Skocz do zawartości
p.f.pawlikowski

Www.techworks.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kto stoi w miejscu... ten się cofa!

Dlatego i w naszym serwisie zachodzą zmiany, często gruntowne. Już długi czas temu podjęliśmy decyzję o konieczności gruntownej przebudowy serwisu. Po długotrwałych i burzliwych debatach, setkach godzin ciężkiej pracy i hektolitrach wylanego potu możemy oświadczyć, że serwis PimpMyCase.pl przeszedł całkowitą metamorfozę. Zmieniło się praktycznie wszystko. Wraz z redakcją podjęliśmy decyzję o zmianie nazwy serwisu na TechWorks.pl. Tym samym nowym adresem serwisu jest www.techworks.pl. Oczywiście domena www.pimpmycase.pl. nadal będzie aktywna.

Do użytku wszedł też autorski, a zarazem wydajniejszy CMS z nowym, estetycznym i świeżym layoutem. Również forum nie ominęły zmiany. Nie zważając na zmiany, nadal będziemy dostarczać naszym Czytelnikom mnóstwa świeżych wiadomości ze świata IT oraz serwować jeszcze większą liczbę dopracowanych i ciekawych artykułów. Szykujemy również ciekawe konkursy z nagrodami dla naszych czytelników.

Dzięki temu, że posiadamy mocno rozbudowaną redakcję, oraz współpracujemy z ogromna liczbą firm dostarczających nam sprzęt, będziemy na bierząco informować Was, naszych drogich czytelników, o nowościach z całego świata oraz przeprowadzać testy części komputerowych z każdego działu,.. tylko i specjalnie dla Was ;)

Pozdrawiamy! Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak to już mam że jeśli coś mi nie pasuje, to otwarcie mówie, tak więc - design, jak na portal o takiej tematyce jest fatalny, to raz. Dwa-design jest autorski, ale wygląda jak darmowy szablon, nawet pomijając tematykę portalu.

 

Domena zdecydowanie lepsza niż poprzednia. W treści na stronie się nei zagłębiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu wpada w oko ten globus. On jest chyba najciekawszy na stronie. Reszta niestety jest daleko w tyle. Zaczynając od rzucającego się w oczy menu głównego... tragiczne. Zaraz pod tym znajduje się banner, jakoś kompletnie tam nie pasuje ta część. Ogólnie strona jest moim zdaniem źle zaplanowana. Tzn. wszystko jest od siebie zbyt daleko. Szczególnie dół strony jest mocno rozjechany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na wstepie dziękuję za komentarze ;) z pewnością pomoga udoskonalać nasz cały portal. Co do plotek na temat pmc, to myślę że ten temat dawno jest zakończony i ogólnie nie na miejscu... ile ludzi - tyle zdań.

 

Stając sie coraz bardziej profesjonalnym serwisem informacyjnym zmieniamy także nazwę na bardziej pro ;) To pociągnełło za sobą zmiany w postaci wyglądu strony. Wygląd wydaje się być może suchy i bez "bajerów" jednakże jesteśmy właśnie serwisem o tematyce IT a nie blogiem 13latki ;) Dawna nazwa nadal działa i przekierowuje na nową stronę.

 

Zapraszamy do regularnego odwiedzania nas :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc redaktorem serwisu jestem jednak nieprzychylnie nastawiony do kolorystyki layoutu. W dodatku zmiana czcionek byłaby wskazana.

 

Co do zmiany nazwy - Pimpmycase dość dawno zaczęło zmieniać tematykę, a momentem kulminacyjnym jest zmiana nazwy oraz layoutu. Dzięki temu, od razu widać, że portal jest o tematyce techniczno - informatycznej...

 

Krok do przodu, jednak mógłby być bardziej dopracowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolor niebieski jest zimny i odpychajac takie jest moje zdanie i bylo od poczatku lepsze juz by byly odcienie pomaranczy podobne do tych co zostaly uzyte w nazwie techworks.pl

Edytowane przez 21szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny blog chłopaki :E Bo ta szata raczej na blog pasuje niż na serwis o sprzęcie.

