Skocz do zawartości
DrKleiner

Jaki plecak kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

No i po 3 latach użytkowania mojego plecaka skłania on się ku krainie wiecznych plecaków zamki już zacinają pękają szwy od tych pasów co się przerzuca na plecy :) no i u góry robi się dziura, za około tydzień plecak raczej rozwali się doszczętnie z resztą chodzę już z tą dziurą od miesiąca i powiększa się 8O No jako że na naszym forum jest dużo ludzi ;) to może ktoś mi podsunie pomysł na jakieś fajny plecak do max 100zł (jeżeli allegro to z wysyłką), szukałem u siebie w mieście ale nic mi nie wpadło w oko, a z resztą nie mam pomysłu na żaden fajny 8O

 

Wymagania:

- 100zł

- wygodny

- pojemny

- nadający się aby pójść do szkoły

- na jakiś wypad rowerowy

- żeby nosić w nim różne [ciach!]ły nie koniecznie książki do szkoły

- w miarę wglądający

- dla noramlnej osoby :D no znaczy maniaka komputerów (raczej już nieulaeczalne) :D

Edytowane przez misiek175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam go z pol roku i jeszcze nic mi sie nie popsulo, nie odpadlo itp. Trzyma sie bardzo dobrze, wyglada jak nowy, a rozne rzeczy w szkole przezyl... ;]

 

Gorzej jest z pojemnoscia. Jesli masz np 8 lekcji, do tego cos do jedzenia to juz plecak jest napompowany... a jak jeszcze stroj i buty na w-f w plecaku nosisz to bedzie ciezko. Ale ogolnie plecaczek jest bardzo wygodny i w sumie ledwo czuc ze sie go ma na plecach.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem osobą która jak wybywa rano na miasto to wraca hymm kolo 19, 18 no to mamy problem ;) bo raczej przez te kursy to w plecaku jest pełno 8O na WF rzadko chodzę :D bo ich nie cierpie 8O fee :) (nie piszcie że będe tłusty ja mam do wzrostu 7kg niedowagi :D więc lite) boje sie o świadectwo maturalne jak tam z WF będzie 3 lol ale to za rok :D na razie 2 klasa LO ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Powinno byc ok. Do plecaka wejdzie troche rzeczy tyle ze on wyglada jak napomopowany wtedy... wiec nie jest to za el0. J

esli masz takie wymagania to moze kup sobie jakies plecarzysko górskie 8O. [;

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=168312999

a dokładniej czerwono-czarny, mam go już około roku, wygodnie jeździ się z nim na rowerze, wygląda prawie jak nowy, jedyną wadą według mnie są dosyć ciężko chodzące zamki, ale można sie przyzwyczaić, wyglądałby jak nowy gdyby nie moje wygłupy na rowerze 8O Po zaliczeniu efektownej gleby troche to po nim widać. Wędka( coś koło 2 metrów, oczywiście złożona) wchodzi bez problemów, nawet da nię zapiąć. Normalnie plecak starczał mi na 1-1.5 roku, a ten ma już rok i sie rozpaść ie chce 8O . Ja swój kupiłem na bazarze za 65 zł :) Taniej niż na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może coś takiego:

TARGUS CN/TN-600

 

osobiście go posiadam już prawie rok i jest niesamowicie wytrzymały, po tym czasie nie widać w ogóle śladów zużycia, a śmigam z nim prawie codziennie, ogólnie laptopa w nim może miałem z 10 razy, a na codzień to wkładam do niego wszystko co popadnie

zasuwaki chodzą jak nowe, nic nie odpada, nic się nie strzępi, jak wpakujesz do środka 5kg to śmigasz z tym jak marzenie, nie wiem jak oni to zrobili ale waga tak świetnie rozkłada się na ramionach, że tego w ogóle nie czuć

jak dla mnie rewelacja i na pewno ktoś kto ma ten plecak to potwierdzi

 

 

zobacz tu:

LINK

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szukam coś z Salomona, tylko nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego sklepu online. 8O

Nie polecam salomona (może to dotyczy tylko tych tańszych plecaków, nie wiem...)

