Skocz do zawartości
DrKleiner

Jaki plecak kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

... Thx za pomoc, masz coś jeszcze w zanadrzu? 8O

Może coś QuickSilver-a, brat takiego kupił jak kiedyś CroppTowny otwierali i do tej pory ma. Ciut sprany (ale nie za bardzo), suwaczki chiodzą OK, 0 dziur i przetarć itd.

 

Jakby Deuter nie był za ładny to moze coś z wilczą łapą (JackWolfskin) - kilka modeli ma też ten system z siatką i pałąkami (plecak nie porzylega do pleców)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę kupowanie dla mnie to jakaś porażka. Potrzebny mi plecak 70litrowy na majowy week i po prostu dostaję szału. Już mam dosyć tego przeglądania aukcji, nawet w merlinie już takie sprzęta są, a ja się nie mogę do diaska zdecydować- jednokomorowy, czy dwu. Dla mnie masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno kupiłem:

http://supersklep.pl/produkty/59/Plecak_Da...hop_shop/51793/

 

Muszę przyznać że wykonanie, wygoda noszenia są bardzo dobre.

Co do wytrzymałości nie wiem, ale podobno ma wytrzymać dłuuugo 8O

 

Jeżeli reszta plecaków Dakine jest zrobiona na takim poziomie to szczerze polecam 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś plecaka na studia dla siebie, na cztery pory roku, cena do 150 zł, może być z jakieś promocji itp. Budżetowy plecaczek Pumy wypadałoby zmienić na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...