Skocz do zawartości
kucyk

Virtua Tennis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to ciekawe. Ja mam to co w podpisie i u mnie nieraz się przytnie, a mój komputer jest raczej szybszy. Zobacz sig.

 

Gram też na maksa i rozdziałka 1280x1024.

no to chyba masz coś skopane w sterownikach/systemie

 

na dowód, że nie gadam głupot, zrobiłem benchmarka Frapsem - mierzyłem cały mecz - w Hiszpanii - wygrałem w 3 gemach - oto i wynik frapsa:

 

Dołączona grafika

 

gdyby screen sie nie ładował to klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System requirements for all below.

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

 

- English version of Microsoft Windows® 2000/XP

- 2 GHz Pentium 4® or equivalent AMD® processor. The processor should support SSE2 http://en.wikipedia.org/wiki/SSE2

- 512MB RAM

- 3.9GB of uncompressed free hard disk space (We recommend 1Gb free disk space after install for performance)

- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers

- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

- DirectX® 9.0c

- 128MB Hardware Accelerated video card with Shader 2 support and the latest drivers. Must be 100% DirectX® 9.0c compatible*. Nvidia GeForce® 6 or ATI Radeon® 9800 are the recommended minimum hardware.

- Monitor must be able to display 640X480 resolution or above.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ta gra ma wymagania? Czy na athlonie 2800 XP, 512 Ram i Radku 9600xt jest sens wogole to odpalac?

warto, ja gram na tym co w podpisie i jest super.

 

ludzie, wypowiedzcie sie cos konkretnie o grze, postepach, a nie tylko to aa grafika i ile klatek. jak wam idzie karierze? albo w pojedynczych meczach? ( mi na hardzie czasem uda sie wygrac ;) ).

gra bardzo przypomina vt2, oczywiscie poprawiona graficznie. ale na razie na kolana mnie nie powalila..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto, ja gram na tym co w podpisie i jest super.

 

ludzie, wypowiedzcie sie cos konkretnie o grze, postepach, a nie tylko to aa grafika i ile klatek. jak wam idzie karierze? albo w pojedynczych meczach? ( mi na hardzie czasem uda sie wygrac ;) ).

gra bardzo przypomina vt2, oczywiscie poprawiona graficznie. ale na razie na kolana mnie nie powalila..

kariery nie zacząłem - nadal sie zastanawiam czy zaczynać w VT3 czy w Top Spin 2 :)

Pojedyncze mecze wygrywam gładko po 3:0 - poziom normal - dobrze mi się gra Nadalem.

VT to gierka, w która lubie pograć dla odstresowania - 2,3 meczyki i exit - tak podchodze do tej gry w chwili obecnej - zapewne by się to zmieniło po rozpoczęciu trybu kariery - jednak nie mam na to zabardzo czasu. Top Spin 1 tez mnie nie kręcił zbytnio - do czasu aż zacząłem kariere... :)

 

edit:

unski ja np nie wiem dlaczego nie moge w menu sterować padem :? - w ustawieniach nie moge przypisać przycisków z pada pod kierunki. Podczas gry natomiast wszystko trybi.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu nie nie da sie. Trzeba miec klawiature + 2 pady zeby pograc na 2.... tak wiem...totalna glupota ale to fakt.

 

Player 1 obsluguje klawiature i pada na raz.

Zeby wogole urochomic Player'a 2 trzeba miec podpietego drugiego pada....czyli klawe+pad+pad :D

 

Niewiem jak glupi moga byc Ci kolesie z Segi ale to jest totalnie poroniony pomysl.

 

Lubisz pograc z bratem? Polecam pes'a6 i Maddena nfl 07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość master872006

wiem ktos gdzie mozna znalezc sevy do tej gry?

robie formata i nie wiem gdzie sie one znajduja na dysku...

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... w głównym katalogu masz "vt3_save.bin"

 

będąc na 75 miejscu jestem już tak znudzony :???: :???: :???: że dziś ją wywaliłem. Co więcej OGROMNY MINUS za brak LANa.

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak bardzo ową grą zapaliłem, ale fikuśnie oczywiście gra mi nie poszła. :D bo jakżeby inaczej. Tj działa, ale no . 10fps na minimalnych, najmniejszych detalach - to nie jest satysfakcjonujące granie.

Pentium IV 2,4 ghz, gf fx5500, 512 ram. Za słaby, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt zaskakujace. Gra sie wywala tylko na ATI. :(

 

Zainstalowalem - uruchomilem Chodzi rzeczywiscie bardzo ladnie (jestem w szoku) i swietnie wyglada. Gra sie niezle, chetnie bym postetowal to dluzej, niz te 2-3 mecze. Jezeli ktos sie natknie na patcha, lub jakis sposob, zeby nie bylo tych cholernych crashy, to niech da znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dno imo ;) to samo 1 i wszstkie virtua tennis... czemu ? 0 dosłownie 0 przyjemności z gry. Z zamkniętymi oczyma możemy wciskać jeden guzik non stop, frajda nie z tej ziemi :| raptem 3 guziki 2 rodzaje uderzeń... jeszcze jak ktoś miał styczność w realu z grą tenisa (nie taką 'niedzielną' :P) to w ogóle nawet niech nie instaluje. 0 przyjemności z gry = uninstall.

