Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególnie pod względem grafiki :>

Stary, te gierki może nie miały grafy, ale miały grywalność i duszę!! Teraz mało jest takich gier, może Half-Life 2 taki bedzie, ale to tez nie jest pewne...

 

A co do wymienionych tytułów to mimo że mam 17 lat w większość grałem i powiem że są poprostu piękne!! Aaa zabrakło mi tu dwóch ważnych tytułów, Moon Patrol i Giana Sisters, to były gierki, pamiętam jak 6 lat temu byłem nad morzem i jeszcze pykałem w starym salonie gier-przyczepie baraku w Moon Patrol... Aż łezka się w oku kręci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mame,Neo Geo,Callus,Nebula - mowi Wam to cos ?:) Zamiast sie podniecac gierkami typu Fifa,Doom3,Hl2 :),zagrajcie sobie w klasyke,gry wrakowe - automaty,hehe,Polecam szczegolnie SNOW BROS,DARK SEAL,SHINOBI,SHADOW DANCER,WONDER BOY,CHAMPIONSHIP SPRINT,BOMBERMAN,FLYING SHARK,ENDURO RACER,MIDNIGHT RESISTANCE,CALIBER 50,WHIZZ,RAIDEN,PAPER BOY - oto najlepsze pozycje z tej serii,zagrajcie a Wam sie przypomna stare dobre czasy a nie jakies doomy,jaka to ma g :)  :D rafike :P :)

wymieniles kupe gier ale nie wymieniles najlepszej - Metal Slug na neo geo , wszystko inne kasuje pod wzgledem grywalnosci ,grafiki ,dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak sobie przypomne Giana sisters, Rick Dangerous, Decathlon (joystik destroyer) na C64 vel Cosmodrom albo Sindicate (mam na dysku :) ) Ishar 1,2,3 (najleprzy rpg wszechczasów dla mnie), Alien Breed, Gunship 2000, Lotus, Lamborghini na Amidze to mi sie łezka w oku kręci :)

Pamiętacie kręcenie śrubolem w magnetofonie? Ciągłe przekładanie dyskietek, kopiowanie w X-copy (te retro żaróweczki), Ctrl+Amiga+Amiga... A co to była za radość jak się wróciło z kasetą magnetofonową nowych gierek (Bajtek, pod Koroną w Krakowie :) ) To był klimat!

Ale i tak grą którą zapamiętam do końca życia jest Alien Vs Predator na pieca. Do końca życia zapamiętam jak ktoś poklepał mnie po plecach jak grałem ze słuchawkami po ciemku... No poprostu o mało nie nawaliłem w gacie :D

W sumie AvsP to tez już staroć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam 1 kasete naa C64:BOMB JACK COMMANDO KUNG FU,BULDER DASH 2,GHOST&GOBLINS,COBRA YLE ARE KUNG FU 2.TRAZ,NEBULUS,ENDURO RACER,MIKIE,ROAD RACE,TETRIS,.GIANA SISTERS,MARAUDER,

wszystko spoxik,ale post ma tytul wraki,czyli automaty,ale macie racje od tych gier az leza wpada w oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o room zoom,gral w to ktos jesli tak to powiedzcie mi czy zgadzaci3e sie z moja opinia, ze zjada revolta na sniadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o room zoom,gral w to ktos jesli tak to powiedzcie mi czy zgadzaci3e sie z moja opinia, ze zjada revolta na sniadanie?

stary zobacz ile lat ma revolt
To nic,ja wiem ze gra jest fajna bo ma nawet dzis ladna grafe,ale czasy sie zmieniaja niestety :( a gra ma dodatkowe bajery i lepsze sterowanie (room zoom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ciekawostka.

 

Niedawno poskladany Sempron 2200 oc 2500+

Radeon 9500, 512 ddr, ... wszystko dziala wzorowo.

 

D3, HL2, Pop2 i inne z polki "dosc wymagajace" smigaja bez szwanku.

