Skocz do zawartości
ath

Geforce 8500 Gt / Ge / Gte

Rekomendowane odpowiedzi

Palita 7600GS@GT masz juz ponizej 290 zl, x1650XT w sklepach sa po 300 zl a one maja wydajnosc 7600GT - wiec imo 70 zl wiecej to troche duzo

 

a jaka wydajnosc ma miec ten Gigabyte? ma taka jak kazdy zwykly 76GT, tylko ze bedzie sie grzala jak grzejnik jeszcze :lol:

 

 

btw. to nie jest temat co kupic... nie robmy OT

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mam karte dzwiekowa SB Live! 24bit i to jak ona reaguje na włozenie tej karty od Galaxy to masakra, piski i trzaski takie sieje zakłócenia ten 7300GT od Galaxy m.a.s.a.k.r.a!!! Na zadnej innej karcie tak nie ma a mam jeszcze Leadtek PX7600GT Extreme.

Kurczę, też mam SB Live 24 bit i 7300GT od Galaxy (klik), kto by pomyślał, że problemem jest karta graficzna. Wielkie dzięki 21szpak, trzeba kombinować inną grafikę od kogoś i sprawdzić to :) .

 

Mógłby ktoś wreszcie kupić 8500GT Galaxy i podzielić się z nami wrażeniami :)

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

karta jest gorsza od 7600GS a nawet niekiedy od 7300GT wiec nie ma o czym rozmawiać, zresztą widać po tym temacie jak spada w dół ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realy ja jakos testowalem Galaxy 7300GT 128MB DDR3 i wypadla slabiej niz 8500GT SONIC a na egieldzie to maja MSI bez DDR3 wiec nie ma co porownywac. Owszem karta jest slabsza niz 76GT ale i kosztuje ok.300pln a nie 360pln i wiecej

Edytowane przez 21szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy te DX10 i p.s 4.0 więc za tą cene karta jest spoko. Namawiam kumpla na nią ^^

Żeby kumpel się nie czuł zawiedziony :lol2:

To jest karta low profile. Co z tego, że ma DX10, jak ledwo sobie radzi z najnowszymi grami w 1024 @ medium ? To już lepiej brać 7600GS/GT niż tego crap'a :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realy ja jakos testowalem Galaxy 7300GT 128MB DDR3 i wypadla slabiej niz 8500GT SONIC a na egieldzie to maja MSI bez DDR3 wiec nie ma co porownywac. Owszem karta jest slabsza niz 76GT ale i kosztuje ok.300pln a nie 360pln i wiecej

nie przesadzaj... kto kupuje w ogole 76GT, jak ponizej 290 zl sa 76GS Sonic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj... kto kupuje w ogole 76GT, jak ponizej 290 zl sa 76GS Sonic?

ludzie, z forum raczej nie kupia , bo wiedza ze sie nie oplaca, ale osoba, ktora sie nie zna doplaci do GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto kupuje? no wez nieprzesadzaj Ty chyba nie masz pojecia jaki jest podzial rynku kart graficznych i jak one sie sprzedaja. Zreszta nie wszyscy wykrecaja swoje karty a wtedy wybacz ale i Palit 7600GS Sonic 450/1000 jest rowny takiemu 8500GT SONIC 600/1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby kumpel się nie czuł zawiedziony :lol2:

To jest karta low profile. Co z tego, że ma DX10, jak ledwo sobie radzi z najnowszymi grami w 1024 @ medium ? To już lepiej brać 7600GS/GT niż tego crap'a :mur:

hmmcos takie slyszalem juz z 6600 p.s 3 sie w ogole nie przyda lepiej brac radka 9600xt bo jest mocniejszy i w ogole. Nadeszla era fier wykorzystujacych ps3 i rade papa. I tak juz nie mowmy ze 85xx to low profil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze o ile sie orientuje jedna albo dwie gry nie ruszaja bez SM3 i zapewniam Cie, ze na 6600 nie chodza dobrze ;-)

ale przynajmniej je odpali na low i 800x600 lepsze to niz nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej je odpali na low i 800x600 lepsze to niz nic

No wlasnie. przynajmniej sobie po gra na brzydkiej grafie, ale nie bedzie pisal pozniej na forum bzdur o grach, ktorych sam nie przetestowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ;]

 

Małe pytanko...

