Skocz do zawartości
wawroch

Nowa Kaskada

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio postanowiłem zbudować nowa kaskadę na nowszych częściach wydajniejszy wymiennik kompresor na 2 stopień skraplacze na każdy stopień i inne ciekawe bajery.

Kompresor 1stag: Aspera 5/8hp

Kompresor 2stag: Rotatorka ponad 1hp

WymiennikHX: Płytowy

Skraplacz 1stag: trochę więcej jak 1kw ale ma dobry wentyl wiec da rade.

Skraplacz 2stag: 600-700W

Separator: Tempire

Zawory rozprężające:

1 stag: Kapilara 2,5m

2 stag:kapilara 2,5m

Filtry: Klimatyzacyjne

Czynniki:

1stag: R507

2stag: Etylen

 

I inne bajery które są przydatne :D:D

 

 

Niestety na razie nie mam zdjęć ponieważ laptop nie ma firewire a mój komp na razie jest nie dostępny. :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie nieźle :P tylko preso sobie kup żeby Ci głowy nie urwało :D i cpeva na 2stage będzie większa kontrola :P , btw stag wymiata takie spolszczenie :P jakieś foty daj :mrgreen:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba presco będzie i expansion :D na Cpeva już kasy nie mam :D Stag Bardziej mi sie podobał niż stage i trzeba wprowadzić w swojej pracy coś czego inni nie mieli :lol: Foty dam jak dorwę jakiś aparat bądź firewire :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas coś pokazać trochę sie zmieniło bedzie kaskada na 2 rotatorkach stopien pierwszy to autokaskada :)

Pokażę skonczony 2 stopien jutro postaram sie trochę skonczyć pierwszy ale brakuje mi skraplacza kapilary i presco :(

FOtki sorka brzydkie ale chciałem coś pokazać jutro powinienem dorwać jakąś cyfrówkę

http://img71.imageshack.us/my.php?image=obraz001se3.jpg

http://img112.imageshack.us/my.php?image=obraz002xb4.jpg

http://img384.imageshack.us/my.php?image=obraz003vx1.jpg

http://img160.imageshack.us/my.php?image=obraz004ti5.jpg

 

Pozdrawiam :) i jutro pokażę możę prace z roboty 1 stopnia ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze będzie wyglądać lepiej niz poprzednia

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Czas coś pokazać trochę sie zmieniło bedzie kaskada na 2 rotatorkach stopien pierwszy to autokaskada :)

Pokażę skonczony 2 stopien jutro postaram sie trochę skonczyć pierwszy ale brakuje mi skraplacza kapilary i presco :(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze będzie wyglądać lepiej niz poprzednia

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiesz jak to jest, 1 stag: rotatorka, 2 stag: rotatorka, czyli wawroch buduje kaskadę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zmeczony jestem :PPP cały dzien w piwnicy spedziłem wiec nie czepiać sie za słowka :D chodziło o presco czyli presostat tak trudno sie domysleć :lol: mam nadzieję ze bedzie wygladać lepiej niż poprzednia ;pp tamta to zbudowana jako pierwsza byle była

Edytowane przez wawroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zmeczony jestem :PPP cały dzien w piwnicy spedziłem wiec nie czepiać sie za słowka :D chodziło o presco czyli prescostat tak trudno sie domysleć :lol: mam nadzieję ze bedzie wygladać lepiej niż poprzednia ;pp tamta to zbudowana jako pierwsza byle była

stary niema czegoś takiego jak prescostat :D jest presostat :lol: Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie to :P spoko jutro poprawie byki kurde jutro szkoła jeszcze :/// trzeba iść spać :PPP jutro mam nadzieję przedstawić 1 stopeń :D

 

Load nie wiem pierwszy raz buduje autokaskade w ogóle i nie wiem jak zadziała U MNIE jako pierwszy stopień.

 

MAnia sie nie czepiaj bo sam na gg piszesz presco <lol>

Edytowane przez wawroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie to :P spoko jutro poprawie byki kurde jutro szkoła jeszcze :/// trzeba iść spać :PPP jutro mam nadzieję przedstawić 1 stopeń :D

 

Load nie wiem pierwszy raz buduje autokaskade w ogóle i nie wiem jak zadziała U MNIE jako pierwszy stopień.

 

MAnia sie nie czepiaj bo sam na gg piszesz presco <lol>

:blink: to chyba zaraźliwe :lol:

wklej loga w spoilerze bo nie chce mi sie wierzyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow w koncu masz aparat :]

 

1. nieprzemyslany uklad -> jak poizolujesz wymienniki to ja nie wiem

2. masz presostat dla autokaskady ?:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...