Nie mam zastrzezen i jestem zadowolony do momentu prob zabawy

ze... scigalkami. Tutaj pojawia sie jajko. Na 6 ze sprawdzanych scigawek

az 4 mi sie wykladaja ! Wszystkie w taki sam sposob. Czasami po 3 sek

od startu, czasami po 3 minutach. Zamrozony ekran, zastopowany dzwiek,

zero reakcji. Pozostaje twardy reset. Co to moze byc?

 

Wszystko smiga bez zastrzezen, a kiszka tylko ze scigawkami.

Klatwa? Nie widze logicznego wytlumaczenia.

 

Padaja: RalliSport, Colin2005, FlatOut (demo), Toca Driver2 (demo).

O dziwo smigają N4SU i XPandRally.

 

Jakies pomysly?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem możą być stery od grafy. Wprawdzie ja mam karte nvidi, ale miałem podobny problem, że fppki się odpalały bezproblemowo, natomiast ścigałki padały odrazu po wloadowaniu planszy.

 

U mnie rozwiązaniem problemu było wgranie patcha do gry (pomogło do flatouta).

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v1ru5: Kierownicy nie używam.

 

Domik: Stawiając kompa na sempronie, jego oc, itd. prace zmusiłym mnie niejako do pewnego rodzaju katowania kompa. Były Benche, prime, memtesty i inne cuda, w pętlach, luzem i do góry nogami ;). Niczego niepokojącego nie zauważyłem. Wszstko chodzi. Byłem zadowolony. Odpaliłem Colina DVD i... się złożył. Pomyślałem przypadek... olać. Nie dociekałem dlaczego. Po czasie instalując kolejne ścigaki zreflektowałem się, że a - wywałek jest za dużo (rozumiem tytuł, góra dwa), b - są to zawsze samochodówki. Nie odmówiło posłuszeństwa nic. Zawsze samochodówki. To dziwi.

 

(...) byc moze cos jest ze te gry nie za bardzo lubia nasze radki:(

1240399[/snapback]

No nie dawajcie radochy nVidia'rzom :) takimi stwierdzeniami! ;) Kiedyś, owszem, słyszało się (to był koronny argument NV), że z kompatybilnością radków jest różnie. Jednak "te" Radki (przynajmniej mój 9500) są na rynku spory czas, a wysypują się gry w sumie młode. Nie wierzę, że to kwestia "lubienia". W weekend pomęcze temat i zreferuje. Oby to były stery... Edytowane przez JeRRy3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien stery.

Gry codemasters maja "Nvidia mean to be played" wiec samo przez siebie swiadczy to o mozliwych problemach na innych platformach.

Potasuj sterownikami bo wiadomo o co chodzi i nie chce glosno konczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest w tej chwili najlepsza wyścigówka na PC??

Chodzi mi bardziej o realizm, przepiękne widoki, jak np jade jakimś kabrio nad brzegiem morza, coś jak NFS Porsche.

Powstało coś, albo powstanie w najbliższym czasie, czy ta gra jest nadal najlepsza pod tym względem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest w tej chwili najlepsza wyścigówka na PC??

Chodzi mi bardziej o realizm, przepiękne widoki, jak np jade jakimś kabrio nad brzegiem morza, coś jak NFS Porsche.

Powstało coś, albo powstanie w najbliższym czasie, czy ta gra jest nadal najlepsza pod tym względem?

1243171[/snapback]

no tak tylko kazda czesc nfs to arcade, jesli chodzi o realizm to tylko live for speed.

poza tym jeszcze nie widzalem dobrej symulacji z dobrą oprawą graficzną - jest to po prostu zbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym jeszcze nie widzalem dobrej symulacji z dobrą oprawą graficzną - jest to po prostu zbędne

przyjmuja pewnie priorytety: albo wkladac cala sile w realizm albo w grafike. W sumie zalezy tez jakiego klienta chce sie zadowolic, jak ktos szuka realizmu to nie za bardzo mu zalezy na grafice... a w takim nfs to sie czlowiek napatrzy na widoczki, ale model jazdy do [gluteus maximus]:(

 

a jesli chodzi o symulator (no moze nie doskonaly, ale jeden z lepszych) z dobra grafika to Gran Turismo 4 wymiata, no ale mowa byla o PC:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...