Skocz do zawartości
aRrturo

Canon ? Hp ? Coś Do Drukowania Za 200,- MoŻe Max 300,-

Rekomendowane odpowiedzi

witam, muszę stwierdzić, że komputer bez drukarki to yh.. trzeba coś kupić i tak - nie znam się na tym, toteż przychodzę do Was z pomocą . ..

 

Czytałem troszki na stronach nt. drukarek - ogólnie z tego co wyczytałem polecają Canony, bo niby rzadko zawodzą - wyczytałem również że boska była seria iP1000, 1500, 2000,a el już niedostępne w sprzedaży! Oo No cóż to może coś z wyższej numeracji - spodobał mi się :

Canon iP3300 cena ok. 290-300zŁ chwalą tutaj że kardridże osobno, ale kiedy zdecydowałem się na szukanie drukarki myślałem, coś w cenie 200 = tutaj pojawia sie propozycja : Canon PIXMA iP1700.

Pytanie : warto dać tą 100,- więcej?

 

Przy tej debacie nt. kupna drukarki wpadła też mi w oko promocja urządzenia wielofunkcyjnego - HP DeskJet - F380 (169,- w MM, normalnie w sklepach od 280! oO) ale gdy rozmawiałem ze znajomym wskazał również na model HP Photosmart C3180.

 

I PYTANIE - co kupić.. co ważne, sprzęt jest mi potrzebny do drukowania papierków z jakimiś elementami koloru - np. stopka, logo. Czy drukowanie kolorowych zdjęć na dużą skalę nie.. chodź od czasu do czasu tak.

Co do potrzebny scanera, ksero - jakby było to ok, jak nie to trudno, przecież zawsze gdzieś można zeskanować, chodź w sumie jak się kupuje i jest okazja to może i warto kupić - chociaż ten skaner?

 

PS1. Jeszcze tutaj na forum doczytałem o modelu urządzenia wielofunk. - HP PSC 1510 ??hM

 

Z GÓRY DZIĘKI ZA PRZECZYTANIE MOJEGO ESEJUuu.. no i oczekuje ciekawych odpowiedzi, dzięki którym dokonam dobrego wyboru. POZZZDRAWIAM

Edytowane przez aRrturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo zamierzasz drukować? Bo jeśli tak to najlepiej byloby kupic laserówke ale w tej cenie nie wyrobisz sie.

Mam ip1500 i jestem prawie bardzo zadowolony, prawie bo zawaliłem sobie troszkę nie używając kilka razy dłużej drukarki i teraz mam problem z kolorowym drukiem-problem z kolorowymi dyszami. Wielką zaletą jest koszt wydruku, on praktycznie nie istnieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj mi tego iPeka 1500 :P :D to była dobra seria, ale nówki już nie kupimy w dzisiejszych czasach

 

a ja nadal nie wiem co kupić !! :mur:

BUDżET WAHA SIę W GRANICACH 200-250 - TO CO? CANON 1700, czy może jakiś HP ??

 

PLIS HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nowych canonów już nie ma tak tanich zamienników bo w zbiorniczkach są zamontowane jakieś chipy i nici z podmieniania. Może się teraz coś zmieniło ale jeszcze do niedawna ta było.

 

Swoją drukarkę kupiłem ponad rok temu w MM za 250zł a niedawno widziałem nowe z gwarancją na allegro za.....350zł ;)

Na wakacjach pewnie kupię sobie zapasową głowicę do niej i będzie mi bardzo długo służyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze Epson D78??

Niedrogie tusze oryginalne, sprzedawane w kompletach. Kazdy kolor oddzielnie.

Ceny

Drukarka w granicach 220zl

Komplet tuszy 140-170 w zakeznosci od sklepu

 

Ceny w Wawie

hm.. brzmi ciekawie! Jeszcze na oku mam (z opinii różnych) Canon iP1700 !?!?!? Canon iP3300 (ale troszki za drogo bo to ponad 300,-) HP Photosmart C3180 ?? Ale ten Epson brzmi ciekawie - a jak z użytkowaniem ? ? Nie nawala? natrafiłem na komentarz, że jednak żre dużo atramentu i głowica szwankowała ;?

Edytowane przez aRrturo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epsony ostatnio wychodza calkiem fajnie. Tusze mimo wszystko sa w miare duze

HP o ktorym piszesz tusze maja pojemnosc 5ml i 11ml dla czarnego i 5ml i 7ml dla koloru.

Ceny tuszy canona tez niezle poszly w gore. Kiedys mozna bylo liczyc na tanie zamienniki. Teraz to jakas kpina cenowa i jakosciowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ze dopiero teraz ale:

SABUR

jak w tej cenie sie nie wyrobi z laserem? Ja dzisiaj nabyłem (dzisiaj mi przyszła) drukareczka Xerox Phaser 3122 za 278,50 (wliczajac w to koszty przesyłki). Drukarka wydaje mi sie za te pieniadze wspaniałym zakupem - 20 str/minute, 1200*600dpi, 8MB pamieci - czegóż chciec wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...