Skocz do zawartości
p.f.pawlikowski

Www.techworks.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To sie robi juz nudne :/

Strasznie, temat juz sie dawno wyczerpal, nie wracajmy do niego.

 

A wracajac do strony to warto byloby zmienic niebieska kolorystyke na bardziej stonowana i mniej jaskrawa.

 

Podoba mi sie natomiast logo i globusik :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie, temat juz sie dawno wyczerpal, nie wracajmy do niego.

 

A wracajac do strony to warto byloby zmienic niebieska kolorystyke na bardziej stonowana i mniej jaskrawa.

 

Podoba mi sie natomiast logo i globusik :wink:

Jaką proponujesz kolorystykę?

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ty ni jak nie jestes stronniczy w tej sprawie reprezentujesz inny vortal hard-pc i wszyscy ktorzy sie tu negatywnie wopowiedzieli z tego vortala pochodza, widocznie lubicie siac ploty i robic smród koło czyjejs [gluteus maximus] taka prawda. Lepiej pilnujcie swoich spraw a kazdy bedzie zadowolony.

człowieku nie broń swego "szefa" skoro do końca pewnie nie wiesz co kombinował

 

ja obecnie nie reprezentuje żadnego wortalu i również uważam że nazwa... to ucieczka od afery ;) która była potwierdzeniem "ogromnej pasji" waszego szefa do tematyki

 

jak jeszcze kiedyś zobacze ogłoszenie że sajrus robi nabór do redakcji i oferuje wynagrodzenie to chyba monitor sobie opluje :lol: :damage_wall:

 

mi się tam layout podoba ;) ale ja bym wywalił ten globus i ten napis przy nim główna nawigacja troche skąpa, i przydały by sie kategorie do artykułów

 

PS. z jakiej paki ten serwis ma moje dwa artykuły ?

Edytowane przez _kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku nie broń swego "szefa" skoro do końca pewnie nie wiesz co kombinował

 

ja obecnie nie reprezentuje żadnego wortalu i również uważam że nazwa... to ucieczka od afery ;) która była potwierdzeniem "ogromnej pasji" waszego szefa do tematyki

 

jak jeszcze kiedyś zobacze ogłoszenie że sajrus robi nabór do redakcji i oferuje wynagrodzenie to chyba monitor sobie opluje :lol: :damage_wall:

 

mi się tam layout podoba ;) ale ja bym wywalił ten globus i ten napis przy nim główna nawigacja troche skąpa, i przydały by sie kategorie do artykułów

 

PS. z jakiej paki ten serwis ma moje dwa artykuły ?

Powiem ci tyle opanuj się, masz nadal jakieś problemy odezwij się na gg a nie będziesz tutaj śmietnik też robił

 

Tak ucieczka od afery i domena pimpmycase.pl nadal działa i nadal będzie :mur:

 

BTW

 

Cieszę się że layout się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że layout się podoba :D

komu? ktoś tutaj nie czyta ze zrozumieniem-podobal sie moze 2 osobom w tej kolorystyce-reszcie globus+ logo w tym mnie :wink:

 

Brutalne ale prawdziwe-wywalić ten błękit :damage_wall:

 

 

 

Co do zmiany nazwy to ciekawe,zę wypowiadają sie zwykle osoby z innego serwisu, za którym też sie ciągnie co nieco-np próba przejęcia nazwy po pewnym portalu...dajcie sobie siana-niech każdy robi swoje i zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

 

Tak poza tym to o zmianie nazwy było mówione i pisane parę miesięcy przed tą samą aferą tak samo jak zmiana laya...

 

To tyle -może wrócimy na tematy merytoryczny bo stosunki Sajrus vs ileś tam osób z innych portali nie obchodzą ani większości obecnej redakcji serwisu ani purowiczów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką kolorystykę byście nie zmienili to i tak design leży i kwiczy... Sorry ale niejeden darmowy szablon jest 500 razy profesjonalniej wykonany. Zmieniajcie layout, a nie bawcie się kolorami, na pewno szare są lepsze od tego niebieskiego ale tak czy inaczej strona wygląda SłABO. Widać że wykonywał ktoś kto w webdesignie jest amatorem. Layout i CMS jako fundament strony nie powinny być tak olane jak w waszym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką kolorystykę byście nie zmienili to i tak design leży i kwiczy... Sorry ale niejeden darmowy szablon jest 500 razy profesjonalniej wykonany. Zmieniajcie layout, a nie bawcie się kolorami, na pewno szare są lepsze od tego niebieskiego ale tak czy inaczej strona wygląda SłABO. Widać że wykonywał ktoś kto w webdesignie jest amatorem. Layout i CMS jako fundament strony nie powinny być tak olane jak w waszym przypadku.

Dlacze lay leży i kwiczy?

