Skocz do zawartości
Vezyhr

Laptop Od 3200 Do 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuję kupno laptopa HP w cenie od 3200 złotych do 3,5 tysiąca. Laptop ma służyć głównie do gier i innych multimedii i nie będzie podkręcany.

W związku z tym, mam kilaka pytań dot. głównie komponentów notebooka.

 

1. Procesor Intel Duo 2 Core i Duo Core - czym się różnią między sobą?

2. Karta graficzna: 256MB NVIDIA® GeForce® Go 7600 lub to samo tylko z 512 RAM - różnią się one między sobą zasadniczo? Bo jeśli nie, to wolałbym przyoszczędzić na karcie graficznej i kupić 1 GB ramu.

 

Prosiłbym o odpowiedzi na powyższe pytania i ewentualne propozycje sprzętu w tych granicach cenowych z zaznaczeniem, że laptopa przeznaczam głównie do grania itp. Chciałbym, aby działały mi Gothic III i STALKER - nie koniecznie na full detalach, ale płynnie we w miarę przyzwoitej rozdzielczości.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj najpierw forum to sie zorientujesz ,że za 3200-3500 do grania to kupisz fajny komputer ale... stacjonarny.

W ogóle idea kupowania laptopa do grania jest niezbyt dobra.

jak chcesz grac kup desktop lub konsole a czemu to zapraszam to leORT: ORT: ORT: ktury.

 

poza tym hp z gf7600 to co najmniej 5000 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że laptopy do grania nie służą najlepiej, ale zależy mi na wygodzie i możliwości przenoszenia sprzętu bez większego wysiłku, stąd moje pytanie.

 

Co do karty graficznej - pięć tysięcy? Jeszcze dziś sobie na stronie HP składałem notebooka i karta 256 plus Core Duo 1,73 kosztowały w granicach właśnie 3,5 tysiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że laptopy do grania nie służą najlepiej, ale zależy mi na wygodzie i możliwości przenoszenia sprzętu bez większego wysiłku, stąd moje pytanie.

 

Co do karty graficznej - pięć tysięcy? Jeszcze dziś sobie na stronie HP składałem notebooka i karta 256 plus Core Duo 1,73 kosztowały w granicach właśnie 3,5 tysiąca.

To bardzo ciekawe . A gdzie jest ta strona ? Chyba że ma 256 MB z turobo cache ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowalem sobie z ciekawosci miedzy innymi gothica na tym co mam w sigu (~3400zl pare miesiecy temu), no i dziala :). Plynnie, ale bez wlaczonych fajerwerkow, jesli chodzi o gothica to niestety wydaje sie ze wypada miec 2gb ramu na pokladzie, szczegolnie jesli grafika chce sobie odrobine pozyczyc.

Edytowane przez kes34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...