 

BTW. A ta muzyka w tle ja pie.... przecież to gorsze jest od pieśni kościelnych ja nie wiem ktoś im z disco polo na keybordzie to audio nagrywa już od 1 części.... także NIE GRAĆ w to!! można się zrazić do tenisa który jest wspaniąłą grą indywidualną (no prócz debla ;p ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Czy ja wiem, gralem w poprzednie czesci VT i gralo sie przyjemnie ale w sumie na dluzszą mete to nuda. W kazdym razie dnem bym tego nie nazwal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na kompiuterze z opisu chodzi na max detalach + cienie w rozdziałce natywnej 1440 - 900, zdziwiłem sie boo myslałem ze bedzie miała wieksze wymagania aa tuu miłe zaskoczenie ... pierwsze spostrzezenie ... grafa naprawde nie zła model gry bardzo dobry .... ogołem super... na plus idzie napewno poziom trudnosci kótry na poczatku kariery myslałem ze bedzie taki juz dokonca banalny jednak potem naprawde juz trzeba sie przyłozyc doo gry aby wogole wygrac coo mi sie podoba ... ale super to super chopdz gra ma dla mnie duze minusy w postaci ... szybko sie nuuudzi blee ( to gierka typu wsam raz na jeden raz ... :) ) aa dwa jak juz ktos wyzej napisał muzyka ... oo bosh ... wyłaczałem całkiem ii winamp w tle boo niemogłem juz :):) :D:D oceniam gre na 5/5 odnosnie grafy aa jako całokształt frajdy jakiej mi przystworzyła 3.5/5 pozdro :D:D ii polecam ...

ps. co do grania z kumplami too wole pro evo 6 :P:P tooo jednak nie daje tyle emocji przy playingu przy piwku :P:P:P :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek1993

Na PC macie demko czy pełne z zagranicy? :D

 

PS.

Tu macie filmik z konsol. Możecie porównać do PC.

Aleś ty mądry ( i nie tylko ty) to jak tak ładnie wygląda to kup każdemu konsole i TV a jak nie rozumiesz, że ludzie z 6600 ( takich raczej na next gena nie stać) też chcą pograć to lepiej postaraj się ich zrozumieć.

 

Bartek no to posiadacze konsol mają się czym chwalić... że gra z next-gena chodzi dobrze na 4 letnim sprzęcie a, że wygląda gorzej to raczej nikogo nie powinno dziwić. W końcu twoja karta grafiki kosztuje tyle co gra na X36 :wink:

Edytowane przez Grzesiek1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie wykrzacza ci sie na tym 9700? Pierwszy raz widze kogos z Radkiem, ktory nie ma tego problemu...

Oczywiście że się wykrzacza od czasu do czasu.. To chyba nie zalezy od karty, co?

 

hehe gram na najwyzszej rozdziałce tj panorama 1650x1024 i jest niesamowicie płynnie oczywiscie bez aa.

core2d i 8800 w drodze anyway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty mądry ( i nie tylko ty) to jak tak ładnie wygląda to kup każdemu konsole i TV a jak nie rozumiesz, że ludzie z 6600 ( takich raczej na next gena nie stać) też chcą pograć to lepiej postaraj się ich zrozumieć.

Co się tak burzysz? A czy ja wyśmiewam peceta? Sam mam PC i chciałem na niego ściągnąc, żeby pograc bo demka na PS3 nie ma. I bardzo dobrze, że na PC wygląda dobrze i działa dobrze. Ale też chciał bym sobie pograc tylko nie wiem, czy szukac demka na necie więc może byś odpowiedział rzeczowo a nie jakieś użalanie. Masz demko czy pełną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra zaczyna denerwować :) Na samym początku jest bardzo łatwo. W momencie wejście do pierwszej 100 rankingu zaczynają się schody. Wygrać jakiś mecz jest cholernie trudno. No to mówię sobie, żę czas najwyższy podtrenować postać. A tu też schody. Akademię mam zrobioną na easy i normal na same złote medale, a wyzwania z najwyższego poziomu trudności są dla jakiś maniaków. Mini gierki od poziomu 4 praktycznie nie mogę wykonać. Czas najwyższy na małą przerwę od tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie niektóre minigierki dają popali np. Bingo, lub strzelanie do balonów. Lecz większośc ukończyłem na 6 poziomie. :)

Fajnie się gra. Fajne turnieje na statkach lecz juz za łatwe. Pozdr

Duzo grałem w jedynke więc trójka nie jest specjalnie trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to dno imo icon_wink2.gif to samo 1 i wszstkie virtua tennis... czemu ? 0 dosłownie 0 przyjemności z gry. Z zamkniętymi oczyma możemy wciskać jeden guzik non stop, frajda nie z tej ziemi icon_neutral3.gif raptem 3 guziki 2 rodzaje uderzeń... jeszcze jak ktoś miał styczność w realu z grą tenisa (nie taką 'niedzielną' icon_razz.gif) to w ogóle nawet niech nie instaluje. 0 przyjemności z gry = uninstall.

jw. gra strasznie schematyczna. zupelnie jak vt2 ze zmieniona grafika. szczegolnie dla kogos grajacego w tenisa normalnie, nic specjalnego, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...