Skocz do zawartości
Jagiel

Athlon 2000+ 0,13

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nabylem nowy sprzet Asus A7V8X i Antka 2000+ 0,13. Zaczalem go krecic ale cos slabo idze! Max udalo mi sie wycisnac 1666@1876 i jeszcze nie chodzil zbyt stabilnie. Na plycie bez broblemu moge zmnienac mnoznik z 12,2x133 na 14x133, 11x166 ale przy wyzszych nawet nie ruszy! Napiecie mam ustawione na auto i wynosi 1.744. Chlodzenie Vulcano 7+ i pasta Thermopox 75AGS temp w windzie 44 i przy max obiazeniu 49 na minimalnych obrotach wentylatora. Temp pokojowa ok 20. Przy otwatym oknie i max obrotach temp proca 33 ale i tak nic wiecej nie udalo mi sie z niego wycisnac!

 

PS. Jak prawidlowo nalozyc paste na proca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napęcie 1,75 na 0,13? coś mi tu brzydko pachnie...

co do nakładania pasty : dużo jest szkół, duużo ;) osobiście preferuję wrzucenie conieco na rdzeń i rozprowadzenie kartą telefoniczną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabylem nowy sprzet Asus A7V8X i Antka 2000+ 0,13. Zaczalem go krecic ale cos slabo idze! Max udalo mi sie wycisnac 1666@1876 i jeszcze nie chodzil zbyt stabilnie. Na plycie bez broblemu moge zmnienac mnoznik z 12,2x133 na 14x133, 11x166 ale przy wyzszych nawet nie ruszy! Napiecie mam ustawione na auto i wynosi 1.744. Chlodzenie Vulcano 7+ i pasta Thermopox 75AGS temp w windzie 44 i przy max obiazeniu 49 na minimalnych obrotach wentylatora. Temp pokojowa ok 20. Przy otwatym oknie i max obrotach temp proca 33 ale i tak nic wiecej nie udalo mi sie z niego wycisnac! 

 

PS. Jak prawidlowo nalozyc paste na proca?

Jesli napiecie default wynosi 1,75V to jest to Palomino 0,18um.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabylem nowy sprzet Asus A7V8X i Antka 2000+ 0,13. Zaczalem go krecic ale cos slabo idze! Max udalo mi sie wycisnac 1666@1876 i jeszcze nie chodzil zbyt stabilnie. Na plycie bez broblemu moge zmnienac mnoznik z 12,2x133 na 14x133, 11x166 ale przy wyzszych nawet nie ruszy! Napiecie mam ustawione na auto i wynosi 1.744. Chlodzenie Vulcano 7+ i pasta Thermopox 75AGS temp w windzie 44 i przy max obiazeniu 49 na minimalnych obrotach wentylatora. Temp pokojowa ok 20. Przy otwatym oknie i max obrotach temp proca 33 ale i tak nic wiecej nie udalo mi sie z niego wycisnac! 

 

PS. Jak prawidlowo nalozyc paste na proca?

Ja nakładam zawsze małą kropkę (1-2mm) na rdzeń i mocno dociskam radiatorem... i jest super... bo jak po jakims czasie zdejmuję radiator to widzę że pasta idealnie pokrywała cieniuteńką warstwą cały rdzeń a przy tym nie powyłaziła na boki... co do napięcia na rdzeniu... to mam pytanie... po czym wnosisz że proc który masz to 0,13 ?? bo mi się wydaje ze fakty są odmienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...