 

Lay sam w sobie fajny ale jak już powiedziałem nie na serwis o tej tematyce

 

Co do plotek na temat pmc, to myślę że ten temat dawno jest zakończony i ogólnie nie na miejscu... ile ludzi - tyle zdań.

Ale to będzie sie za Wami ciągnęło jak smród za dupą

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lay jeszcze ujdzie, ale po co 2 belki o artach? Powinno to wyglądać mniej wiecej tak:

 

Dołączona grafika

 

 

Co do plotek na temat pmc, to myślę że ten temat dawno jest zakończony i ogólnie nie na miejscu... ile ludzi - tyle zdań.

Ale to będzie sie za Wami ciągnęło jak smród za dupą

Raczej za jedną z osób z PMC :/

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za jedną z osób z PMC :/

W pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że nazwisko właściciela utożsamiane jest z portalem, wtopa właściciela oznacza wtope serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na wstepie dziękuję za komentarze ;) z pewnością pomoga udoskonalać nasz cały portal. Co do plotek na temat pmc, to myślę że ten temat dawno jest zakończony i ogólnie nie na miejscu... ile ludzi - tyle zdań.

1. graficznie jest blee

2. wracaja do afery z pmc, dla mnie najbardziej liczy sie zdanie firm, bo sajrus moze sobie mowic (pisac) doslownie co chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie sie za Wami ciągnęło jak smród za dupą

Jak na redaktora masz zaskakująco miły poziom wypowiedzi ;) Gratuluję!

 

W pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że nazwisko właściciela utożsamiane jest z portalem, wtopa właściciela oznacza wtope serwisu

No jeżeli wchodzi się na portal o takiej tematyce aby poczytać o właścicielu to zazdroszczę posiadania wolnego czasu na takie głupoty. Plotki zostawmy paniom "z kfaciarni".

 

Pozatym nie chcę sie chwalić ale servis bardzo szybko się rozwija, codziennie zachodzą zmiany które bezpośrednio wpływają na całą pracę naszej redakcji, oraz co za tym idzie, jakość prezentowanych Wam informacji B-) {nawet sie zarymowalo :P}

 

Prosimy o jak największą liczbę osób aby wypowiadały się na temat wyglądu naszego serwisu, z pewnością nam pomogą udoskonalać się. Dziękujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie sie za Wami ciągnęło jak smród za dupą

Źą nie zapominaj, że Ty też cudnej historii nie masz i pewni ludzie pamiętają pewne wydarzenia ;]

 

Dwie bele z artami - wrong.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zady i Walety

 

1. Ładny zamach na WEB 2.0

2. Niestety nie do końca udany.

3. Logo estetyczne.

4. baner i szukajka psują layout.

5. artykuły ("blogasek":) na środek.

6. Za duże odstępy

7. zmiana podstron jest mało czytelna i niewidoczna

8. odnośnik RSS na górę

9. zwrot "World Of IT" niewiele mówi i tak naprawdę nic nie znaczy. Jako wyrażenie jest błędne i jako zdanie po angielsku jest niepełne.

10. Opis strony jest nieładny i za długi (na szczycie przeglądarki)

11. "Wpisz FRAZĘ < przez "ę"

12. ramka z szukajką nie jest równo z menu

13. "wyrażasz zgodę na rekompensatę " śliski zapis w regulaminie. Nieładne posunięcie.

14. przyjemnie, że opisy podforów są oryginalne (a nie copy/paste z PPC)

15. "vortal technologii" powinien nie mieć odbicia. Mało widoczne w rozdzielkach 1280+

16. Ceny reklam są sensowne

17. W dziale artykuły jest za dużo przestrzeni pozostawionej pod tekstem

18. w zmieniaczu podstrony, pole " <nr strony> z " jest za szerokie.

 

Podsumowując, jest dobrze, ale jeszcze jest trochę do zrobienia.

Idziecie w dobrym kierunku i dobrze, że się restruORT: ORT: ORT: kturyzujecie.

