Skocz do zawartości
alberto56

Mod Monitorów ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania to nie mam za wiele, jak zawsze jak już zakładam temat. Mod skończony w 85 % dalej już tylko wykończeniówka.

 

Niektórych może szokować inni uznają to za po prostu dowód wandalizmu, ale... taki jest klimat tego co zrobiłem.

 

Ahaaa -- opis jak: cóż dużo zapałek , dużo zapalniczek , trochę piwa i 5 wieczorów.....;)

 

 

Pozdrawiam !

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze jedno, na żywo wygląda to o piekło lepiej !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się nie podoba, na pewno męczy oczy a przynajmniej rozprasza uwagę(pewnie idzie się przyzwyczaić ale zawsze...)

jak dla mnie to to wygląda błee... takie brudne i tak jakby lepkawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się miałeś zapalniczkę w ręku i nie wiedziałeś co ze sobą zrobić !!

 

Jakby to płoneło to na obudowie byłyby duże języki ognia, ciągnące się prawie przez całą długość...a to bardziej przypomina przypalanie papierosem...

 

Pomysł GIT realizacja...taka sobie :mad: Więc bierz do ręki palnik i poprawiaj :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim rzuceniu okiem przypomniały mi się monitory w jednej z kafejek internetowych, które to były obłożone materiałem w łatki i wyglądały jak krówki Milka. Drugie spojrzenie to świetny efekt malarski. Ostatnie spojrzenie i wszystko jasne. Rodzice powinni Ci zabrać zapałki. :P

 

Wiesz, że to się raczej nie zmyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ale, starałeś się, starałeś.. :)

 

ogólnie można stwierdzić, że przyczyniłes się do rozwoju nauki, poszerzenia czyjejś wyobraźni... Teraz przynajmniej parę osób wie, jak nie należy robić :D. Choć z drugiej strony, może to być także inspiracją, tak, że nie ma tego złego moda co by na dobrego nie wyszło :).

 

Przyznam, że jak wspomniałeś w opisie coś o zapałkach to w pierwszej chwili pomyślałem że okleiłeś cały monitor zapałkami - miałem kiedyś taki domek z zapałek i mi się skojarzyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobny monitor tylko pochodził z prawdziwego pożaru i działał tylko 2 tygodnie, no i plastiik bardziej nadtopiony, prawie spłynął :) tak najgorzej to niewygląda :) nadpal bardziej! głębsze rany = lepsze wrażenie :) pozdrawiam.

ps. ze swoim monitorem bym tak nie zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe dzieło jest w drodze. Wiesz ja nie lubię zakładać worklogów bo bym nie miał głowy do tego żeby je uzupełniać ;). Ale tak za dwa miesiące powinno być gotowe...

 

Aktualniejsze zdjęcie...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...