Skocz do zawartości
integralny

Pomocy ! Komputer Sie WyŁĄcza Bez Powodu

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu moj komputer stacjonarny wylacza sie bez powodu. tak jakby tracil zasilanie. proby ponownego wlaczenia tuz po wylaczeniu nie udaja sie. musze odczekac okolo 5minut i dopiero wtedy komputer sie wlacza. czym moze byc to spowodowane ? czy to usterka hardwaru ? wentylator nie dziala ? procesor ? czy moze jakis wirus ? prosze specjalistow o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik w samochodzie gasnie. Powiedz mi dlaczego :?:

 

Bez podawania specyfikacji PC to mozna wymyslec milion teorii i kazda bedzie miala takie same podstawy - komp chodzi a teraz nie. :evil:

Wiec jesli zalezy Ci na rozwiazaniu problemu to zacznij od poczatku.

Procesor

Plyta

Pamiec

Zasilacz

Dysk

Temperatury po uruchomieniu w BIOSie

...

:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na pierwszy oka rzut to zasilacz-ale niekoniecznie-jest wiele możliwości ;)

Jak być miał takową możliwość to weź na test jakiś zasilacz kumpla i zobaczyć czy hula ładnie czy dalej to samo-wtedy w czymś innym będziesz szukał przyczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest u mojego kumpla, komp się wyłącza sam z tą różnicą, że go mogę włączyć od razu.

Usterkę zlokalizowałem,

pada HDD, w biose raz go wykrywa raz nie.

W tej chwili wszystko śmiga, ale któż to wie ile czasu jeszcze hadek pociągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...