Skocz do zawartości
Malik

Swiftech Apogee Gtx

Rekomendowane odpowiedzi

ztcw jaro juz go powinien testowac ;). sie okaze czy cokolwiek lepsiejszy niz zwykle gt.

hyhyhy

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

super wygląda ten bloczek, lepiej od Apogee/Apogee GT i na pewno dużo lepiej od D-Teka. Aż myślę czy go sobie nie kupić i nie dorobić zapinki na am2... :rolleyes:

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety byłby problem ;) nie starczy taka z realitynet bo nie ma jak jej zamocować ;)

byłoby brzydko ;p trzeba by podobną do oryginalnej wykonać, albo czekać... bo ponoć pracują nad zapinką pod am2 (pod inne amd można kupić ;) ale brzydką)

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super wygląda ten bloczek, lepiej od Apogee/Apogee GT i na pewno dużo lepiej od D-Teka. Aż myślę czy go sobie nie kupić i nie dorobić zapinki na am2... :rolleyes:

E tam, bardziej podoba mi się mój niebieski pająk KTC ;) I chyba nawet Fuzion ładniejszy.

 

A zapinka na AM2 wygląda jak szpadel :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety byłby problem ;) nie starczy taka z realitynet bo nie ma jak jej zamocować ;)

Jak nie ma, montujesz śrubami do otworów z zapinki 775 i styka [;

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ale Wy esteci pewnie tak nie umiecie.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jednak strony na razie wiekszosc potrzebuje takiego bloku wlasnie do s775, wiec na razie nie ma potrzeby rzezbienia :)

 

@Jarongiew

Jak tam testy :?: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrze na ten blok... czemu te nacięcia w topie są takie krzywe? Aż z niedowierzania poszukałem kilku innych zdjęć w sieci. Nie można tego było prosto naciąć? Niby szczegół, ale jakos mnie razi...

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dimek

 

w tym tygodniu będzie GTX zrobiony

 

edit: ja bym założył go na am2 ;p bo jest ładny ;)

 

@Subvoice

 

Nacięcia są proste, top jest szlifowany tak by były na nim rysy, przez co na krawędziach często się zaokrąglają te wycięcia. Później jest to malowane na czarno i barwnik pokrywa wgłębienia na rogach przez co wygląda to jakby blok był krzywo wycięty, a jest prosto ;)

Właśnie pijąc poranną kawę sprawdziłem xD

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem GT, GTX'a i D-Teka na wystawie w Angeli i powiem szczerze, że jeśli porównywać bloki z zapinką, to Swiftech wygląda gorzej i to w obu wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Swiftech w odzewie na prośby klientów oraz ich obawy dotyczące bezpiecznego mocowania bloków wodnych Apogee GT oraz GTX, postanowiła darmowo dać uzytkownikom dodatkową płytkę backplate montowaną pod płytą główną. Od dziś płytka dodawana będzie do każdego nowego zestawu wyżej wymienionych bloków wodnych. Osoby, które juz posiadają blok mogą bezpłatnie zamówić backplate. Aby tego dokonać należy wysłać emaila na adres michelle@swiftech.com i w jego treści podać kopię faktury oraz adres zamieszkania. Uwaga, oferta ważna jest tylko przez 30 dni!

Źródło: Hard-PC

 

Fajny gest ze strony Swiftecha:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby tego dokonać należy wysłać emaila na adres michelle@swiftech.com i w jego treści podać kopię faktury oraz adres zamieszkania.

Czy wystarczy jak w załączniku emaila zamieszczę skan paragonu z cooling.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem...jutro bede mial...

jak myslicie, bedzie gratis juz ?

Pomontuje nieco z WC w tym tygodniu, o i chlodnica czeka...

pewnie nie będziesz jeszcze miał, akcja trwa od 21.06 więc pewnie do Europy jeszcze nie dotarły :lol:

 

ps.jaka chłodnica ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...