Skocz do zawartości
Toby

Problem Z Nowym Monitorem!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem nowy monitor BenQ FP73G i po przyniesieniu go do domu i otworzeniu pudełka stwierdziłem, że nie dodali mi kabla DVI. :shock: W sklepie monitor stał na wystawie i był wyjęty z pudełka. Przy mnie go dopiero pakowali ale gdzieś na zapleczu, więc nie sprawdziłem, czy wszystko jest.

Mam trzy woreczki w dwóch kabel D-SUB i zasilający, a 3 woreczek pusty :-|

Mam iść do sklepu po ten kabel? (a może bo tam wcale nie powinno być, chociaż na dodanej ulotce jest)

 

Co gorsza po włączeniu monitora moim oczom ukazał się wściekle czerwony badpiksel :angry: i co ja mam zrobić, w gwarancji nie pisze ile ich musi być by mi go wymienili. Do sklepu w którym go kupiłem, nie mam po co go nieść - prawda? To już sprawa serwisu BenQ czy sie mylę?

 

Co gorsza, by oddać sprzęt na gwarancji do serwisu (tak pisze na karcie gwarancyjnej) musi on być zapakowany w orginalne opakowanie wraz ze wszystkimi dodadymi elementami -a ja przecież nie mam kabla- więc gwarancja przepada czy jak?

 

POMOCY :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze masz czas na oddanie towaru jezeli kupiles go jako nowy w stanie takim jakim go nabyles

 

a z tym kablem o ile faktycznie jest dodawany przez producenta to jezeli akis pracownik nie ebdzie chcial posuzkac w/w kabla to poprostu powiedza tobie ze widocznie go gdzies posiales , tak to jest nie ma jak udowowdnic ze go tobie nie dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...