Skocz do zawartości
pipanol-pl

Lga775 Czy Moze Byc Cos Takiego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem trochę odmłodnić mojego kompa i wpadlem na pomysl taki:

 

Płyta główna: Asus P5N-E SLI

Ram: OCZ 2x512 SpecialOPS

Procesor: E4300

 

możecie mi powiedzieć czy to dobry wybór ??

Wacham sie troszkę z pamiątkami jeśli możecie polecić jakieś inne 2x512 to będę bardzo wdzięczny.

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem trochę odmłodnić mojego kompa i wpadlem na pomysl taki:

 

Płyta główna: Asus P5N-E SLI

Ram: OCZ 2x512 SpecialOPS

Procesor: E4300

 

możecie mi powiedzieć czy to dobry wybór ??

Wacham sie troszkę z pamiątkami jeśli możecie polecić jakieś inne 2x512 to będę bardzo wdzięczny.

Konfig ok. Nie wiem czy potrzebujesz więcej pamięci, ale ja raczej decydowałbym się na 2x1GB. Można trafić niedrogie i dość fajne kości, które będą się kręciły nie gorzej od SpecOpsów ;)

 

Ja bym zmieniał, ten asus ma duzego droopa i dosć gorący mostek :)

Ołówek w rękę i po vdroopie. A poza tym jaka płyta pod 775 nie ma gorącego NB? Raczej nforce 650i uznawany jest jako dość chłodny. Ale jeśli za gorąco to wystarczy wicherek 40x40 wkręcić i po zabawie ;)

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sli nie jest potrzebne to za niewiele więcej mozna dorwac już p5b-e plus czyli dlx bez 2 slotu pci-e...

warto przemyslec- te mobaski na nv mają nieco za ubogą sekcje zasilania niestety i ogolnie wielu osobom zachwyny nad nią przechodza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfig ok. Nie wiem czy potrzebujesz więcej pamięci, ale ja raczej decydowałbym się na 2x1GB. Można trafić niedrogie i dość fajne kości, które będą się kręciły nie gorzej od SpecOpsów ;)

Ołówek w rękę i po vdroopie. A poza tym jaka płyta pod 775 nie ma gorącego NB? Raczej nforce 650i uznawany jest jako dość chłodny. Ale jeśli za gorąco to wystarczy wicherek 40x40 wkręcić i po zabawie ;)

no wlasnie na 2x1Gbnarazie nie moge sobie pozwolic wiec czy z 2x512 te beda dobre ?? aa co do grzania sie nb to najprawdopodobniej bedzie wc :) wiec o to sie nie martwie i jeszcze mam tkie pytanie bo nie chcial bym zmieniac narazie zasilki aa mam tagana 380 i czy on wystarczy ?? grafa narazie bedzie vanta 16M :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołówek w rękę i po vdroopie. A poza tym jaka płyta pod 775 nie ma gorącego NB? Raczej nforce 650i uznawany jest jako dość chłodny. Ale jeśli za gorąco to wystarczy wicherek 40x40 wkręcić i po zabawie ;)

A myślisz że ja jak mam? :-P . Jednak 3 fazowe zasilanie boli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na 2x1Gbnarazie nie moge sobie pozwolic wiec czy z 2x512 te beda dobre ?? aa co do grzania sie nb to najprawdopodobniej bedzie wc :) wiec o to sie nie martwie i jeszcze mam tkie pytanie bo nie chcial bym zmieniac narazie zasilki aa mam tagana 380 i czy on wystarczy ?? grafa narazie bedzie vanta 16M :lol2:

Spokojnie starczy, ja mam Aero 450 i ciągnie po delikatnym OC mój konfig i jeszcze ma sporo luzu ;)

 

A myślisz że ja jak mam? :-P . Jednak 3 fazowe zasilanie boli :wink:

No sekcja zasilania mogłaby być bezsprzecznie lepsza, ale jeśli daje radę C2D przy OC to nie ma problemu imho.. No chyba, że chcesz tam Quada pakować :D

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z GR to jest loteria... rób jak uważasz, w przypadku OCZ pewnie będzie jakaś powtarzalność wyników. Wskocz na podforum o RAMkach i tam sobie zobacz, co by Ci odpowiadało. Może jakaś A-DATA? Tanie i nieźle się kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...