Skocz do zawartości
kucyk

Virtua Tennis 3

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie miałem okazję pomęczyć trochę tą gierkę, gra się niesamowicie przyjemnie jak to z serią Virtua Tennis bywa, co do oprawy AV to mam okazję porównać tą wersję z wersją z X360 i jest trochę gorzej, ale da się to przeżyć patrząc na grywalność, poniżej kilka screenów:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A co tym razem jest gorsze na wersji PC ? Za mało AA i AF?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z dźwiękami? są podobne do tych z rzeczywistości czy nadal słychać jak byśmy odbijali piłkę patelnią? :D

Na screenach wygląda nieźle - ostatnio dorwałem Top Spin 2 ale jakoś nie zatrzymuje mnie na długo - lepiej mi się grało w jedynke...

Tymbardziej VT3 z chęcią przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziłeś mnie kucyk bo też miałem zakładać topic. Gra się świetnie. Grafika jest niezła, a optymalizacja imo zasługuje na piątke. U mnie w 1280x800, aa x quality level 1, anizo x8, texture size medium spokojnie idzie pograć. Choć na upartego można nie dawać tego aa. Nagrałem jedną partyjke to sobie zobaczcie sami (tylko coś ten dźwięk się dziwnie nagrał). Propo dźwięku.. proponuje wyłączyć muzyke bo jest denna i tylko denerwuje :angry: Dodatkowo próbowałem zmienić ustawienia klawiszy i po wyjściu z gry i ponownemu wejściu są defaultowe :angry: Ale ciekawie i przyjemnie się gra.. Myślę, że spokojnie będzie to godny następca Virtua Tennis 1, bo Top Spin 2 który jakiś czas temu wyszedł to po prostu żenada. A tu się chce grać ;]

 

virtua_tennis_3.avi (22mb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tym razem jest gorsze na wersji PC ? Za mało AA i AF?

ale ty się lubisz czepiać :>

nie wiem jak to nazwać, ale na x360 postacie i cała reszta jest zdecydowanie lepiej wykonana, zerknij sobie na tego screena i porównaj:

Dołączona grafika

 

raczej nie AA i AF tylko więcej światła/oświetlenie padające na postacie, na pc wszystko jest jakieś matowe

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj wiecej screenow z x360 bo po tym 1 to nie wiele widac ;-)

Dla chcącego nic trudnego . Różnicę widać gołym okiem. Murzynek wygląda tak jak powinien a nie postacie poszarpane i jak zwykle na pc z małej ilości trujkątów poskładane :(. Kiedy to sie zmieni , bo przecież na demkach tech. postacie np Ruby czy jak ona tam ma wyglądają też na pc tak jak trzeba , ale niestety w grach ciężko tym denciakom to chyba zastosować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie się nie da grać... co chwila gdy wychodzi z jakiegoś pojedynku czy zadania - od razu się wysypuje :/

 

kucyk - proponuję abyś wszystkie screeny z pierwszego topicu dał np na imageshack bo normalnie strona się katastrofalnie wczytuje, a co dopiero u osób co mają gorsze łącze. nie każdy ma taki speed jak ty :wink:

 

Tu jeszcze jeden screen z Mauresmo, trochę inne środowisko; aa x0 a textury na large (ja nie widzę różnic w sumie)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Kucyk bo nie wiem po co mieli specjalnie psuć modele i tekstury. Jak dla mnie raczej dają to samo a na czym wygląda lepiej to autosugestia. A i ten screen co go dałeś to jest robiony przez Ciebie czy dawany w świat przez twórców?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultowa pozycja SEGI, jedynke przeszedłem wzdłuz i wszerz , kląłem na SEGĘ że nie wypuściła dwójki na pc (ten tytuł zrobił furorę na Dreamcasta - w drugiej części dodali laski), a teraz cieszę się że jest trójka i to na pc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tytul , na ktory bardzo dlugo czekalem ;]

 

Ja akurat mecze demo na X360 , grafika wymiata . Nie wiem jak z wersja PC , za jakis czas to porownam ale screeny z PC wygladaja rzeczywiscie biedniej niz konsolowego odpowiednika ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z wersja PC , za jakis czas to porownam ale screeny z PC wygladaja rzeczywiscie biedniej niz konsolowego odpowiednika ;)

nie moze byc, to na pewno autosugestia, nic nie moze wygladac lepiej niz na pc, kiedy to zrozumiesz? Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

nie moze byc, to na pewno autosugestia, nic nie moze wygladac lepiej niz na pc, kiedy to zrozumiesz?

Dokładnie :lol: Ale to działa też w drugą stronę.

 

PS Po prostu odniosłem takie wrażenie gdy przed premierą TDU mówiłeś, że na PC będzie gorzej wyglądał a okazało się, że praktycznie jest to samo ( o polepszeniu jakości przez większą rozdzielczość AA i AF nie wspomnę). I teraz nie wiem czy brać na serio Twoje porównania.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda na Xa (screeny o niczym nie świadczą) bo na youtube są ofkors gejmpleje z tej platformy ale jakość tych filmików pozostawia wiele do życzenia. Mi na PC gra się podoba - tylko te crashe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrąbista gierka :) Gra się super nawet dla takich jak ja co z tego typu gierką obcują po raz pierwszy. Dla mnie o wiele lepsza niż FIFA czy UEFA - może dla tego, że trochę łatwiejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master872006

Witam.

Moze mi ktos powiedziec jak zagrac w dwie osoby na jednym kompie?

