Skocz do zawartości
lukasrz

I Targi Komputerowe Ar Lublin 14 - 15 Maja 2007

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, w Lublinie nie ma żadnego wielkiego sklepu aby miał dużo sprzętu, na miejscu i tanio;/

istna porażka

Niby Vico jest duże, mają parę sklepów, ale patrz mój wcześniejszy post. No i jest jeszcze sklep nie dla idiotów :) . Zresztą nie ma co narzekać, w Siedlcach jest dużo gorzej :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z targów. Na razie są nudy :) . Fajnie wygląda kupa rur i radiatorów i grająca szafka przy stanowisku purepc :). Choć trochę się zawiodłem, bo jednym z zestawów był jakiś microATX, tylko jeden 8800GTX i procek chłodzony AC freezerem 64 :) .

Hmm, instlacji systemów zawsze dokonuje się na chłodzeniu AC.... dlaczego to jasne i nie bede tłumaczył, poza tym u nas były dwa GTX'y 8800 od Foxconna wersja Overclocking oraz dwa GTS'y

 

 

Nie wiem jak reszta forumowiczów z Lublina, ale ja z Vico mam same złe doświadczenia :) .

same dobre doswiadcznia, trzeba wiedziec z kim rozmawiac, wszystko zalatwiane, reklamowane od reki, serwis super bez zmian od lat, sklep na wysokim poziomie

 

 

Tak patrzyłem na te wszystkie części z różnych sklepów, postarali się chłopaki, tylko

że jak się pójdzie coś kupić, to nigdy nie mają, a na targi pościągali takie sprzęty :) .

hmm, pomyłka VICO ma zawsze to czego chce ;] poza tym Arrakis - przedstawiciel PC-TUNING na lublin, miesci się w galerii OLIMP chłopami mają wszystk odo modingu i tuningu komputerów, wystarczy do nich przejść.

 

dokładnie, w Lublinie nie ma żadnego wielkiego sklepu aby miał dużo sprzętu, na miejscu i tanio;/

istna porażka

ta totalna bieda trzeba do USA jechac po sprzet ;] ehh Panowie :) ide pytam, prosze jest wszystko :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta totalna bieda trzeba do USA jechac po sprzet ;] ehh Panowie :) ide pytam, prosze jest wszystko :)

jest wszystko(chyba jednak nie) ale w jaki cenach? przykładowo taki E4300 w 3 dużych lubelskich sklepach

RETURN 447zł

VICO 457zł

COMP 438zł

a u innych........niechby różnica była nawet 20zł to już by się opłacało kupić w Lublinie a tak :mur:

PCPROJEKT 395zł

APOLLO 389zł

 

pozatym chciałem kupić Gigabyte GA-N650SLI-DS4 i E2140.........tylko gdzie to jest w jakimś cenniku? :mur:

tylko pozostaje zamawiać, prawda jest taka że w mieście nie ma sklepu z prawdziwego zdarzenia :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fotki live? :rolleyes:

 

 

Niby Vico jest duże, mają parę sklepów, ale patrz mój wcześniejszy post. No i jest jeszcze sklep nie dla idiotów :) . Zresztą nie ma co narzekać, w Siedlcach jest dużo gorzej :) .

Bo u nas nikt nie chce dawać nic :lol: :lol: taka duża wiocha sklepów do oporu a żaden nie chce nic pożyczyć ;)

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym chciałem kupić Gigabyte GA-N650SLI-DS4 i E2140.........tylko gdzie to jest w jakimś cenniku? :mur:

tylko pozostaje zamawiać, prawda jest taka że w mieście nie ma sklepu z prawdziwego zdarzenia :mad:

zapoznaj sie blizej ze sklepem arrakis ( nie mają www gotowej ) mają to czego nie mają inni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w sklepie arrakis jest duży wybór,zwłaszcza jesli chodzi o tunning pc no i chlopaki maja pojecie o wodnym chlodzeniu i nie tylko wszystko jest na ladzie jest co ogladac polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Vico mam uraz odkąd jakieś 2 lata temu pewien sprzedawca zażarcie chciał mnie przekonać, że nie produkują już Athlonów XP i że teraz najlepsze są Semprony :lol2: . Nie wiedział z kim ma do czynienia :) . Potem miałem jeszcze parę przygód, zamiast płyty CDRW którą kupiłem dostałem zwykłą