Wygląd a 'la WEB 2.0 mi odpowiada, lecz rozejrzyjcie się po necie co jest funkcjonalne a co nie. Tak czy inaczej "kudos" dla designera - gdy poprawione zostaną pewne szczegóły wymienione wyżej.

 

Co do "smrodu" jestem obojętny. Na świecie dzieją się dużo gorsze rzeczy. Panuje wolny rynek. Człowiek sam tworzy sobie renomę i sam może ją sobie zepsuć. Podkreślam jednak, że jestem bezstronny.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zady i Walety

 

1. Ładny zamach na WEB 2.0

2. Niestety nie do końca udany.

3. Logo estetyczne.

4. baner i szukajka psują layout.

5. artykuły ("blogasek":) na środek.

6. Za duże odstępy

7. zmiana podstron jest mało czytelna i niewidoczna

8. odnośnik RSS na górę

9. zwrot "World Of IT" niewiele mówi i tak naprawdę nic nie znaczy. Jako wyrażenie jest błędne i jako zdanie po angielsku jest niepełne.

10. Opis strony jest nieładny i za długi (na szczycie przeglądarki)

11. "Wpisz FRAZĘ < przez "ę"

12. ramka z szukajką nie jest równo z menu

13. "wyrażasz zgodę na rekompensatę " śliski zapis w regulaminie. Nieładne posunięcie.

14. przyjemnie, że opisy podforów są oryginalne (a nie copy/paste z PPC)

15. "vortal technologii" powinien nie mieć odbicia. Mało widoczne w rozdzielkach 1280+

16. Ceny reklam są sensowne

17. W dziale artykuły jest za dużo przestrzeni pozostawionej pod tekstem

18. w zmieniaczu podstrony, pole " <nr strony> z " jest za szerokie.

 

Podsumowując, jest dobrze, ale jeszcze jest trochę do zrobienia.

Idziecie w dobrym kierunku i dobrze, że się restruORT: ORT: ORT: kturyzujecie.

Wygląd a 'la WEB 2.0 mi odpowiada, lecz rozejrzyjcie się po necie co jest funkcjonalne a co nie. Tak czy inaczej "kudos" dla designera - gdy poprawione zostaną pewne szczegóły wymienione wyżej.

 

Co do "smrodu" jestem obojętny. Na świecie dzieją się dużo gorsze rzeczy. Panuje wolny rynek. Człowiek sam tworzy sobie renomę i sam może ją sobie zepsuć. Podkreślam jednak, że jestem bezstronny.

I takich wypowiedzi nam właśnie potrzeba, dziękuję djsilence

 

Wszystko w najbliższym czasie postaramy się naprawić, odnośnie punktu numer 8 to masz odnośnik do RSS na pasku gdzie masz nazwę domeny prawa strona.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takich wypowiedzi nam właśnie potrzeba, dziękuję djsilence

 

Wszystko w najbliższym czasie postaramy się naprawić, odnośnie punktu numer 8 to masz odnośnik do RSS na pasku gdzie masz nazwę domeny prawa strona.

 

Pozdrawiam

Dobra to ja też pomogę :) Nie wiem czy ktoś wspominał ale RSS nie działa

 

Warning: require_once(config.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/pmc/public_html/news_rss.php on line 2

 

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'config.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/pmc/public_html/news_rss.php on line 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zady i Walety

 

1. Ładny zamach na WEB 2.0

2. Niestety nie do końca udany.

 

Wygląd a 'la WEB 2.0 mi odpowiada, lecz rozejrzyjcie się po necie co jest funkcjonalne a co nie.

:blink: Powiem szczerze, że z WEB 2.0 tam nie ma nic. Ogólnie wydaje mi się że sporo osób nie ma pojęcia o WEB 2.0, modne określenie ostatnio i tyle. Zresztą IMO WEB 2.0 powinno być skierowane do niektórych typów portali, gdzie priorytetem jest społeczność, a nie do wszystkich. Bo po co w portalu IT ma być 2.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie niebieski i layout mi się podoba (sprawa gustu :P )- mam nadzieję ze poprawicie to że w operze 9.1 na każdym przycisku pisze drobnym druczkiem "submit" :/ Co do reszty to napisłem wspacowi na gg ;)

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te niebieskie kolorki fatalnie się kompunują z cała resztą oraz tym ciemniejszym tłem. Jest to takie zbyt "oczojebne" ze tak powiem. Dobrze by było zmienic te niebieskie, festyniarskie kolorki na coś bardziej stonowanego. Szkoda ze stronka jest dość "wąska", kiepsko mi się to wszystko przegląda.