Mam pada podlaczonego ale nie wiem jak wlaczyc druga osobe...

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też się gra wysypuje?

 

Gram kobietą w WORLD TOUR i gdy na początku było prosto i szybko pokonać przeciwnika tak teraz gdy jestem już na #163 jest ciężko i to bardzo ;o Pojedynek trwa 2x lub nawet 3x dłużej niż wcześniej. Przeciwniczka jest sprytna i ciekawie gra. Gra - zręcznościówka jest super imo ;o Do tego te wymagania, gram 1280x800 aax0, texture size large, self shadowing high = min. 48fps; max 58fps !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie porównywać grafę, to zróbcie zdjęcie z iksa, a nie rendery z IGN'u ;)

Porównywanie na podstawie screenów z swerwisów www jest śmieszne, wiadomo, że część jest upiększona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie porównywać grafę, to zróbcie zdjęcie z iksa, a nie rendery z IGN'u ;)

Porównywanie na podstawie screenów z swerwisów www jest śmieszne, wiadomo, że część jest upiększona.

Ty masz jakas obsesje na punkcie renderow. Ta gra tak wyglada na x360 jak na screenach. Tak samo jak nie wierzyles w screeny z pgr3 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie porównywać grafę, to zróbcie zdjęcie z iksa, a nie rendery z IGN'u ;)

Porównywanie na podstawie screenów z swerwisów www jest śmieszne, wiadomo, że część jest upiększona.

lol, rendery :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tennis jako sport jakoś mnie nie interesuje, ale wirtualnie to we wszystko można pograć i tak też z VT3 się stało, pogrywałem kiedyś w jedynkę, ale to była krótka znajomość

gierka niezła, ale szkoda że tak mało zawodników mamy do wyboru (20; 13 mężczyzn, 7 kobiet), jednak troszkę więcej by się przydało, mogli by być nawet zmyśleni, bo ciągle gramy z tymi samymi, a robi to się po prostu nudne, turnieje (tryb WT) uproszczone na maksa, zaczynamy je w ćwierćfinale/półfinale

gra dla mnie zaczęła się robić trudna bezpośrednio po wejściu do Top56, potem to już spacerek, ale wygranie King of Players jak na razie jest poza moim zasięgiem, 3 podejścia no i 3 porażki :P (ten trzeci 6 do 4 wtopiłem, grrr)

żadnych zwiech nie zaliczam, 2 dłuuugie sesje i naprawdę, ani jednego crasha, raz tylko mnie wysypało przy alt-tabie

1024*768, all na max na tym co widać w sigu

wielki minus za brak trybu online/multi, nic tylko przejść i można zapomnieć (jak dla mnie)

plusik za fajne treningi, każdy ma 6 leveli, a ten ostatni poziom nieźle daje w kość ;)

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy fraps świruje czy ta VT naprawdę tak płynnie chodzi - wrzuciłem wszystkie opcje na max w rozdziałce 1024x768 no i owy fraps pokazuje mi niemal niezmiennie 85 fps :!: gra chodzi oczywiście super płynnie . Optymalizacja 10/10 - dawno już nie widziałem tak dobrze zrobionej pod tym względem gry konsolowej na PC. Twórcy Top spina powinni brać przykład bo to jak chodzi TS1 i 2 na PC woła o pomste do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra ma kilka minusów, brak możliwości turnieju w którym można by wziąć udział np. Wimbledon. Bardzo uproszczony tryb gry w turnieju. Duzym minusem jest sama symulacja gry, brakuje mi siatek, netów, coś takiego nie istnieje w tej grze co mi się odobiście nie podoba, prawie wszystkie piłki 100% w kort trafiają, przecież to nie możliwe. Reszta ujdzie, ogólnie przyjemna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ EXO3 - gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, to fakt!

 

@ arenapc - ale rzeczywiście jest bardzo uproszczona, Sega powinna w tym przypadku <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> przykład np od EA jak wygląda jakiś sezon/turniej czy puchar (a nie 3 pojedynki); siatki, nety u mnie są - ale tylko przy serwach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey....

 

Może tutaj znajde pomoc, której szukam już dobrych pare dni.

 

Mianowicie:

-Czy vt3PC jest kompatybilna z padami do ps2+przejsciowka?

 

Probowalem z kolega odpalic w ten sposob vt3PC i za cholere w control settings playerow nie da sie ustawic na "2".

 

Najsmieszniejsze jest to, ze gdy pad jest podpiety...juz po rozpoczeciu meczu... mozemy oboje naraz sterowac tym samym zadownikiem. Kumpel na padzie, a ja na klawie.

 

Zaznaczam , ze pan jest sprawny gdyz bez najmniejszego problemu uzywamy go w pes6.

 

Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy fraps świruje czy ta VT naprawdę tak płynnie chodzi - wrzuciłem wszystkie opcje na max w rozdziałce 1024x768 no i owy fraps pokazuje mi niemal niezmiennie 85 fps :!: gra chodzi oczywiście super płynnie . Optymalizacja 10/10 - dawno już nie widziałem tak dobrze zrobionej pod tym względem gry konsolowej na PC. Twórcy Top spina powinni brać przykład bo to jak chodzi TS1 i 2 na PC woła o pomste do nieba.

Hmm, to ciekawe. Ja mam to co w podpisie i u mnie nieraz się przytnie, a mój komputer jest raczej szybszy. Zobacz sig.

 

Gram też na maksa i rozdziałka 1280x1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...