CDR (jakoś wydawało mi się że nie muszę już sprawdzać co jest w pudełku, myliłem się :) ), innym razem chciałem kupić zestaw do chłodzenia karty graficznej, a że w zestawie była pasta Titan silver grease, to chciałem kupić taniej bez niej (badziewie, zresztą mam już jedną tubkę już nawet nie pamiętam skąd :) ). Oczywiście to był straszny problem, ale na szczęście nie kupiłem tego zestawu. Niedawno kupiłem nagrywarkę z podpisu, Vico: ponad 140 zł, Reset: 125 zł. Co do Siedlec to sklepów jest dużo, ale w większości siedzi ładna pani, która na pytanie o jakiś konkretny podzespół odpowiada: Wie pan co, niech pan przyjdzie w poniedziałek, wtedy będzie Marcin, on się na tym zna :lol2: . Biedaczka nie przypuszczała że mogę chcieć coś więcej niż obejrzeć cennik i grzecznie wyjść :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię vico,, fakt szybko kompy składają ale ostatni od nich podziałał 10 minut i mu sie płytka padła. W compie zamawiam czasem kilka zestawów w tygodniu i ani razu nie miałem takiej sytuacji.

Co do cen - trzeba wiedzieć jak rozmawiać. W piątek kupowałem e4300 i było taniej niż we wspomnianych ;) Co do dostępności - fakt wielu rzeczy nie m a w ofercie ale i b duzo z poza cennika zamawia się na następny dzień. Jak ładnie poproszę to z dostawą do domu.

 

dobrze wiedzieć o tym sklepie w olimpie kiedyś na pewno zajrzę

 

odchodząc od ot ...

 

jak tam w esc party ? pewnie będą fotki na stronie,, pewnie jak zwykle po tyg lub więcej :P

Odpadłem z targów absolutnie,,, nie dość że cały czas latam o kulach to jeszcze po wczorajszym maratonie u klienta ledwo wstaje,, q..

zjarajcie ode mnie jakiegoś procka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do vico: sprowadzili mi dfi na nastepny dzien, to chyba jedyny sklep w lublinie gdzie mozna to kupic. co do cen to zalezy co kupujesz, mi akurat mobo wyszlo taniej niz np w apollo, obsluga w miare sprawna, bez wciskania roznych "madrosci" co ma miejsce w mniejszych lubelskich sklepach a i jak sie umie rozmawiac to i z ceny zejda...

co do targow to niestety nie wiem czy sie pojawie, kusi mnie to ognicho dzis wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fotki live? :rolleyes:

właśnie, rzućcie jakieś foty, bo być nie mogłem a chętnie bym obejrzał co się działo(najlepiej jakąś dużą kolekcję) :rolleyes:

aha...i jak tam impreza w ESC ?

 

PS A dzisiaj oprócz graillowania na Felinie coś jeszcze będzie się działo tam? Czy tylko smażenie kiełbasek i nic więcej?

(może jeszcze sceny nie rozebrali po koncertach :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacje postaramy się w najbliższym czasie zamieścić - na razie doszła kolejna porcja fotek.

 

Natomiast rekordów raczej nie ma się co spodziewać tak więc bezsenności z tego powodu nie polecam ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Ze zdjęć widać że targi średnio udane, poza tym termin 14-15maja (Poniedziałek/Wtorek) to również nie trafiony pomysł - ale tak podobno musiało być :(

 

Generalnie ekipa Hard-Personal Computer ownuje wszystko :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rekordów wiem, że padło na padło na procku E4300@~4GHz rekord w super pi na próbce 1M wyszło chyba 14,17 sek. Niestety to nie PPC zdobyło taki wynik, czyli 2 miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rekordów wiem, że padło na padło na procku E4300@~4GHz rekord w super pi na próbce 1M wyszło chyba 14,17 sek. Niestety to nie PPC zdobyło taki wynik, czyli 2 miejsce...

a co to za rekord? taki czas przy takich taktach to smiech z lekka, ale dobra :] aaa i zeby nie bylo ze PPC to same lamy to pokaze cos od siebie:

 

Dołączona grafika

 

7 wynik na swiecie, 1 w Polsce. Oczywiscie szalu nie ma bo to glupia sztuka byla ;p

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce na hwbot, do pierwszego jeszcze trochę brakuje :wink:

Drugie to nie zaden rekord. Pozatym zrobcie sobie jeszcze kategorie z podzialem na ram, nawiewem na pamieci, modowanymi plytami i klasa zasilacza, zebyscie sie mogli WR chwalic na lewo i prawko. Albo jest overal score albo wcale, imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie trzeba pokazać Bóg wie jakich rekordów. 4GHz i 2 miejsce w SPI 1M padło u nas na stoisku, jesteśmy z tego zadowoleni, poza tym myślę że wszyscy traktowali to jako zabawę a nie jakąkolwiek próbę rywalizacji. Ważne żeby ludzie się interesowali. Pierwszy raz udało nam się wystawić i szczerze powiedziawszy jestem bardzo mile zaskoczony zainteresowaniem jakim cieszyło się stoisko. Pozdrowienia ;) Czekam do przyszłego roku.