Tutaj kilka komentów http://www.deviantart.com/deviation/44878096/? no ale o gustach się nie dyskutuje :P

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś brakuje teraz waszej stronie. <_< (lay pmc był o wiele lepszy moim zdaniem) Te kolory raczej wszystkim będą kojarzyć się właśnie z blogiem elo nastolatki mimo ze podaliście kilkanaście wariantów kolorystycznych.

 

Tak jak już ktoś wyżej pisał menu główne( strona głowna, forum, arty) jest kapkę za duże i psuje ogólny wygląd. Kolejną moja uwaga jest rozłożenie paneli artow i newsow. Lepiej by to wyglądało, jeśli najnowsze arty były by w poziomie a zaraz pod nimi newsy. Tu właśnie pada pierwsze spojrzenie czytelnika. Po co więc wrzucać mu w tym miejscu forum? Jeśli będzie miał taka potrzebę to zjedzie trochę niżej i również zobaczy, co się dzieje na forum a tak to poczyta arty i nowinki ze świata IT.

 

Następna sprawa dotycząca paneli: IMO wiszące w powietrzu panele jakoś źle wyglądają. Portal powinien mieć raczej spójną budowę a nie ze wszystko wisi gdzie chce. System komentarzy również nie działa poprawnie gdyż odnosi do strony głównej. :?

 

Niedoróbki, jakie znalazłem:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Drugi scren byl robiony pod najnowsza opera.

 

pozdrawiam i czekam na zmiany B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andiv za uwagi, ale niestety obecnego layu już nie poprawiam gdyż nie ma sensu a dlaczego? Nowy lay już skończony i czeka tylko na przystosowanie do CMS więc myślę że w przeciągu kilku dni można spodziewać się nowego desingu o niebo lepszego (spójnego i nie w kolorach blogu nastolatki :P) :D

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nowy layout i muszę przyznać, że mi się bardzo podoba! Nie wygląda na blok nastolatki, kolory stonowane itp. jedyne czego mi tam brakuje do globusa :( ale na dniach będzie dopracowany i w ciągu 2 tyg wystartuje :) miejmy nadzieję, że będzie się podobał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nowy design wejdzie szybciej niż się tego spodziewaliśmy.

 

Przejdź do newsa o metamorfozie (nawet PurePC zalinkowaliśmy :P)

 

 

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat przyszłego wyglądu TechWorks

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nowy design wejdzie szybciej niż się tego spodziewaliśmy.

 

Przejdź do newsa o metamorfozie (nawet PurePC zalinkowaliśmy :P)

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii na temat przyszłego wyglądu TechWorks

Dużo lepiej :) Tylko mam jedno ale.... mam rozdziałke 1024 i czy ten lay jest dla ludzi niedowidzących. Jeśli taka czcionka będzie normalnie to jeden news będe miał na pół ekranu. Czcionka w menu za duża. Poza tym spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlacze lay leży i kwiczy?

Tutaj kilka komentów http://www.deviantart.com/deviation/44878096/? no ale o gustach się nie dyskutuje :P

Komentarze na deviancie NIGDY nie są negatywne :-) mówię dosłownie nigdy. Jak się chce znać opinię to na digart się wrzuca design.

 

Nowy design na pewno lepszy ale bardzo skromny i bardzo prosty, ale mówicie że dopiero będzie dopracowany więc jak na alphę/betę to ok. Top jest ok, najnowsze publikacje też.

Górne menu jest zbyt wielkie. Nagłówki bardzo słabe. Poza tym zdecydowanie trzeba cały projekt przeskalować, w 1600x1200 2 newsy zasłaniają pół ekranu.

 

Inna sprawa że projekt jest źle wykonany, NIGDY się nie używa AA w tekście który nie będzie grafiką (chyba że strona jest we flashu), ja wiem że to ładniej wygląda w projekcie, ale takie błędy robiło się podczas projektowania max 3 pierwszych designów :).

Dobrze że staracie się iść do przodu, ale w kwestii designu jeszcze spoooro trzeba zmienić. No to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego tematu chciałem zaprosić wszystkich zainteresowanych do przeczytania mojego pierwszego w życiu artykułu ;)

 

http://www.techworks.pl/artykul,185,26,1,S...A2C_(600W).html

 

Czekam na komentarze.

Hmm taki zasilacz testowany na takim zlomie ?

 

ps. mam podobny sprzet i ciagnie go markowe 300w :P

 

Tutaj przydaloby sie prawdziwe obciazenie, 600W jest godne c2d i 8800gtx...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo się cieszymy (całą redakcją :P) że podoba wam się nowy design i przyjęliście go cieplej niż pierwszy :)

 

 

cahe tobie się nawet obecny podobał :D , ale miło że przyszły się podoba.

Edytowane przez Sajrus-World

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

też zauważyłem podobieństwo, nie chciałem jednak mówić bo niektórym ciężko przyjąć krytykę, szczególnie od sqadu konkurencyjnego vortalu

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...