Skocz do zawartości
Malik

Swiftech Apogee Gtx

Rekomendowane odpowiedzi

No i fajnie że jest lepszy od Fuziona, bo jest ładniejszy, ale wykonanie mogłoby być lepsze, jak założę to wrzuce fotke :D

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może o jednego backplate'a za dużo :wink: ? Wysłałem maila do Michelle, jednak dostałem odpowiedź:

 

"I'm sorry but free upgrade has ended. The 775 backplate and hardware is available on our online store

 

Regards,

Michelle"

 

Jeśli tak to zapraszam na GG: 8226545.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ceny na Apogee GT (199zl) i Apogee GTX (249zl)... Teraz GTX kosztuje mniej niz D-Tek Fuzion co jeszcze bardziej wskazuje zwyciezce w topowym pojedynku ... :idea:

Zwycięzcą jest oczywiście Prison - najwydajniejszy blok na polskim rynku, zapewniający temperatury niższe od otoczenia i losową niedoróbke gratis - nie to co "jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje" :lol2:

Edytowane przez Koen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą jest oczywiście Prison - najwydajniejszy blok na polskim rynku, zapewniający temperatury niższe od otoczenia i losową niedoróbke gratis - nie to co "jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje" laugh.gif

hahahahahah hiihihihhihi hehehe "najwydajniejszy na polskim rynku..." respeqt! ja che testy zobaczyć!

 

 

wiem ze jaja se robisz ale to jest temat o gtxie ;)

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcą jest oczywiście Prison - najwydajniejszy blok na polskim rynku, zapewniający temperatury niższe od otoczenia i losową niedoróbke gratis - nie to co "jakieś smieszne hamerykańskie konstrukcje" :lol2:

 

masz na myśli ten sławetny krzywy top czy jakaś inną niedoróbke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...