Skocz do zawartości
lukasrz

I Targi Komputerowe Ar Lublin 14 - 15 Maja 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe... Muszę tutaj napisać. Szukam dwóch Panów którzy byli z nami w pierwszym dniu na stoisku Overclock, zapomniałem kutwa nicków :P.

 

O tutaj http://galeria.purepc.pl/v/recenzje/lublin...CT5293.JPG.html są ;), może ktoś ich kojarzy - proszę o PW z podanym jakimś kontaktem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Muszę tutaj napisać. Szukam dwóch Panów którzy byli z nami w pierwszym dniu na stoisku Overclock, zapomniałem kutwa nicków :P.

 

O tutaj http://galeria.purepc.pl/v/recenzje/lublin...CT5293.JPG.html są ;), może ktoś ich kojarzy - proszę o PW z podanym jakimś kontaktem :).

a o co chodzi? Ja ich nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi? Ja ich nie znam.

Jeden z nich robił fotki i umówiłem się z nim, że prześle mi je. Miałem się odezwać, ale jak wspomniałem - zapomniałem nicku :lol:. Natomiast drugi był razem z nim i chłopaki się znają, więc jeżeli znajdę jednego to automatycznie drugiego ;). W każdym razie na pewno są zarejestrowani na forum :). Edytowane przez ^goku^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Muszę tutaj napisać. Szukam dwóch Panów którzy byli z nami w pierwszym dniu na stoisku Overclock, zapomniałem kutwa nicków :P.

 

O tutaj http://galeria.purepc.pl/v/recenzje/lublin...CT5293.JPG.html są ;), może ktoś ich kojarzy - proszę o PW z podanym jakimś kontaktem :).

Hmm... tak się składa, że ten po lewej to ja;) , kolega to fifka (nick)

Co do fot to się zgadamy, GG:3214362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

mi sie podobało na grillu - ponoć miała być masa ludzi z PPC i wogóle wszystkich wystawców, więc przyszliśmy na darmową perłę i kiełbaski po całym dniu na targach ale za free byl tylko chleb ze smalcem.

ale niestrudzenie trwaliśmy z VIPem na stanowisku mimo burzy z piorunami i nieznajomych twarzy. Po chwili rozbujaliśmy towarzystwo koktajlami z DI i nie było tak źle.

Pokazy combat56 czy tam krav magi były cool. Taniec w strugach deszczu wyglądał miło, zresztą VIP wrzuci filmiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazy combat56 czy tam krav magi były cool. Taniec w strugach deszczu wyglądał miło, zresztą VIP wrzuci filmiki...

 

 

Związek Strzelecki "STRZELEC" Organizacjia Społeczno-Wychowawcza JS2010 Lublin

 

2613890[/snapback]

Cholera jasna!!!!

A ja się dopiero dzisiaj dowiedziałem!!!

Gluteus maximus!!!!

 

 

lol,dobre. Dwa misiace na PurePC wisiał news ;] dobry jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 maja 2007, godz. 10:00, Lublin, Polska. Coś Wam to mówi? Jeśli nie, to informujemy, że to data oficjalnego startu I Targów Komputerowych Akademii Rolniczej w Lublinie, na których nie mogło zabraknąć portalu PurePC.pl jako współorganizatora i naszych ekstremalnych sposobów chłodzenia komputerów oraz ekstremalnej z nami zabawy – zapraszamy do lektury !

 

Dołączona grafika

Pełna treść relacji pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięski Team Fear Factory X-Fi z nagrodami u stup i tabliczką pamiątkową w rękach. Gratulujemy!

Ja także gratuluje.

Edytowane przez toman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprawione - mea culpa, biję się w pierś - nie sprawdziłem podpisów pod fotami, nie były mojego autorstwa - nauczka na przyszłość, żeby czytać wszystko dokładniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol,dobre. Dwa misiace na PurePC wisiał news ;] dobry jestes

Co ja poradzę. Czytam głownie dział Elektronika. Na główny prawie wogóle nie wchodzę. Tam zazwyczaj wiszą tylko jakieś recenzje podzespołów i komputerów co interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg. Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...