Skocz do zawartości
Malik

Propozycja Innovatek'a Dla Posiadaczy Evga

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja Black Pearl raczej nie będzie kosztować 400 Euro ale prędzej koło 2400 Euro bo z tego co wiem ma mieć dwie grafy 8800GTX BP w zestawie + właśnie cały komplet bloków Inno.

A masz ta wiadomosc potwierdzona ? Raczej chyba nie, bo nie slyszalem o takim zestawie o ktorym wspomniales.

 

Osobiscie po rozmowie z przedstawicielem EVGA, wiem ze zestaw Black Pearl to bedzie: plyta glowna z blokami na nb, sb i pwm w cenie okolo 400 eur - i to jest potwierdzone :wink:

 

HPPS jest lepszy niż Eheim 1048 :)

Jest mocniejsza bo ma zmodyfikowany wirnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drogo wychodzi, 400eur+ VAT - ~900zł na mobo, czyli po ~330zł na blok PWM/NB/SB

Jakie 900zl ?? Przy dzisiejszym kursie 3.93 x 400 = 1572 plus podatek i marza sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladna cenka nie ma co.

Cos mi sie zdaje ze nasi drodzy homedowcy cos wykombinuja. Jakos pewnie bedzie podobna a cena no coz sporo nizsza.

 

PS nie chce byc posadzany o niekonsekwencje ale nie podoba mi sie "lewa" produkcja blokow w sensie prawnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik, wziąłem tą informacje stąd. Może będą dwa zestawy - jeden mobo + bloki a drugi mobo+grafy+bloki.

Wlasnie potwierdzilem dokladnie - EVGA Black Pearl bedzie sprzedawane jako plyta glowna wraz z blokami firmy Innovatek. Cena w DE to 549 EUR :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

:blink: ciekawe jaka będzie ostateczna cenka za bloczki... jedno jest pewne - mało kto w Polsce będzie sobie mógł na nie pozwolić <_<

@Malik szykuj $$ :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke podaje, ze mobo "Black Pearl" wypusil juz kiedys ASUS (2001?) - tu taki historyczny link:

http://www.tomshardware.pl/motherboard/20010507/i815-04.html

 

Takze wyroby eVGA "oprzyzadowane" Innovatekiem nie sa pierwsza "czarna perla", ktora nas producenci racza... A moze sa "wydajnosciowym czarnym koniem"? ;) W kazdym razie spotkalem sie z informacja, ze i karty 8800GTX i moba 680i z linii Black Pearl sa wybierane pod katem najlepszych wlasciwosci OC... B-)

 

I kiedys plyta w kolorze czarnym powodowala mieszane uczucia posrod uzytkownikow (i producentow) - dzis to chyba jakis kompleks na czarne... wyszczupla?!?! :D

Edytowane przez yeawing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze Twoja wersja Black Pearl jest podobno jedynie w nazwie z produktem EVGA & Innovatek :)

Ahhh... nie moja - juz nie te czasy ;) Natomiast to produkt eVGA & Innovatek'a jest podobny (jedynie z nazwy) do produktu ASUS'a! Biorac pod uwage, ze ASUS powstal w 1990 a eVGA w 1999 i ze AUSUS wypuscil wiecej niz jedno mobo sygnowana "Black Pearl" troszke wczesniej. :D

 

A tak powaznie nieczego nie insynuuje bo ja nie wiem co to znaczy! :lol:

Podaje to jako ciekawostke - widac cos jest w tych Czarnych Perlach... (oprocz ceny!) juz chyba dosc nazw typu Ultra Extreme Mega Hardcore bo nie dlugo pudelko bedzie za male, zeby chwytliwa nazwe zmiescic! Nota Bene czysta stylistyka eVGA trafia mi prosto w serce...

Edytowane przez yeawing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie spotkalem sie z informacja, ze i karty 8800GTX i moba 680i z linii Black Pearl sa wybierane pod katem najlepszych wlasciwosci OC... B-)

Pierdu pierdu srata tata.... :D już to widzę jak akurat selekcjonują. Idzie pierwsze lepsze i tyle......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad takie wiadomosci ?

Z tego co mi wiadomo nie mozna kupic osobno blokow. Sa sprzedawane w zestawie z wariantem bloku na CPU, czyli:

 

1. NB, SB, MOSFET

2. NB, SB, MOSFET, CPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...