Skocz do zawartości
M@rkos

Logitech Mx 518. Co 3 Miesiące Do Wymiany.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem. Za każdym razem coś tam wciskam do środka myszki, co podnosi płytkę z mikrostykami, ale klik z czasem robi się dziwny. Chyba skorzystam z tego patentu z metalem i zamiast podnosić płytkę poprawię przycisk. Naprawiając myszkę zauważyłem jedną rzecz - kliknięcie styku nie oznacza, zamknięcia jego obwodu (czyli kliknięcie myszki nie oznacza kliknięcia na ekranie.) Po tym jak usłyszałem "klik" zawsze trzeba było jeszcze trochę docisnąć, żeby przycisk zadziałał. Oo

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AXL napisał

 

Gdy oddawałem mysz zaznaczyłem im: albo zwrot kasy, albo wezmę za dopłatą inną mysz.

Poradźcie mi. Jest coś lepszego ( w granicach do 300 zł) od MX 518 ? ( cholernie dobrze mi się tym MX-em gra).

Myślę o G5, ale ponoć to laserowe cudo, choć lepiej wykonane, przy low sens ma akcelerację wsteczną i nie toleruje wszystkich powierzchni.

Lucas _comp

Zobaczę co teraz wymyślą. Poprosiłem ich o szybką informację. Każda reklamacja to 3 tygodnie bez mychy. Najpierw wstępna obdukcja w serwisie Komputronika. Potem przesyłają mysz do serwisu firmowego. Jak się będą stawiać skorzystam z Twojej sugestii, ewentualnie Federacja Konsumentów.

Olej komputronik! Oni dobrze tylko sprzedaja :) Radze odrazu napisac do serwisu firmowego, poniewaz podchodza calkowicie inaczej niz serwis gdzie kupiles rzecz. Tam gdzie kupiles serwis traktuja przewaznie jako zlo konieczne ;)

Napisz, ze jest to juz 4 czy 5 reklamacja tej samej usterki (pogubilem sie juz w tym liczeniu) :D i co moga na to poradzic :)

Zapytaj ewentualnie o wymiane na inny model :)

 

Pzdr i zycze mniej problemow z nowa mycha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak napisał

Mam dokładnie ten sam problem. Za każdym razem coś tam wciskam do środka myszki, co podnosi płytkę z mikrostykami, ale klik z czasem robi się dziwny. Chyba skorzystam z tego patentu z metalem i zamiast podnosić płytkę poprawię przycisk. Naprawiając myszkę zauważyłem jedną rzecz - kliknięcie styku nie oznacza, zamknięcia jego obwodu (czyli kliknięcie myszki nie oznacza kliknięcia na ekranie.) Po tym jak usłyszałem "klik" zawsze trzeba było jeszcze trochę docisnąć, żeby przycisk zadziałał. Oo

Objawy które opisałeś, to już jest stan agonalny myszy. Ja po tej ich ostatniej ,,naprawie'' tak uwierzyłem, że mysz jest ok, że najpierw myślałem, że mam coś z łączem intrrnetowym ( wiesz ping i te sprawy). Deptałem LPM, a strzały odpalały po 1, 2 lub 3 sekundach. Ze złości chciałem już odgryźć kabel. Okazało się, że następowało tak wielkie opóźnienie między naciśnięciem LPM a strzałem. Przyczyna - mysz.

 

lukas - komp napisał

Olej komputronik! Oni dobrze tylko sprzedaja Radze odrazu napisac do serwisu firmowego, poniewaz podchodza calkowicie inaczej niz serwis gdzie kupiles rzecz. Tam gdzie kupiles serwis traktuja przewaznie jako zlo konieczne

Napisz, ze jest to juz 4 czy 5 reklamacja tej samej usterki (pogubilem sie juz w tym liczeniu) i co moga na to poradzic

Zapytaj ewentualnie o wymiane na inny model

 

Pzdr i zycze mniej problemow z nowa mycha

Dziękuję.

 

Napiszę zaraz maila do centralnego serwisu Komputronika. Opiszę im wszystko i poproszę o w miarę szybką decyzję.

Spróbuję też uderzyć pod adres który mi podałeś

 

http://www.fixit.pl/contact.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast tak przyklejać jakąś blaszkę, wypełnij poxyliną, styki omrona są bardzo wytrzymałe, ale jak się siłuje ktoś z myszka jak na zapasach to nie dziwota ze plastik nie wytrzymuje

 

jak z wawy jesteś to uderz do mnie na pm, przerobie to to tak że mucha nie siada :)

 

btw panowie nie zawsze to jest wina wcięcia plastiku, przyciski frontowe można zdeformować od chamskiego przyciskania a jak się zmieni kont natarcia obu dość szczupłych płaszczyzn to poxniej trzeba szukać miejsca na przycisku żeby pod odpowiednim kontem wcisnąć go, tak jak on to właśnie opisywał, wyrównanie tej powierzchni do kwadratu zamiast belki rozwiązuje problem całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...