Skocz do zawartości
lukasrz

I Targi Komputerowe Ar Lublin 14 - 15 Maja 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

Ja także sie pojawie. Nareszcie jakaś impreza na która nie trzeba odkładać pieniędzy :P

nooooo - u nas wszystko jest najtańsze w całej Polsce - noclegi, ale i bro... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam

 

Małe info...

 

I dnia na wykłady: Microsoft o zabezpieczeniach w Windows Vista/ o linuxie / wykład Zenfist.pl / chlodzenie wodne

 

II dnia - turniej gier LAN w Enemy Territory = nagrody to markowe obudowy, profesionalne myszki i podkladki dla graczy, pamieci flash, zasilacze, gadzety i inne

 

W miedzy czasie mozliwe sa konkursy w NFS Carbon na sportowym fotelu specialnie przystosowanym do wyscigow, z naglosnieniem 5.1 i monitorem 40' ;]

 

Pokazy malutkich samochodzikow spalinowych :P

 

poza tym O/C, O/C i jeszcze raz O/C ciekły azot będzie lał się ze wszystkich stron :)

 

II dzien - grilowanie, pokazy sztuk walki, piwo prosto z browaru lubelskiego za poł ceny ;)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też się pojawię, wreszcie coś na miejscu :) .

 

II dzien - grilowanie, pokazy sztuk walki, piwo prosto z browaru lubelskiego za poł ceny icon_wink2.gif

hmm, za pół ceny, chyba pierwszy raz odkąd studiuję nawet Ci którzy nie interesują się komputerami przyjdą na imprezę, bo na 6 wydziale Politechniki będzie drożej (dla niekumatych pomocnicze słowo: Sport :lol2: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że przyjadę !! Mam tylko takie pytanie, czy są jeszcze wolne miejsca w akademiku i ile osób najprawdopodobniej przyjedzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję, że przyjadę !! Mam tylko takie pytanie, czy są jeszcze wolne miejsca w akademiku i ile osób najprawdopodobniej przyjedzie ??

Tak są wolne miejsca. Rezerwacji nalezy dokonywac już (u mnie)

Ile osób przyjedzie? wróżek u nas nie ma:D

 

//

Tutaj zdradzę małe info :P

I dzień oprócz pokazów NOS, O/C, zabawy na XBOX ;) i turnieju na fotelu w Carbona lub test drive'a nowego (turniej z nagrodami robiony przez firmę VICO) itp. to obecnie:

 

Wykłady

 

11:30 – 13:30 Wykład o chłodzeniu komputera (ludzi z PC-TUNING)

 

14:00 – 15:00 Microsoft „Zabezpieczenia w Windows Vista”

 

15:30 – 17:00 „Beryl vs Aero Glass, zastosowania linuxa”

 

Jak Zenfist łaskawie się odezwie to dojdzie wykład o zasilaczach.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej być nie mogło mam 2 egzaminy i jedną poprawke. :mur: Jest super i po targach :cry:

Trzeba było się uczyć wcześniej :P

Powodzenia na egzamach! ;)

 

 

Dla zainteresowanych zdradzę co będzie do wygrania za I miejsce w turnieju ET

 

Nagrody za I miejsce w turnieju:

 

 

3 x http://www.everglide.com.pl/?nr=titan-monstermat-dkt

 

3 x http://www.cybersnipa.com/us/products/cybe...pa_game_pad.php

 

3 x http://www.cybersnipa.com/us/products/swat_gaming_mouse.php

 

3 x http://www.pc-tuning.pl/index.php?action=t...20okienkiem%20)

 

 

Nagrody ufundowane przez:

 

EVERGLIDE

ARRAKIS

HARD-PC.PL

PC-TUNING

 

Myślę, że jest o co walczyć.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

czy może ktoś jedzie z Warszawy samochodem i chciałby zrobić mi przysługę ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Lub z Opola/Wrocławia? :)

ja nie w ten deseń :D

 

nie mnie trzeba przewieźć tylko coś dla mnie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie może ktoś w pobliżu dworca PKP o ok.7:30 w poniedziałek ? :)

Na którym dworcu ??

 

 

BTW. Ja mam jeszcze ok. 3 miejsca, więc jeżeli ktoś z okolic Warszawy chciałby dojechać samochodem to ja jestem otwarty na propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest hot spot AR, każdy PC ma gwarantowane 1Mbit/s

 

logujecie się do sieci, odpalacie przeglądarke - odpali sie Wam logowanie wpisujecie login: student (bez hasła) ENTER i chodzi :]

 

ZAPRASZAM

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z targów. Na razie są nudy :) . Fajnie wygląda kupa rur i radiatorów i grająca szafka przy stanowisku purepc :). Choć trochę się zawiodłem, bo jednym z zestawów był jakiś microATX, tylko jeden 8800GTX i procek chłodzony AC freezerem 64 :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PurePC troszkę ma problemy ale wszystko jest na dobrej drodze :P. Wykłady z chłodzenia całkiem całkiem, ale było kilka niedociągnięć, które poprawił jeden ze słuchaczy :D. Zaraz pokazy NOSa - spadam :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vico znowu się nie popisało, na monitorze 16:9 zapodali rozdziałkę 4:3 i TDU wyglądało komicznie :) . Do tego liczba klatek nie była najwyższa, że nie wspomnę o kierownicy która praktycznie nie miała martwego pola. Nie wiem jak reszta forumowiczów z Lublina, ale ja z Vico mam same złe doświadczenia :) . Tak patrzyłem na te wszystkie części z różnych sklepów, postarali się chłopaki, tylko

że jak się pójdzie coś kupić, to nigdy nie mają, a na targi pościągali takie sprzęty :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta forumowiczów z Lublina, ale ja z Vico mam same złe doświadczenia :) . Tak patrzyłem na te wszystkie części z różnych sklepów, postarali się chłopaki, tylko

że jak się pójdzie coś kupić, to nigdy nie mają, a na targi pościągali takie sprzęty :) .

dokładnie, w Lublinie nie ma żadnego wielkiego sklepu aby miał dużo sprzętu, na miejscu i tanio;/

istna porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...