Skocz do zawartości
GuC!o^

Monitor Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry !

 

Tak jak w temacie chciałbym kupić tanią panorame, głównie do zastosowań multimedialnych czyli filmy, starsze gierki, oraz WWW.

 

Fundusz skromny - 1300zł.

 

Obecnie mam dylemat pomiędzy dwoma monitorami:

 

Samsung 206BW - 20" - 1270zł - LINK

Acer 2216Ws - 22" - 1080zł - LINK

 

Tak więc czy warto brać droższego a mniejszego Samsung'a czy większego ale "teoretycznie" gorszego Acer'a.

 

Wymagający co do jakości wyświetlanego obrazu to ja nie jestem. Obecnie użytkuję Samsung'a 740N który High End'em przecież nie jest a bardzo fajnie się sprawuje przez co Samsung budzi moje większe zaufanie.

 

A może w tym przedziale cenowym jest coś innego wartego uwagi ?

 

Dodam tylko że, IIyama E2200WS odpada. Kumpel miał i nie poleca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział:

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

 

* Procesory

* Płyty główne

* RAM

* Karty graficzne

* Gotowe zestawy

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Samsunga .... jeśli wygląd Ci pasuje . Technicznie Samsung jest lepszy ( szybszy , DVI , dość dobrze wypada jak na TN przy pomiarze reprodukcji kolorów , na mniejszym ekranie mniej powinny przeszkadzać małe kąty )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm niby Samsung lepszy ale te 22" kuszą.

 

Czuje że, jakbym wziął Samsung'a to miałbym sobie za złe że, nie wziąłem czegoś większego jak miałem okazje...

 

 

W zasadzie widziałem dużo poztywynych opinii o IIyamie więc w sumie mógłbym ją <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pod uwage.

 

Może ta IIyama to dobry wybór co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o modelu 5ms to nic rewelacyjnego - ktoś powiedział że jest wolniejsza od P-MVA z dopalaczem ... a jeśli już się godzić na gorszy jakościowo obraz to przynajmniej by wypadało aby jakąś inna "mocną stronę" dany monitor miał ( np. szybkość ).

 

Jeśli jesteś bardziej pedant to kup mniejszy a lepszy - no B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...