Czy opłaca się wymieniać Leadtek'a PX6600 GT TDH na Palit'a 8500 GT Sonic DDR3 600/1200? Od razu zaznaczam, że nie kupie ani 76GS ani GT. Do Palit'a doszedł by SD @ 3GHz.

 

 

Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ;]

 

Małe pytanko...

Czy opłaca się wymieniać Leadtek'a PX6600 GT TDH na Palit'a 8500 GT Sonic DDR3 600/1200? Od razu zaznaczam, że nie kupie ani 76GS ani GT. Do Palit'a doszedł by SD @ 3GHz.

Pozdro :wink:

ale za dopłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za dopłatą

Chodziło mi o sprzedaż 66GT i kupno 85GT, ale jeśli ktoś jest chętny na taką zamianę, to oczywiście z dopłatą.

 

Więc jak? Opłacało by się?

 

Teraz jeszcze jedno, którą wersję brać lepiej, Palit 600/1200 czy Galaxy 600/1400? Widziałem już kilka Palit'ów kręcocych się na ~730 MHz na gpu, a Galaxy tylko tą z IN4, gdzie mieli ledwo 675 MHz... Memki, idą chyba podobnie...

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

@ Free właśnie nie masz racji. Np ktoś będzie miał karte z ps 3.0 dość mocną a nie będzie mógł wogóle odpalić gry z ps 4.0. Pograsz na małych detalach ale pograsz. I do visty też się przyda wiec myśle że się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawi mnie jedno kiedy wyjdą takie gry, że aby w nie pograć trzeba będzie mieć karte z dx10 i ps.4. Bo jak mi wiadomo narazie we wszystkie gry na dx10 będzie mozna pograć z kartami z dx9.0c. Oczywiście kosztem grafiki, ale można.

 

I wogóle nie wydaje mi się aby 8500GT oferował taką wydajność aby pograć na nim komfortowo na dx10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padaka jakich mało, naprawdę myślałem że ograniczniem dla tego układu są wolne pamięci, jak się okazuje to wina kastracji, karta pewnie nie wykorzystuje nawet w pełni przepustowości pamięci DDR2 800. Tragedia, normalnie kaszmar :) . Dla mnie tak karta już nie istnieje, trzeba zbierać do czegoś mocniejszego albo kupić 7600GS/GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Galaxy GF 8500 GE 256 MB GDDR3 - następca GF'a 7300 GT GDDR3, ale chyba tylko na papierze.

to co w tym tescie mi sie niepodoba to jest to

MSI GF 8500 GT 256 MB 780 (1782) / 455

Galaxy GF 8500 GE 256 MB 650 (1650) / 830

od dawna wiadomo ze pamieci nic tu zaduzo niepomoga

nie lepiej bylo zrobic tak samo GPU roznica by byla bardziej miarodajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co w tym tescie mi sie niepodoba to jest to

MSI GF 8500 GT 256 MB 780 (1782) / 455

Galaxy GF 8500 GE 256 MB 650 (1650) / 830

od dawna wiadomo ze pamieci nic tu zaduzo niepomoga

nie lepiej bylo zrobic tak samo GPU roznica by byla bardziej miarodajna

MSI testowałem wcześniej, niż Galaxy. I niestety Galaxy nie potrafiło zrobić takich częstotliwości jak MSI, więc nie miałem takiej możliwości.

Zaś co do tego, że od dawna wiadomo, że pamięci nie mają tutaj znaczenia, to bym dyskutował :) ja się spotkałem z wieloma opiniami, że 8600 i 8500 cierpią na niedobór pamięci, co zresztą wetowałem od samego początku. Tak czy owak, moim zdaniem widać co trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...