Skocz do zawartości
sobih

Nowe Chlodziwo W Cooling...

Rekomendowane odpowiedzi

"przewodność < 10 µS/cm", czyli, jeśli niczego nie pojardoliłem, około 100 000 Ohmów na cm. I to minimalnie jest tyle, więc o ile nie nabijać tym myjki ciśnieniowej celem polania płyty głównej, nic złego nie powinno się stać.

 

I pewnie jakby nie świecił i nie był "dedykowany do systemów WC", kosztowałby w hurcie 5 pesos za litr :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"przewodność < 10 µS/cm", czyli, jeśli niczego nie pojardoliłem, około 100 000 Ohmów na cm. I to minimalnie jest tyle, więc o ile nie nabijać tym myjki ciśnieniowej celem polania płyty głównej, nic złego nie powinno się stać.

 

I pewnie jakby nie świecił i nie był "dedykowany do systemów WC", kosztowałby w hurcie 5 pesos za litr :>

10us to jest 100kOhm, nic wielkiego dla standardowego scalaka z wyprowadzeniami co 0.5mm to jest jakies 5k, Nie widze nic nadzwyczajnego czysta woda uzywana do procesow elektronicznych ma jakies 20M, demineralizowana ma cos kolo 10M .... Pewnie jak sie do niej doda cos w stylu barwnika UV to wyjdzie na to samo ;] no ale z czegos kase trzeba robic ;] Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym że jak ci sie układ rozszczelni to komp nie pójdzie z dymem <_<

A układ na czystym borygo sie sfajczy ? :wink:

 

 

Jak dla mnie - kolejny "wynalazek" do zarabiania pieniędzy.

Poprawnie złożone WC się nie rozszczelnia, szczególnie kontrolnie rozbierane co rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wylej borygo na jakiegoś scalaka, borygo wyżera cyne :P

Sam mam Audigy na którą skapneło pare kropel, ale na szczęście żyje.

 

Zgadza sie że prawidłowo złożone WC sie nie powinno rozszczelnić, ale wiesz "shit happens" może top pęknąć, a lepiej jest zapobiegać niż zwalczać.

Osobiście nie kupie tego płynu bo zwyczajnie nie mam kasy na to, a gdybym miał to wolałbym dołożyć i kupć sobie bloczek na GPU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wylej borygo na jakiegoś scalaka, borygo wyżera cyne :P

Sam mam Audigy na którą skapneło pare kropel, ale na szczęście żyje.

wyalo mi sie "troche" z peknietego topu na gpu. Zalalo cala mobo, podczas 3dmarka. Mobo pod prysznic, suszenie i dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...