Skocz do zawartości
LCC

Zginął - Captain America

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Winter

Jakoś nigdy nie lubiłem tego bohatera, z komiksów Batman mi szczególnie przypadł do gustu i nieco Spiderman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm najlepszym superbohaterem jest snogo z Dragon Ball B-)

więc nie ma co płakac B-)

GOKU a nie songo... ludzie...

 

wracając do tematu :] ja tam wole Lobo i Spawna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się :-P najlepszy był Wolverine :wink: .

 

Chodź CA też nie był najgorszy :) .

Pewnie i tak za parę dni zmartwychwstanie lub okaże się że jednak ten snajper go nie zabił :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac ze Logan to jedna z bardziej lubianych postaci spod flagi Marvel'a. Od pierwszego ukazania swoich pazurow, smierci Rose i poscigu Dog'a przez Weapon X do Wolverine:The End... Cholera az naszla mnie ochota na dobry komiks... Pytanie teraz gdzie dorwac albo W:X albo Age of Apocalipse :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się :-P najlepszy był Wolverine :wink: .

 

Chodź CA też nie był najgorszy :) .

Pewnie i tak za parę dni zmartwychwstanie lub okaże się że jednak ten snajper go nie zabił :rolleyes: .

imo Magneto lepszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to zginął przecież ma sie dobrze, i w ufc 68 zdobył pas mistrza świata wagi cieżkiej, gdzie będąc lżejszym i starszym (44 lata), pokonał Tima Silvę, dominując zarówno w parterze jak i stójce, szacunek dla tego pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznac ze Logan to jedna z bardziej lubianych postaci spod flagi Marvel'a. Od pierwszego ukazania swoich pazurow, smierci Rose i poscigu Dog'a przez Weapon X do Wolverine:The End... Cholera az naszla mnie ochota na dobry komiks... Pytanie teraz gdzie dorwac albo W:X albo Age of Apocalipse :|

Ja poszedłbym dalej i nazwał Logana najbardziej lubianą postacią z X-men. Nawet wydana została gra na PCta (najpierw była na jakiejś konsoli ;)) o losach Wolverine'a X-men 2: Wolverine's Revenge. Ze składu zawsze lubiłem Psylocke i Gambita. Ogólnie komiksy o X-men są moim zdaniem najlepszymi komiksami ze wszystkich, w których przedstawione są losy jakiejś grupy.

Człowiek był młody to trochę tego kupował. Spidermana, Supermana, Batmana, Punishera, ba nawet całego Green Lanterna, który się w Polsce ukazał, X-men no i wydania specjalne czyli wszelkie Mega Marvele (najlepszy z nich był IMHO Daredevil): Silver Surfer, New Avengers, New Mutants, Ghost Rider 2099 (heh, Ghost Rider w klimatach cyberpunka) AVP, Batman vs. Predator i masa innych. A wszystkie leżą na półce i czasami do nich sobie zaglądam. :)

 

W taki oto sposób informacja o śmierci Captain America, zamieniła się w pogaduchy o komiksach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobo i tak wykonczy tych wszystkich pseudo heroesow. :]

heh przyjdzie, powie "kurdebele" i stłucze tych waszych mięczaków xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Farmer delfinow i pingwinow majacy kontrakt na sw Mikolaja i Bouga? Chociaz w duecie z Maska byl ciekawy :wink: No i w walce z jego bekartami... Chociaz ten wrodzony prymityzm posiadacz imienia "Lubi zrec wlasne flaki" czy jakos tak :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh przyjdzie, powie "kurdebele" i stłucze tych waszych mięczaków xD

Powie nawet cos wylgarniejszego... kurdebele max. :]

 

Hmmm... Farmer delfinow i pingwinow majacy kontrakt na sw Mikolaja i Bouga? Chociaz w duecie z Maska byl ciekawy :wink: No i w walce z jego bekartami... Chociaz ten wrodzony prymityzm posiadacz imienia "Lubi zrec wlasne flaki" czy jakos tak :|

Bite me fanboy. :]

 

Tutaj taka amatorska namiastka filmu z lobo -

Niestety wersja kinowa raczej nie powstanie, to by bylo za brutalne. :]

 

Najlepsze byle pierwsze komiksy z lobo, potem pozmieniali sie rysownicy i zapanowal juz tylko syf.

 

Najlepsza czesc lobo:

 

Dołączona grafika

 

A co do kapitana ameryki, typowa ciotka. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis

Wczoraj nie zauwazylem tego postu :lol:

No czasem tez zagladam do tego co jest w szufladzie... M.in The Punisher 4/91... Kufa ten komiks jest starszy niz czesc userow :lol:

Spawn tez mial swoja giere na psx [; Pozatym najwiecej X-Men bylo chyba w automatowych nawalankach.

Swoja droga ostatni komiks ktory zrobil na mnie wrazenie to Aliens vs Predator vs The Terminator - duuza sieka. No i Anioly Zaglady... Cholera nie mowiac juz o Mindhunters - Obcy, Drapieznik, Witchblade :wub: i Darkness. Bardzo duza sieka + ciemniak-obcy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ten Venom wygląda :D Chyba będe miał nowego av ;d

Carnage'a pamiętam, to taki Spiderman z dużymi możliwościami i ładniejszym wyglądem :wink:

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychowyłałem się na "Thorgalu" lecz zdecydowanie dla mnie najlepszym bohaterem jest Batman, przygodę zacząłem w 92, 7 numer "Nocne Potwory, Sobotnia Noc w kinie" skończyłem w 98. Przyznam że Batman stracił urok po "Night Fall" kiedy to Bane złamał go, chociasz "Nights End" nie był zły. Najlepsze wątki Batmana to "Dusza Bestii" i "Nightfall". Tęsknię za kreską Jima Aparo, Norma Breyfogla i Edwarda Godawy, ech te czasy. Komisy leżą w pudełkach, czasami do nich zajrzę. :)

Moją uwagę zwrócił również Punisher "Summer Special" oraz wyżej wspomniany "Suicide Run". :D Za największą porażkę uważam komiks ptd. "Sumerman vrs Aliens" i "Aliens Xenogenesis" (żałuję że kupiłem). :mur:

Rodzynki komiksowe pojawiały się dość często , np. takie jak "Aliens Labirynt" czy Batman "Black and White". Co do Capitana Ameryki, to nie miałem z nim styczności, tylko film obejrzałem. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko, ktory CA zginal. Tyle sie roznych "uniwersow" narobilo w Marvelu, ze glowa mala - Ulitmate, MC2, jeszcze jakies inne [ciach!]ly. Dla mnie Captain jest bez wyrazu jak Superman w DC. Zawsze wolalem bardzie zakrecone postacie: Wolverine, Cable, czy moj ulubieniec Deadpool (do ktorego czasami wracam). A swoja droga przypomnieliscie mi jak to sie za szczeniaka latalo do kiosku po kolejny zeszyt TM-Semic. Wydania mieli fatalne, ale nigdy tego nie zapomne - integralna czesc mojego dziecinstwa. Teraz komiks to dla mnie przede wszystkim "Sandman" Gaimana - jest genialny. Z reszty juz troche wyroslem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...