli :] to jest naprawde nerwowa rozgrywka. Aczkolwiek, jesli lubisz taki dreszczyk emocji, to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toca 2 i toca race driver i life for speed no i colin 2. na pieca nic ciekawszego nie ma. mm2 jest calkiem niezle ale realizm to zostal gdzies u programistow w domu i to o czym wspomniales, ze jeden glupi cywilny samochod potrafi zniweczyc caly wyslig tuz przed meta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko colin 2

reszta samochodowek na pieca do bani, niestety :(

moze jestes za mlody i za malo "scigalek" widziales ??

:)

Nie bede wchodzil w dyskusje , tak tylko sie wtracilem bo pitolicie ( niektozy) niezle glupoty , jak to u gory lub ze najlepsza jest CMR 03 ( konwersja z PSX:) ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...