Skocz do zawartości
ToXic!

Pentagram Cerberus Adsl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. sprawa wygląda tak, niby przekierowałem porty w virtual servers ale nadal są zamknięte - ( link 1 ) . Doszedłem do wniosku,że skoro router ma wbudowany firewall to on może je blokować.

W instrukcji znalazłem jak odblokować pakiety ( min porty) ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać:

link 2

 

opis opcji z firewalla:

Action When Matched - jeśli jakikolwiek pakiet będzie odpowiadał regule - Forwad (przekaż ) , lub Drop (odrzuć

Source Ip adress - wpisz źródłowe Adresy ip , - co tu mam wpisać?

Source port - zaznacz numery źródłowych portów tcp lub udp

Destination Ip Adress - wpisz docelowe adresy Ip

Destination Port: Zaznacz numer docelowych portów tcp lub udp

outgoing , incoming - zdefiniuj czy reguła będzie stosowana dla pakietów przych czy wychodzących

Packet type - tcp, udp, icmp

 

Przekierowywałem za pomocą kilku różnych poradników ale i tak każdy mniej więcej wychodził z tych samych założeń , że po ustawieniu portów w virtual servers będzie dobrze, a tak nie jest. W połączeniu sieciowym przypisałem ręczne adres ip, dnsy i tak dalej .

 

2ga sprawa dotyczy tego,żę podczas działania jakiegoś programu p2p strony albo ładują się wolno albo wcale, nawet przy minimalnym transferze.

net to neo 1mb

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...