Skocz do zawartości
BOB

RAJDÓWKI

Rekomendowane odpowiedzi

LFS = Live For Speed http://lfs.racesimcentral.com/

To jest prawdziwy sim w odroznieniu od NFS, Colinow, Toci i RSC. Posida dwie traski, jedna czesciowo po szutrze...

Z rajdowek ciagle najbardziej realistyczne sa Rally Masters i Rally Trophy.

Natomiast wogole najbardziej realistyczne sa Narcar Racing 2003 Papyrusa i Grand Prix legends 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja LFS to klasa sama w sobie (pomijam GPL bo to mistrzostwo swiata)

 

Z rajdowek to rally masters bardzo mi przypadlo do gustu. Collinow nie trawie, arcade na maxa.

 

Slayer: zgadza sie ta gra ma klase:)

 

nowy nascar jest bardzo przyjemny.

 

Ide poprawiac czasy w LFS. btw za pare dni bedzie nowe demo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez 6 ostatnich lat poprawialem czasy w roznych gierkach (nfs1 to byly czasy ;) ). W koncu przesiadlem sie na wlasna meganke, ale w rowie zmienila geometrie skrzydel i chyba bede musial kupic kierownice i tego nascara03, zanim pzu przeleje siakies sianko.

 

btw z 4 airbagow zaden mi sie nie otworzyl, a auto do kasacji to jest dopiero realizm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Collinow nie trawie, arcade na maxa.

 

Slayer: zgadza sie ta gra ma klase:)

He he jak te zdania mają się do siebie? bo coś się tu się nie zgadza. Slayer pisał o RC99, skoro arcade nie lubisz to niapisz czym przejawia sie realizm RC99 :? tym że auto prowadzi się jak po szynach i "kwadratowo" :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rally Championship 99. Ma już 4 lata ( latka lecą  :? ).....ale gra wymiata  :)

Ale tylko z latka dajaca jako takie poslizgi bo sa tragiczne. Ale gra nawet mnie wciagnela od nudnego juz w tamte czasy colina 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rally Championship 99. Ma już 4 lata ( latka lecą  :? ).....ale gra wymiata  :)

Ale tylko z latka dajaca jako takie poslizgi bo sa tragiczne. Ale gra nawet mnie wciagnela od nudnego juz w tamte czasy colina 1.

Ja ostatnio wszystkie gry jakie mam paczuję :) Oczywiście czasem astalavista się przydaje :wink: A Rally Championship 99 ( 2000) to ja mam w polsiej wersjii, ale do niej patch pasuje od angielskiej ( sporo poprawek). Grafika na dzisiaj dalej na wysokim poziomie ( wszystko powłączałem co się dało, w sterach też na full) i wyglada to super. I ten klimacik rajdów- Colin 2 się chowa

A co do sterowania- kiedyś na RIVIE TNT w to grałem i pamietam, jak starszemu kumplowi dałem pojeździć Skodą Octavią - ręczny i strzelanie z rury wydechowej- to było to! Mi tam się podobało. Za to totalnie mnie odrzuciło od Colina 2 - wysiada przy części 1 moim zdaniem.

8)

 

PS- RC widziałem w sklepie za......9.99 zł :lol: Jeszce lepiej było chyba w lipcu 2002- za 6.90 zł Auto Sukces i płytkę z full wersją + demka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rally Championship 99. Ma już 4 lata ( latka lecą  :? ).....ale gra wymiata  :)

Ale tylko z latka dajaca jako takie poslizgi bo sa tragiczne. Ale gra nawet mnie wciagnela od nudnego juz w tamte czasy colina 1.

Ja ostatnio wszystkie gry jakie mam paczuję :) Oczywiście czasem astalavista się przydaje :wink: A Rally Championship 99 ( 2000) to ja mam w polsiej wersjii, ale do niej patch pasuje od angielskiej ( sporo poprawek). Grafika na dzisiaj dalej na wysokim poziomie ( wszystko powłączałem co się dało, w sterach też na full) i wyglada to super. I ten klimacik rajdów- Colin 2 się chowa

A co do sterowania- kiedyś na RIVIE TNT w to grałem i pamietam, jak starszemu kumplowi dałem pojeździć Skodą Octavią - ręczny i strzelanie z rury wydechowej- to było to! Mi tam się podobało. Za to totalnie mnie odrzuciło od Colina 2 - wysiada przy części 1 moim zdaniem.

8)

 

PS- RC widziałem w sklepie za......9.99 zł :lol: Jeszce lepiej było chyba w lipcu 2002- za 6.90 zł Auto Sukces i płytkę z full wersją + demka :)

W Łodzi w Media Markt jest po 5.50 PLN :) wersjia PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to już nieźle- RC w cenie płyty CD-RW :D. PS- w redme patcha jest kilka parametrów do wpisania w konsoli np. odpowiedni demage- pierwsze leprze drzewo i samochód skasowany :) Uderzenie w krawężnik kołem- ładnie oś przekrzywiona. Jest trochę tego- warto sie pobawić :)

 

PS- Kareas- narzekałeś na poślizgi i trochę na fizykę jazdy- to można sobie pozmieniać jak się tylko chce - wystarczy poczytać. Mi tam

odpowiada tak jak jest w standrdzie.

 

A grał ktoś w RC Extream? Moim zdaniem zrąbali tą część- za dużo aracade.

Pro Rally 2001 mógłby być, gdyby nie takie same kokpity w autach :(

 

A grał ktoś w Lotusa ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejs gry:

a) O mozliwie wysokim realizmie jazdy

B) O mozliwie najlepiej dopracowanym modelu uszkodzen

 

Nie jestesm w temacie wiec za rzetelne opinie fachowcow bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy tylko Greed4Speed - nocne wyscigi po 3miescie - grafika wyczesana w kosmos a realizm jakiego nikt nie doscignie :lol:. Tylko te wymagania systemowe: min. 2000 ccm, 256 KM i conajmniej drugie tyle Nm... Na czyim sprzecie to pojdzie? :( Ja na swoich 1000 cm3, 45 KM i 79 Nm moge co najwyzej poogladac screenshoty :oops:.

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...