Skocz do zawartości
Kakuś_

Nokia 6280 I Kurz Za Wyświetlaczem...

Rekomendowane odpowiedzi

czemu zaraz masz tracic gwarancje, sproboj sam ja zdemontowac i wyczyscic zalegajacy kurz, ponizsza instrukcja powinna ci w tym pomoc:

http://www.uselessinfo.pwp.blueyonder.co.u...smantle6280.htm

dzięki!!! ale gwarancji na pewno nie strace jak go tak otworze? poza tym do czego jest ta instrukcja tak dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki!!! ale gwarancji na pewno nie strace jak go tak otworze? poza tym do czego jest ta instrukcja tak dokładnie?

jezeli nie bedzie zadnych sladow ingerencji uzytkownika to nie stracisz

co do instrukcji to przeciez widac na zdjeciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie... Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. Otoz kupilem sobie wczoraj nowa Nokia 6280 z Polskiego Orange... Otoz telefonik sobie lezy spokojnie na biorku i co 3 minuty zapala sie wyswietlacz na 15 sekund tak jak bym uzywal telefonu i gasnie z powrotem. Dlaczego tak jest?? Czy jest wlaczona jakas opcja czy telefon ma jakas wade??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie... Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. Otoz kupilem sobie wczoraj nowa Nokia 6280 z Polskiego Orange... Otoz telefonik sobie lezy spokojnie na biorku i co 3 minuty zapala sie wyswietlacz na 15 sekund tak jak bym uzywal telefonu i gasnie z powrotem. Dlaczego tak jest?? Czy jest wlaczona jakas opcja czy telefon ma jakas wade??

Spróbuj wyłączyć wyświetlanie informacji o sieci (ustawienia trybu gotowości)

 

Jeśli natomiast chodzi o usuwanie kurzu to rzuciłem okiem na opis tam podany wyżej i....gdyby ktośmiał problemy jeszcze z tym to proponuję zajrzeć tutaj:

http://youtube.com/watch?v=JMjvXkoT-QE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...