 

 

Aaaa jakby co, płyta Galaxy 680i bez modów, ram G.Skill HZ8500. Być może zbiłoby się pare sekund gdyby nie to że tylko 2.5V na ram :/

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie trzeba pokazać Bóg wie jakich rekordów. 4GHz i 2 miejsce w SPI 1M padło u nas na stoisku, jesteśmy z tego zadowoleni, poza tym myślę że wszyscy traktowali to jako zabawę a nie jakąkolwiek próbę rywalizacji. Ważne żeby ludzie się interesowali. Pierwszy raz udało nam się wystawić i szczerze powiedziawszy jestem bardzo mile zaskoczony zainteresowaniem jakim cieszyło się stoisko. Pozdrowienia ;) Czekam do przyszłego roku.

Aaaa jakby co, płyta Galaxy 680i bez modów, ram G.Skill HZ8500. Być może zbiłoby się pare sekund gdyby nie to że tylko 2.5V na ram :/

 

mieliscie wystarczajacy sprzet zeby trzasnac wynik duzo lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm czy ja wiem? Ogólnie powiem tak bo pewnie wielu się śmieje że sprzęt git ale wyniki blee.

 

Sprzęt cały ujrzałem w nocy z niedzieli-pon, mielismy 3 mobo (2xEVGA i raz Galaxy) wszystko na niewidomych nam wersjach biosu. Jedna EVGA okazała się padnięta od razu po wyjęciu z pudła. Procków mieliśmy kilka, nie sprawdzanych pod względem o/c (np. E4300 prosto z pudła wyjęty) Mieliśmy co prawda GTX I GTS w SLI ale skupiliśmy się na procach :)

1. E4300 - wstał na 4250MHz, ale policzył PI tylko raz, wspomniane drugie miejsce na ~4Ghz.

2. E6600 - Odpaliłem na 4100 (śmiech) napięcia ni kuta nic nie dawały

3. E6700 - Też coś koło 4300MHz

4. X6800 - ~4.5GHz (skubany pazerny na papu jest, wpierdzielał DI aż huczy)

 

Przesadziliśmy z ilością DI :) 50KG to troszkę dużo :E

 

Byliśmy, wystawiliśmy się, podobało nam się...czekamy na kolejne edycje.

Co do lodu PPC :) brali od nas :D Staraliśmy się wspierać wzajemnie. My im mostek SLI, Dysk i paste, oni nam mobo do sprawdzania czy cpu funkcjonuje. :) Nasz sprzęt latał po sali troszkę, cd-romy, grafiki itp. Mnie się podobało :) nie wiem jak Wam.

 

Pozdrawiam i dzięki Romek, że wspominałeś w swoich przemówieniach o nas i o tym, że jesteśmy spoko :)

 

PS: Nie miałem nigdy styczności z Vico więc nie wiem jacy oni są, no ale skoro osoba od nich usilnie wmawiała nam że PPC wyciągnie z Quada 8GHz to coś w tym jest :)

Edytowane przez Lexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak było wczoraj, pewnie fajnie się grillowało w taką pogodę :) ? Niestety mnie to ominęło, najpierw ćwiczenia z których urwać się nie można, potem wizyta u lekarza i nauka do zaliczenia z PKM II :) . Po zdjęciach można by wywnioskować, że tragi były duże, a rzeczywistość była nieco inna :) . Ale jak na pierwszą edycję to i tak sporo dobrego sprzętu było :) . Z niektórych wypowiedzi wnioskuję, że są planowane następne edycje, tylko mam prośbę, żeby jakoś to zgrać z wolnym na uczelniach w związku z juwenaliami, bo czasem nie można się zerwać, niestety maj to miesiąc zaliczeń.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grilowanie się odbyło częściowo, mnie nie było na nim bo o 21:30 skończyliśmy turniej, w ktorym Fear Factory wszystkich rozgromili. Grilowanie zostaje przesunięte, będzie powtórka, jak ustalimy termin dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...