Moim zdaniem wybierz coś z oferty firm:

-Jansport

-Samsonite

-Campus

-Karrimor

 

Ja mam Jansporta Airlight i jestem baaardzo zadowolony. Plecak "odmałpowałem" od kumpla, który ma taki od prawie 4-ech lat. Plecak nie ma śladów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się takim modelem Jansportu: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=169854805, mam go ok. 3 lat, troche już przeżył ale za to nic się nie popruło czy rozerwało. Pojemność jest chyba jego największą zaletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Campusa, ja za swojego dałem 90zł, trzyma 4ty rok, tylko zamek musiałem przerzucić bo się wyrobiły w głónej przegrodzie, po za tym ŻADNYCH zewnętrznych zużyć, nic się nie wyciera nic nie rozpruwa, bardzo dobra jakość wykonania.

 

gdybym mógł, to kupiłbym go jeszcze raz 8O

 

nie wiem jaki to model, jest na nim napisane College 25 Endura 600hd ale nic podobnego w googlach nie wyskakuje.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka z szerokimi paskami np. ta powinna ci spasować, co prawda zakup surowej kostki to dopiero początek, ale parę godzin smarowania długopisem lub markerem, parę naszywek i będzie piękna. Niezniszczalny ponadpokoleniowy plecaczek 8O

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka z szerokimi paskami np. ta powinna ci spasować, co prawda zakup surowej kostki to dopiero początek, ale parę godzin smarowania długopisem lub markerem, parę naszywek i będzie piękna. Niezniszczalny ponadpokoleniowy plecaczek :D

OMG :) ;) :D Wiedziałem że się ktoś taki znajdzie 8O kostka. bueheheheeh. Po pierwsze nie spełnia warunków objetościowych dla twórcy tematu, po drugie jak widze kogoś z kostką to od razu widać co to za "typ", a po trzecie ohydne to że nawet nie sposób opisać. No i jeszcze markery :D :D Super. 8O

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baardzo bardzo polecam plecaki JANSPORT. Wytrzymale, pojemne, wygodne i da sie wybrac jakis wzor, ktory po trzech - pieciu latach (dorosniesz) nie bedzie wygladal dziecinnie.

 

Aha - polecam maksymalnie dwie - trzy przegródki. Mniej suwaków - mniejszy problem. Nie szukasz czegos po wszystkich kieszonkach. Łatwiej sie spakowac. Wieksze rzeczy do wiekszej, drobnica do drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos JanSporta. W poprzednim topicu o plecakach pisałem, ze po ponad 6 latach uzytkowania w moim plecaku zaczeły sie przycinac zamki glownej kieszeni. JanSport jak wiadomo daje 30 lat gwary, ale ja nie posiadam juz rachunku. Pytalem sie w ich sklepie czy mimo to wymienią plecak i powiedzieli mi, ze gdybym mial rachunek to nie byloby problemu, a tak to mogą jedynie bezplatnie wymienic zamki (i ogolnie wszystko co jest zuzyte), co zajmnie 2-3 tygodnie. Czego chciec wiecej? W niedalekiej przyszłości zamierzam kupic jeszcze drugiego JanSporta ze specjalną kieszenią ochronną na lapka - widzialem super plecak za 370 i dowiedzialem sie, ze czasami ten model jest przeceniany na 250 - jak bedzie za tyle to na pewno się skuszę 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item173355246_plecak_mie...nge_tanio_.html

Mam taki tyle ze czarny.

