Skocz do zawartości
case

zasilacz FSP prosze o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

Wlasnie tylko linie 3,3 i 5 V ma slabsze niz 300 watowy,

za to ma 2 linie (? ) 12 V w sumie 21A

1319856[/snapback]

3,3 i 5 sie mało liczą w dzisiejszych czasach

za to 12V najbardziej więc raczej warto, tylko że dość drogo było w tej aukcji...

ja tez mam w swoim FSP550-60PLN na 3,3 tylko 27 a na 5V tylko 29A także nie za wesoło, ale za to mam dwie 12V po 18A

tylko nie wiem ile one dają sumarycznie, no bo nie są podzielone normalnie na 12V v1 i 12V v2 tylko jedna jest dla proca a druga dla urządzeń I/O także ogólnie chyba dobrze b ędzie sie sprawować

 

i jaszcze jedno pytanko do znawcow tematu- a mianowicie

czy mój ModeCom FSP550-60PLN ma wszystkie linie stabilizowane niezależnie ?? bo CWT na pewno ma, a Forton to nie wiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie powspominac... ;)

 

Maj 20 2003, 22:44 Post #270 

 

Wlasnie podlaczylem Fortrona FSP300-60BT

 

I zasilacz dziala znakomicie do dzis, jest cichutki, wrecz nieslyszalny i trzyma bardzo stabilnie napiecia, nie mialem zadnych problemow z napieciami nawet jak w kompie siedzial GF6800GT zamiast R9800 :) Jak dla mnie masakryczna jakosc :) Pozdro zgk5 B)

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos napiszę :)

Mode Com FSP350-60PN(PF) - ten z podpisu, testowany wg przepisu Benito, na sprzęcie z podpisu

 

Idle:

12V -> 12.02V

5V -> 5.04V

3.3V -> 3.31V

 

Stres (prime/3dmark):

12V -> 11.87V

5V -> 5.07V

3.3V -> 3.30V

 

Różnica między stress a idle:

12V -> 0.16V

5V -> 0.03V

3.3V -> 0.01V

 

Wachania w stress: nie przekraczają 0.01V na żadnym z napięć :)

Wachania w idle: nie przekraczają 0.01V na żadnym z napięć :)

Cóż, wyniki mówią same za siebie :D

 

Edyt:

Aha ma wymieniony wiatrak na Revoltec'a

 

EDYT:

Dodałem pomiary 3.3V i poprawiłem opis żeby wszyscy zrozumieli.

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na poczatek sorki ze odgrzebuje ten temat ale wlasnie przebrnalem przez wszystkie 22 strony i powiem szczerze - warto bylo :) Dzieki Wam nakrecilem sie na FORTRONA FSP300-60GTP od haszyda. Akurat jest na allegro za 60zl. Tylko mam jeden taki maly dylemat - mianowicie nowy Modecom ATX-300GTF (PFC) jest niewiele drozszy (80zl) i na trzyletniej gwarancji. Czytalem gdzies na forum ze modecomy maja srodek wlasnie z fortronow i teraz nie moge sie zdecydowac. Poradzcie mi cos.

 

Pozdrawiam

CICHYCKM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ze GTP jest lepszy ale ten od haszyda jest poserwisowy a 3-letnia gwarancja modecoma kusi :) Ten temat istnieje juz od 2003 roku wiec prosze tych ktorzy zakupili zasilacze od haszyda o wypowiedzi jak im sie sprawuja po tych 2 latach.

 

Pozdrawiam

CICHYCKM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...