Skocz do zawartości
steryd123

Xpanel.pl- Rewolucja Twoj Panel W Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

www.Xpanel.pl

 

mozliwosci zdalnego panelu, trzymac swoje notatki w internecie, muzyke i inne tak jakbys siedzial przy komputerze wlasnym i kiedy chcesz i gdzie chcesz mozesz z nich skorzystac logujac sie na swoje konto w xpanelu.pl sprawdz na pewno Ci sie spodoba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Skoro było to temat powinien być albo zamknięty albo wywalony...

 

Co do strony - dla mnie zbyt jaskrawa (bo siedzę bez światła przed monitorem? ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rejestracji w tym panelu, po jakimś czasie dostałem (moja dziewczyna też) maila z podanym adresem jakiejś stronki, już nie pamiętam jakiej (coś jak zaproszenie, ale ogólnie nazywa się to SPAM) i podany tam był mój login i hasło z xpanelu, no i niby te dane miały zadziałać na tej stronie :blink: oczywiście login i hasło nie działało. Ale jakim prawem ktoś "wyciągnął" nasze hasła... :angry:

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rejestracji w tym panelu, po jakimś czasie dostałem (moja dziewczyna też) maila z podanym adresem jakiejś stronki, już nie pamiętam jakiej (coś jak zaproszenie, ale ogólnie nazywa się to SPAM) i podany tam był mój login i hasło z xpanelu, no i niby te dane miały zadziałać na tej stronie :blink: oczywiście login i hasło nie działało. Ale jakim prawem ktoś "wyciągnął" nasze hasła... :angry:

To bardzo nie dobrze !!

 

 

Pomysl ok, lecz kolorki zbyt jaskrawe.

 

Ot kolejna platforma wymiany danych dla pedofili. :P:p :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...