 

Arty. sa nawet czytelne, miło się je przegląda. Tak czy owak jeszcze duzo pracy przed wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te niebieskie kolorki fatalnie się kompunują z cała resztą oraz tym ciemniejszym tłem. Jest to takie zbyt "oczojebne" ze tak powiem. Dobrze by było zmienic te niebieskie, festyniarskie kolorki na coś bardziej stonowanego. Szkoda ze stronka jest dość "wąska", kiepsko mi się to wszystko przegląda.

 

Arty. sa nawet czytelne, miło się je przegląda. Tak czy owak jeszcze duzo pracy przed wami.

Co do kolorków to w żadnym wypadku nie sa oczojebne to zwykły morski błękit który działa uspokajająco wg. tego co wyczytałem o znaczeniu tego koloru. Co do tego ze jest wiele błędów do poprawi to racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

- jak już wspomniał djsilence wpisz frazę przez ę ;)

- banner pc-coolera mógłby byc wysrodokowany. moze i pedantyczne podejscie do sprawy, ale wygladaloby lepiej :)

- szukajka zle umieszczona..

- górne menu jest stanowczo za duże

- obrazkom w ramkach możnaby nadać border

- brzydki pasek z wyborem stron,

- brak odstepu miedy bannerem a belkami w bloku partnerzy,

- tekst mógłby byc wyjustowany,

- tytuł newsa możnaby dać białą czcionką,

Edytowane przez tom3k3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie też mi sie średnio widzi - ale to małe piwo, da się poprawić.

 

Ja również jestem tego zdania że chcecie po prostu zatrzeć wszystkie ślady PMC i robić wszystko dalej a do PMC się nie przyznawać. Tak jak kilku ludzi już powiedziało, to się będzie za Wami ciągnęło - i dobrze. Nie żebym Wam źle życzył ;-) po prostu ja bym się dalej nie kompromitował jeśli by wyszło że robie takie machlojki :lol2: od razu bym wypieprzał do Niemiec na ogórki :D

Robienie czegoś na siłę nie zawsze jest dobre.

Powodzenia!

 

ps; raczej kierowane do Sajrusa to wszystko, bo jednak to on nawiwijał a nie redaktorzy czy inni pracownicy ;)

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie też mi sie średnio widzi - ale to małe piwo, da się poprawić.

 

Ja również jestem tego zdania że chcecie po prostu zatrzeć wszystkie ślady PMC i robić wszystko dalej a do PMC się nie przyznawać. Tak jak kilku ludzi już powiedziało, to się będzie za Wami ciągnęło - i dobrze. Nie żebym Wam źle życzył ;-) po prostu ja bym się dalej nie kompromitował jeśli by wyszło że robie takie machlojki :lol2: od razu bym wypieprzał do Niemiec na ogórki :D

Robienie czegoś na siłę nie zawsze jest dobre.

Powodzenia!

 

ps; raczej kierowane do Sajrusa to wszystko, bo jednak to on nawiwijał a nie redaktorzy czy inni pracownicy ;)

ale Ty ni jak nie jestes stronniczy w tej sprawie reprezentujesz inny vortal hard-pc i wszyscy ktorzy sie tu negatywnie wopowiedzieli z tego vortala pochodza, widocznie lubicie siac ploty i robic smród koło czyjejs [gluteus maximus] taka prawda. Lepiej pilnujcie swoich spraw a kazdy bedzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Sajrus kiedyś pracował u Nas...

 

My siejemy ploty i robimy smród koło czyjejś [gluteus maximus]? Pewnie to nasza wina ze Sajrus tak robił :lol2: No prosze Cię...

 

[OT OFF]

Edytowane przez Tuning-komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...