Skocz do zawartości
drake87

Tuner Philips.. Zakłócenia Z Anteny?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nowy tuner philipsa cinergy 400. Wcisnąłem go w slot pci. Wszystko gra. Zainstalowało się.. i wszystko ok.

 

Podpinam antene a tu moim oczom ukazują się jakieś zakłocenia. Ale nie w odbiorze... bo tuner łapie mi wszystkie kanały w dobrej jakości. Chodzi mi o to że cały monitor albo karta graficzna jest zakłócana przez antene bo widze poziome takie bielsze paski które przechodzą z góry na dół... strasznie wkurzające... oczy bolą :(

 

Wiecie jak usunąć te zakłócenia?

 

Dodam że jak odpinam antene to wszystko wraca do normy...

 

Zasilacz mam markowy 0 syfu w systemie, nie krecony sprzęt... komp uziemiony i na filtrze anty przepięciowym...

Edytowane przez drake87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przypadek z karta na pcmcia która miała pionowa kreche ( nie ważne czy antena była czy nie widac ja było ) na laptopie Toshiba.

wstawiłem karte do innego laptopa i pas znikł .. ( musiała byc jakas niekompatybilnosc i to sie objawaiało własnie takim pasem)

 

Zauwarzyłem ze jak ustawiłem taktowanie na stałe to objaw znikał...( wyłaczyłem speed step)

 

Ale krechy poziome ? Moze sobie komputer bierze 2 mase przez ekran anteny ?

Masz nowa instalacje elektryczna czy (3 przewodowa z bezp. roznicowym ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...