Skocz do zawartości
ath

Geforce 8500 Gt / Ge / Gte

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo fajny tescik, mega duza ilosc danych , tak duzo tytulow gier ze glowa boli ;)

ale gdzie stary nasz kolega 3dmark ?

 

karta padaka jakich malo

masakra

moj 7300 bije ja na glowe a myslalem o wymianie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wlasnie, ze nie oplaca sie sprzedawac tak wydajnej grafy (76GS@GT) za 210 zl... za troche mniej sa 6600GT a jaka przepasc je dzieli to chyba mowic nie musze + fakt ze 76GS zjada na sniadanie drozszego 8500GT

 

 

btw. widze, ze topic umarl

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, ale myślenie ostatnio wyszło z mody :lol:. Literówka poprawiona :P

Jak już wcześniej wspomniałem, cooler owiewa także kości pamięci zainstalowane na karcie. Ich producentem jest firma Infenion. Czas dostępu jakim dysponują to 1,4ns. Przy taktowaniu pamięci na poziomie 1200MHz daje nam to dość spory zapas przy podkręcaniu, jak duży dowiemy się już wkrótce.

No nie za bardzo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się trochę bawić moim 8500GT od Palita, z racji tego że na razie nie mam nowego chłodzenia, postanowiłem nie iść na całość. Zrobiłem lekkiego vmod'a na GPU i Pamięci. Teraz wygląda to tak: Napięcie GPU: 1,47v -750MHz, zaś memki 2.20v -800MHz, Shader'y puściłem na 1850Mhz. Przy takich taktowaniach na Brisbane @ 2850MHz karta w Marku 05 robi 8500pkt ;) W stresie temperatura dochodzi do 81*. Jak tylko kupie nowe chłodzenie zabiorę się za prawdziwe o/c! Tylko trochę szkoda mi gwary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

210zl troche przesadzacie ale tak 250zl to juz normalka ja teraz sprzedaje za 289zl funkiel nowke z gwara (patrz sig) a te 8500gt padlo jak ich malo

Swojego Galaxy GF7600 oddalem za 220. Wiem , ze moglem wiecej bo to box + gwara ale po co mi to :-P Wiec mozna sprzedac , a za 200 to widzialem 7300GT juz bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś gdzieś linka do vmoda 8500GT od EVGA ? Szukam w necie i znalazłem tylko do Palita i Gigabyta, a PCB tych kart nie jest takie samo jak w EVGA :/

ja mam... :rolleyes: B-) B-) B-)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. może mnie zlinczujecie, ale w dziale "co kupić" doradzono mi jako zakup nowej karty GF8600GT Sonic'a Palit'a, tudzież Galaxy Edition (która lepsza?)... Z kolei tutaj doczytałem się że większość z was pisze iż wymiana na owe karty nie ma sensu... To jak brać ją jako nową, czy może coś z serii 76? Od razu pisze, że nie mam zamiaru "kręcić", więc karta pod tym kątem mnie nie interesuje? Pomożecie?

 

PS: Mistrzu ze sklepu najpierw proponował GF85, ale po przeczytaniu tego tematu... zwątpiłem. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8500GT - nigdy nie kupuj tego crapa :mur:

To jest po oc słabsze od 7300GT non oc :]] A opinie, że 8600GT się nie opłaca w tym temacie były pisane dawno temu, kiedy stery były do tych kart słabe, co za tym idzie wydajność nie powalała, teraz są dobre stery i karta jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje temat. Kupilem w poniedzialek 8500GE bo bylo mi potrzebne na gwalt cos na PCI-E i jest zabawa, musze przyznac. Co prawda procek slaby, bo A64@2.43 ale @stock (600/1400) robie 10828 3D2k3, ~6700 3D2k5 i ~2700 3D2k6. Nieduzo, nie? :) zaczalem delikatnie krecic i bez jakichkolwiek zmian - smarowania, chlodzenia, radiatorow na pamieciach - doszedlem do 765/1540 co daje ~12900 3d2k3, ~7800 3D2k5 i ~3400 3D2k6. Ogolnie ladnie to wyglada, ale karta jest kastrat straszny :) jesli 8600 ida tak samo do gory to wtedy musi byc ciekawie. Zaparlem sie jednak - pokombinuje cos, vmoda zrobie (na razie vcore, bo GPU znacznie wiecej daje) i nie wiem, jaki cel obrac... 4k 3D2k6? :) jeszcze w nic nie probowalem grac bo nie mam, gdzies lezy Oblivion i Test Drive Unlimited to zobacze jak toto daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopales... Lepiej bylo 7300gt kupic :P

 

Nie osiagniesz na tym czyms raczej 4k w 06. Musialo by to byc taktowane okolo 1.2GHz / 2GHz, a i tak nie wiem czy bys dobil ;]

Dzieki za slowo wsparcia :) wszedlem do pierwszego sklepu po drodze i wzialem akurat to co bylo do 300. Wzialbym 7900gs za 379 ale akurat nie bylo... EOT

 

Przeczytalem wlasnie w topicu o 8600 ze zmiana sterow na 162.18 duzo mu daje... 8500 ma tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...