 

Dla mnie bomba, bardzo wygodny i w ogole przyjemnie sie go nosi.

tez mam czarnego i oceniam bardzo na plus. wygodny, wytrzymaly, ladny:) fakt nie jest najpojemniejszy ale wszystko zawsze zmieszcze i luz zostaje, bo kto nosi ksiazki jak mozna pozyczyc 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW 8O dzięki za odzew

teraz waham się między czymś od JanSport lub od Campusa. Hymm tyle propozycji 8O że aż miło szukać :) ale ta kostka, ehh spodziewałem się tego. Nie cierpie tych plecaków ;) fee :D ale są gusta i guściki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie jak widze kogoś z kostką to od razu widać co to za "typ"

No co za typ? U Ciebie wszystko w porzadku?

 

a po trzecie ohydne to że nawet nie sposób opisać. No i jeszcze markery :) ;) Super. 8O

O gustach sie nie dyskutuje, typie.

 

Ja kostki nie nosze, bo mi sie nie podoba, ale jak widze takie gornolotne posty to nie moge wytrzymac 8O.

Edytowane przez -weS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co za typ? U Ciebie wszystko w porzadku?

O gustach sie nie dyskutuje, typie.

 

Ja kostki nie nosze, bo mi sie nie podoba, ale jak widze takie gornolotne posty to nie moge wytrzymac 8O.

podzielam zdanie, precz z takimi typami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak... znowu sie zaczyna 8O

TNF, Hi-Mountain i co jeszcze 8O może Arrizon Wolverine

W pierwszym poście bylo sprecyzowane do czego ma być plecak i za ile...

Nie wyskakujcie tutaj z plecakami produkowanymi po to by byly wykorzystane w troche trudniejszym terenie niż miasto :)

Hmm co do jeepsporta - chyba nie jest podróbą jansporta to w ogóle inna firma, choc design wydaje sie podobny na pierwszy rzut oka. Posiadam plecak tej firmy - R33 w kolorze stalowym (tzn. czarny z szarymi dodatami ;) ) ma 2 lata jakoś sie trzyma - moim zdaniem jest ok i spełnia wymagania, a kosztował mnie niewiele - 75 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

tak tak... znowu sie zaczyna 8O

TNF, Hi-Mountain i co jeszcze 8O

Nie wyskakujcie tutaj z plecakami produkowanymi po to by byly wykorzystane w troche trudniejszym terenie niż miasto :)

Nie czaje o co Ci biega? Czy w związku z tym że ma być wykorzystywany w mieście ma być tani i bylejaki? Uważam, że jak kupować coś na dłużej to lepszego jakościowo. Tym bardziej, że będzie właśnie używany na codziennie powinien być bardzo dobry i wygodny.

Przykładowo NF Borealis jest plecakiem głównie miejskim i nie służy do wycieczek na lodowiec.

Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez czytaj ze zrozumieniem. I ze zrozumieniem traktuj takie dylematy ludzi chcacych cokolwiek kupic.

 

Autor tematu dokladnie sprecyzowal czego potrzebuje. Padaly rozne propozycje, lepsze, gorsze, ale w granicach rozsądku. Naciągniecie budżetu o 10-20% jest jak najbardziej wskazane, kiedy dokladajac te kwote mamy niewspolmiernie wyzszej jakosci produkt. I wtedy POWINNO SIE dolozyc te pieniadze. Ale nie 100%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JanSporta od 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Co prawda zapłaciłem ok. 250zł (bo wolałem kupić jeden a porządny na kilka lat) ale nie żałuję ani grosza. Miałem tylko jeden problem z nim gdy na ramiączku zaczął się rwać taki okrywający materiał. Poszedłem do sklepu z paragonem (prawie nie było nic widać) i wymienili mi ramiączka na nowe. Ogólnie polecam Ci JanSporta jako wytrzymały, funkcjonalny i pojemny plecak 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Sorry fipa za moją zbrodnię. Jeśli sugestia wydania 100% więcej za plecak z gwarancją dożywotnią i jakością wykonania bez porównania lepszą od takich za 100zł to jest zła rada- to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...