Skocz do zawartości
ath

Geforce 8500 Gt / Ge / Gte

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie ale nie podpierajcie sie wynikami z 3dmarka :)

 

Problem tej grafy to zauwazalnie nizsza wydajnosc w grac wzgledem 76gs ... lepiej poczekajcie na testy z gier tego palita z ddr3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9400752

 

brac puki sa razem z wysylka wychodzi 318,99pln czyli sporo mniej niz na allegro gdzie prubuja zedrzec ile sie tylko da z kupujacych

 

apropo tego 85GT wiec ja juz zamowilem zapewne w poniedzialek bede ja miec juz w domku to porobie testy ale caly opis i wszystkie testy w grach beda dopiero w arcie gdzie bedzie ta karta porownana do 76GT i 73GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9400752

 

brac puki sa razem z wysylka wychodzi 318,99pln czyli sporo mniej niz na allegro gdzie prubuja zedrzec ile sie tylko da z kupujacych

 

apropo tego 85GT wiec ja juz zamowilem zapewne w poniedzialek bede ja miec juz w domku to porobie testy ale caly opis i wszystkie testy w grach beda dopiero w arcie gdzie bedzie ta karta porownana do 76GT i 73GT

Oooo no niezle jak na nową serie 8 to naprawde tanio, ja w marcu za swoja 7600GS 128MB dalem z przesylka 364zł :-P , kurde co robic brac czy nie :lol2: , hmm pomyslimy... :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C9400752

 

brac puki sa razem z wysylka wychodzi 318,99pln czyli sporo mniej niz na allegro gdzie prubuja zedrzec ile sie tylko da z kupujacych

Jak by ktoś nie zauważył to na stronie jest poniższa adnotacja:

 

Informacja dla klientówWszystkie zamówienia złożone w sklepie eMarket.pl w dniach 27.04 (po godz. 16) - 6.05 2007r będą realizowane dnia 7.05.2007 roku. Przewidywany termin dostarczenia przesyłek 8-9.05.2007. Za wszystkie utrudnienia przeraszamy i życzymy bardzo słonecznego majowego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że:

1. Mamy godnego następce Palita/Galaxy 7600GS

2. Ceny 7600GS spadną

3. Ludzie będą zmieniać 7600GS na te 8500GT i będzie można wyrwać tanio te karty

 

I jak tu nie kochać postępu technologicznego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karcioszka juz do mnie jedzie czyli w poniedzialek lub mozliwe ze juz dzis bedzie u mnie no bo juz sobota jest :-) hehe a testy dla was na szybkiego ekskluziw :-) porobie ale nie bedzie ich duzo no wiecie nie bede pisac artykulu na forum :-)

Edytowane przez 21szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że:

1. Mamy godnego następce Palita/Galaxy 7600GS

2. Ceny 7600GS spadną

3. Ludzie będą zmieniać 7600GS na te 8500GT i będzie można wyrwać tanio te karty

 

I jak tu nie kochać postępu technologicznego? :D

no nie wiem czy ludzie beda wymieniac 76GS na 85GT (nawet podkreocnego Palita ;/)

 

on w wiekoszsci wypadkow moze sie jedynie zrownac z 76GS/GT - co innego posiadacze 73GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego posiadacze 73GT

Hm nie wiem jak w grach ale w 3dmarku galaxy 73gt bije mojego palita (punkty/fps w testach)

 

Jak juz to warto zmienic dla dx10 bo zysku w wydajnosci w dx9 raczej nie odczujecie (nie mowie o 3dmarkach), ale jak to ktos wczesniej napisal ... jesli karta ma raczej cienkawa wydajnosc w dx9 to co dopiero bedzie w dx10 :)

 

Mysle tylko nad zmiana na zasadzie: za niedlugo pewno faktycznie ceny kart 7xxx spadna ostro na leb, wiec teraz jest nieglupi czas na zmiane ... pytanie tylko czy na 85gt czy doplacic do 86gt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz zalezy jakis 73GT bo tutaj na forum jest duzo po modach olowkowych... wiec nei dziw sie ze bija twoja grafe :)

Mowilem o niemodowanym galaxy 73gt vs niemodowany palit 76gs :)

Z tego co wiem to galaxy ma podbite 'firmowo' napiecie i stad wyzsze takty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Galaxy 73GT 500\1400 Palit 76GS 500\1000 Tyle że palit ma więcej potoków a zbytnio galaxy taktami nie dogoni, lecz ich wydajność jest jak dla mnie równa

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wytlumacz mi czemu chcesz zmieniac swoja grafe, np. na tego 8500GT... ze wzgledu, ze ma dx 10? imo to podoba sytuacja jest jak z 79GS i 86GTS - jesli masz 79GS to nie opyla sie zmieniac go na 86GTS, tak samo moim zdaniem jest z 85GT i 76GS

 

chyba, ze nic nie trzeba doplacac etc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wytlumacz mi czemu chcesz zmieniac swoja grafe, np. na tego 8500GT... ze wzgledu, ze ma dx 10? imo to podoba sytuacja jest jak z 79GS i 86GTS - jesli masz 79GS to nie opyla sie zmieniac go na 86GTS, tak samo moim zdaniem jest z 85GT i 76GS

 

chyba, ze nic nie trzeba doplacac etc. :)

mysle tak samo

8500 wogole nie jest zadnym rarytasem, zwlaszcza dla kogos z 7600GS na ddr3

wogole ta karta wyglada niespecjalnie dobrze

no chyba ze te ddr3 wprowadzi jakas rewolucje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale watpie, ze wprowadzi... ew. 8500GT zbilzy sie wtedy do 7600GT ale nic wiecej

 

wystarczy zobaczyc testy na pclabie gdzie podkrecony 8500GT i tak jest lipny... imo dla mnie jest to taki fx 5500 (ofc 8500GT z DDR2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wytlumacz mi czemu chcesz zmieniac swoja grafe, np. na tego 8500GT... ze wzgledu, ze ma dx 10? imo to podoba sytuacja jest jak z 79GS i 86GTS - jesli masz 79GS to nie opyla sie zmieniac go na 86GTS, tak samo moim zdaniem jest z 85GT i 76GS

 

chyba, ze nic nie trzeba doplacac etc. :)

Już tłumacze ;) Sig jest nieaktualny i GS'a już niestety nie posiadam dlatego też chce kupić jakaś kartę zbliżona wydajnością do 760oGS i imho ten palit na ddr3 za 300zł będzie najlepszym wyborem bo za tyle 7600GT albo GS na ddr3 chyba nie dostanę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jutro się okaże.. 21szpak da nam znać co i jak z karta.. Myśle że dla zmiany warto.. Może lepsiejsze Oc niż na 73gt 76gs? Nic nie wiadomo.. Ino ddr3 też coś ciekawego a nie tam porównujecie do ddr2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to 8500GT nie swieci juz wydajnoscia w dx 9 na tle starszych braci wiec imo cofna sie w rozwoju :]

przeciez zwykle jest tak wlasnie ze karta stworzona dla np directx 8 bedzie lepsza w nim niz karta stworzona dla dx 9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 300-320 zl masz Palita 7600GS@GT 256MB, lecz warto poczekac do tego testu 8500GT DDR3 bo moze okaze sie jakas perelka :)

Zaczekam jeszcze 3-4 tyg, wszystko będzie zależało od OC karty, mam nadzieje że 700/1500 pójdzie bez problemu jeśli tak to biorę, chociaż z rdzeniem to może być różnie bo standardowa wersja 8500 ma 450 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...